Сьогодні на Прикарпатті стартує Артполе

 

 

Сьогодні на Прикарпатті стартує Artpole.IF. Програма

 

Сьогодні, 8 липня в Унежі стартує  міжнародна творча лабораторія Artpole.IF.

 

Цього року дещо змінилась назва - до знайомого усім слова додали приставку IF ("Artpole.IF"), що вказує на місце локації, і замість "фестивалю" тепер "міжнародна творча лабораторія".

 

ARTPOLE.IF — це арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма, документальне кіно/відео-поезія та інтерактивні лекції/дискусії просто неба, новий проект від Юрія Андруховича і Karbido, ніч музики за участю гуртів з України, Польщі, Туреччини та ін.

 

ПРОГРАМА
ДИСКУСІЇ І КІНОПОКАЗИ

8 липня
21:30 — презентація Міжнародного конкурсу відеопоезії CYCLOP, найцікавіші зразки сучасної української та світової відео поезії.
23:00 — програма міжнародного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
Таксі для двох, естетика фільму базується на використанні панорамних паралельних потоків, кінематографічні дослідження зосереджені на суперечностях — естетичних і формальних.
Кіноплівка, знята одним кадром, присвячена непопулярній, але такій романтичній професії кіномеханіка, щира й естетична.

 

9 липня
15:00 — відкрита дискусія «Донбас: геозалежність» за участі:
Любов Якимчук (Луганськ) — поет, журналіст, літературний критик
Олег Божко (Алчевськ) — співорганізатор ARTPOLE.LU, ландшафтний дизайнер
Олександр Рибалко (Київ) — етнограф, перекладач, журналіст

21:30 — програма міжнародного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
Лізо, ходи додому — так іноді трапляється: чим бруднішим і жорсткіший світ навколо, тим чистішою і казковішою є реальність, створена твоєю уявою; фільм про казковий світ маленької Лізи.
Вегас — сюрреалістичний і поетичний портрет міста.
Містечко Ябукі — життя й робота продовжуються незважаючи ні на що, навіть на трагедію на Фукушімі, щоденна праця місцевих фермерів часом схожа на ритуал.
Останній лімузин — зворушлива історія про вірність своїм ідеалам, працівники колись могутнього заводу ЗІЛ з болем сприймають неактуальність свого підприємства й вирішують створити «автомобіль мрії», навіть в умовах безжального занепаду.
 

10 липня
15:00 — відкрита дискусія «Крим: старі нові топоніми» за участі:
Дінара Ахтемова (Сімферополь) — режисер, фотохудожник
Рустем Скібін (Сімферополь) — художник, кераміст
Лілі Хайд (Лондон) — письменниця
Олександра Целіщева (Сімферополь) — активістка, громадська діячка
Олександр Рибалко (Київ) — етнограф, перекладач, журналіст

21:30 — програма міжнародного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
Рілля — коли закінчується революція, коли минає протестний запал, наступає момент розчарування… і усвідомлення, що все було не дарма і ти готовий почати спочатку.
Євромайдан. Чорновий монтаж. «Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів», — зазначають автори ідеї й пропонують глядачеві ще раз повернутися до тих трьох місяців боротьби.

23:30 — F.I.V.E. feelings. Бачити, чути, відчувати запах, смак, дотик — саме ці прості почуття намагаються візуалізувати відеохудожники з різних країн світу.

 

11 липня
15:00 — відкрита дискусія «Незалежні культурно-мистецькі ініціативи» за участі:
Центр сучасного мистецтва та медіа клуб (Івано-Франківськ)
Лейбл і промо-група PINCET (Тернопіль
Некомерційний експериментальний простір da_sein (Донецьк)
Центр сучасної культури «10й цех» (Луганськ)

21:30 — 13 фільмів від #ВАВИЛОН’13, в яких можна почути й побачити учасників АртПоля і подій на Майдані — музикантів, режисерів, художників. Якого значення набули їхні твори? Де кордон між перформансом і реальністю? Як творитимемо далі? Під час презентації можна буде не лише переглянути стрічки, а й поспілкуватися з авторами деяких з них.

 

12 липня
10:00 — фільми та зустрічі з режисерами
«Вільні люди» (Ганна Яровенко)
«Ману і капуста» (Олександр Поздняков)
«Жива ватра» (Остап Костюк)
«Бальзам» (Дінара Ахтемова)

 

ДІЇ/ОБ’ЄКТИ В ПРОСТОРІ
Мирослав Вайда / Жанна Кадирова / Віталій Кохан / Анатолій Белов / Ярема Стецик / Микола Джичка і Сергій Григорян

МАЙСТЕР-КЛАСИ
*майстер-класи щоденні — про детальний розклад можна буде дізнатися вже на місці події

Вхід: 120, 150, 220, 250 грн.


08.07.2014 367 0
Коментарі (0)

31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

373
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3908
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12504 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2677
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2519
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3480

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1432

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1761

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2283

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1950
30.05.2024

Кулінарний хаб, де навчатимуть шкільних кухарів, запрацював на Прикарпатті.  

297
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

536
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

454
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

96
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

566
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

1037 2
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9483
01.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21175
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

351
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

355
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

517
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

981