Сповідь Кавеенщика

 

/data/blog/128852/5850a5cd89367888b10728c957e05e72.jpg

 

«Я хочу вам посповідатись. Я анонімний кавеенщик, я не думаю про друзів, про універ, я забив на особисте життя. А в голові, тільки ці шуточки. Я прокидаюсь посеред ночі в холодному поту і…починаю писати сценарій. Я божеволію».                          

Такими словами і розпочалось наше інтерв’ю з учасниками команди КВК «Як варіант» Олегом Боровичем  та Андрієм Петріньком. Я з великим задоволенням вислухала таку своєрідну «сповідь» хлопців і хочу поділитись нею з вами.

 

Андрій Петрінько *

Олег Борович #

 – Коли була створена ваша команда?

* На 3 курсі, колишній сенатор нашого Факультету Михайло Качанський, якраз перед Кубком Ректора сказав мені: «Андрій, треба нарішати команду», ну тобто створити. З того часу все почалося.

 

– Як ви набирали учасників команди?

# По оголошенню… але по о-го-ло-ше-нню ніхто не-прий-шов :)

* Так, я з Боровичем  та Зубиком зробили оголошення. Написали все як треба: час (15:00), дату, місце (602 аудиторія), ну як-то пишуть, коли кличуть дівчину на здибанку. Отже, ми прийшли на 15:00 і…більше ніхто не прийшов :)…просиділи ще десь пів години, а тоді розійшлися. Отакий був початок…

 

– То як все таки ви набрали  команду?

* Одразу ж, в команді було нас троє (як три мушкетера): я, Олег Борович та Петро Гуцул (класний чувак, якого на жаль, вигнали з універу).  В той день мені написала Христя Павлюк ,  що якщо потрібна буде її допомога, то я можу звертатись. А зараз прозвучить ексклюзивна інформація, яку я розповім тільки вам: насправді, я і не думав брати Христю  в команду:)

# Але просто не було більше кому грати :) Хоча тепер важко уявити команду без Христі.

 

– Чому  ви назвались «Як варіант»?

# Спочатку наша команда називалась «Тук-тук», під такою назвою ми виступали на Кубку Ректора в 2015 році. Але 8 грудня 2015 року ми об’єднались з юристами. Після виступу, ми трохи з ними «подружились» і почали роздумувати над назвою. Варіантів було багато, нічого не вибравши, ми вирішили назвати команду «Як варіант».

 

–  Чи часто змінювався склад вашої команди?

* Частенько, ми майже як «Віа гра»:) Спочатку, як уже згадувалось, ми виступали під назвою «Тук-тук», тоді склад був такий: Я, Олег Борович, Христя Павлюк, Петро Гуцул і Любомир Зубик (наш звукач). А потім Гуцул нас покинув, уже з відомих вам причин. Після «Зимового Кубку Нафти», де ми  виступали,  наш редактор Володимир Іванович порекомендував мені утворити  збірну Прикарпатського. В той момент ми зв’язались з Олегом Курдидиком  (він юрист) і вирішили  об’єднатися.

# Пізніше, до нас доєднались дві дівчинки з Медичного, але через навчання згодом покинули нас.

 

– То це постійний склад команди?

* Так постійний. Отже, команда «Як варіант» складається з мене, Олега Боровича, Христі Павлюк, Любомира Зубика, Олега Курдидика та Арсена Кутинського.

 

za095lcfzn4

 

– Як ви пишете жарти на свої виступи? Коли до вас приходить творче натхнення?

* Оо, творче натхнення приходить тоді, коли ми відкриваємо Історію українського козацтва під редакцією Смолія і Степанкова, починаємо вивчати історіографію якогось питання :) … Та якщо серйозно, то  ми збираємось командою і починаємо творити.

# До речі, в нас  в команді діє сухий закон…до виступу:)

 

– Отже сценарії ви складаєте усі разом?

* Ну майже. Жарти пишемо я, Борович та Курдидик. Христя у нас редактор, зазвичай саме вона  каже нам що смішно, а що ні.

# І їй завжди все не смішно:)

* Любчик  у нас відповідає за музику і робить це круто.

# Як то кажуть, « у всіх звукач від Бога, а у нас від сусіда» :)

* Арсен це наша «актьорочка».

 

– Хто у вас капітан команди?

# Наш капітан Андрійко Петрінько :)

 

wepi5z_p0pw

 

– Чи часто ви проводите репетиції?

* Так, досить часто, не завжди звичайно наші репетиції продуктивні, але все ж вони є:)

# Колись все було чітко та строго по годинах, а зараз «го на репетицію» «го» і всьо…приходить половина:)

 

– Чи часто ви сваритесь на репетиціях або перед виступами?

* Практично не сваримось. Хтось деколи може натупити чи надутись, але це швидко проходить.

 

– Чи вистачає у вас часу на навчання? Як ви поєднуєте КВК з навчанням?

# Ніяк, ми талонщики :)

* Насправді, то не так часу не вистачає на навчання, як сил. КВК вимагає багато зусиль і повної віддачі, тому досить часто ми просто виснажуємось.

 

– А як ставляться викладачі до вашої справи?

* Хто з викладачів знає про нас, то підтримує. Часто відвідують наші виступи.

 

– Де ви ще виступали окрім нашого університету?

# В грудні 2015р. ми виступали на фестивалі “Кавалєрка 2016”. Дійшли ми на Кавалєрці тільки до півфіналу; в лютому 2016 р. побували на фестивалі Дрогобицької ліги “ДаЛеКо 2016”; в березені 2016 поїхали на Тернопільську Лігу сміху. Нас також запрошували виступати в CentralClub та tuninghall. В жовтні 2016 р. відвідали  “Закарпатську лігу КВН 2016-17”.  В грудні 2016 р. взяли участь в “Кавалєрці 2017”. Зовсім не готові до неї, напрягли свої ізвілини і написали сценарій за 2 дні до фестивалю. Слава Богу, все вийшло і ми в сезоні Кавалєрки.

 

– Чи рекомендуєте ви нашим студентам займати КВК і продовжити вашу справу?

*Та ні, не радимо, бо самі розумієте це конкуренція :)

#Можете починати тільки тоді, коли ми закінчимо універ… але нас ще попереду  чекає магістратура, аспірантура, викладацька діяльність, тому  десь років через 20 створюйте власну команду:)

 

8wx2hbftpqo

*Проте, якщо серйозно, то звичайно що рекомендуємо. Повірте, якщо ви творчі, любите жартувати і не знаєте куди себе подіти, КВК саме для вас.  По-перше це цікаво і весело, по-друге ви заведете багато нових і корисних знайомств, по-третє завдяки КВК поїздите трохи Україною. Ну і в принципі це в майбутньому може приносити непогані гроші або погані, або взагалі ніякі - це вже залежить від вас:)

 

 

Розмову вела Іра Сапіга, histreview

Фото Андрій Павлюк


04.04.2017 Іра Сапіга 1862 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1947
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1854
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1848
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5461 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2145 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1502

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

735

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

790

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

990

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

998
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1762
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3672
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10249
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26133
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10175 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7704
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

892
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

185
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

256
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

374
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1269
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

875