Що з'їсти на сніданок. 13 продуктів, які підбадьорять не гірше кави

 

Звичайний сніданок, що складається з вівсянки, омлету та склянки апельсинового соку допоможе вам не тільки прокинутися, але ще і зберегти ранкову бадьорість на досить великий проміжок часу.

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з доступними продуктами, які за дією на організм можуть зрівнятися з кавою.

 

Отже, під пунктом номер 1 в нашому списку йде, як завжди, шоколад. Чому? Ну крім того, що він смачний, він містить багато цукру і є поштовхом для вироблення ендорфінів — цього цілком достатньо для того, щоб отримати заряд енергії на пару годин, якщо не довше. Думаю, що всі пам‘ятають правило «Перед іспитом краще з’їсти шоколадку або випити міцний і солодкий чай»?

 

2. Холодна вода. Зневоднення є однією з причин втоми. Пийте побільше води, особливо вранці, і буде вам радість. Принаймні, фізично ви будете почувати себе набагато краще. Особливо, якщо будете пити з ранку тільки вставши з ліжка хоча б склянку води.

 

3. Ягоди. Будь-яка ягода — це добре та корисно. А ще краще, якщо це буде малина, чорниця та полуниця. Ці ягоди повні натуральних стимуляторів!

 

4. Апельсиновий сік. Цитрусові — знахідка для вічно сплячих! Сам сік повний вітаміну С, який наповнює організм енергією, а запах апельсина, лайма та лимона стимулює мозкову діяльність. Особливо це актуально взимку, застуда так і літає у повітрі. Лимон і лайм теж підійдуть, але їх сік краще вживати з великою кількістю цукру та злегка розбавляти водою. Перевірено на власному досвіді.

 

5. Що-небудь холодне. Про холодну воду вже сказано, але тут підходить будь-який холодний напій — газована вода, сік і т.д. Холод — це шок для всього організму, який отримує струс і починає працювати на повній потужності.

 

6. М‘ясо. Протеїни, які міститися в м’ясі, повільно переробляються, відповідно, енергія виділяється повільніше, але її і вистачає на більш довгий час. Звичайно, замість кави не можна з‘їсти шматок м’яса та відразу ж прокинутися, але запас енергії буде поповнений. Це ж відноситься і до риби. Якщо попереду важкий день краще з‘їсти шматок курки або рибу, ніж вермішель або хліб.

 

7. Горіхи. Вони також вельми поживні й допоможуть вам зарядити батарейки. Тільки захоплюватися ними теж не варто, особливо на ніч, бо як залишки непереробленої енергії відкладаються, на жаль, не в мозку, а в інших частинах тіла. Проблемних.

 

8. Зелений чай. Ну тут і так все зрозуміло, тому як в будь-якому чаї міститься кофеїн. А зелений чай ще й найкорисніший. Якщо ви вип’єте чашку чаю, будете бадьорі набагато довше, ніж після чашки кави. Тільки якщо після кави ви практично відразу ж відчуваєте себе бодрячком, то дія чаю настає не так швидко.

 

9. Яблука. Яблука містять в собі бор, який підвищує пильність організму. Тобто увага до деталей підвищується і ви не пропустіть черговий «-» у рівнянні. Плюс до цього в яблуках багато інших корисних речовин, тому жуйте на здоров‘я (для зубів теж корисно).

 

10. Вівсянка. Вона сповнена складних вуглеводів і клітковини. А якщо ви додасте щось солоденьке до неї, то отримаєте чудовий енергетичний сніданок.

 

11. Банани. У бананах багато цукру, натурального цукру, який засвоюється організмом набагато краще.

 

12. Йогурт. Тут вся справа в магнії — прекрасне джерело довгограючої енергії. Тільки пам’ятайте, що в йогуртах з наповнювачами набагато більше цукру, ніж здається.

 

13. Яйця. Яйця взагалі можна віднести до супер-їжі. У них повно протеїнів, вітамінів і мінералів (лейцин в їх числі), які необхідні організму для повноцінної роботи і відновлення після фізичних вправ. До того ж, ви будете втомлюватися не так швидко, пише vkurse.ua.


03.09.2012 8760 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1986
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1872
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1869
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5548 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2162 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1521

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

755

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

820

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1022

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1011
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1786
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3691
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10270
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26161
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10196 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7723
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

910
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

234
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

273
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

394
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1292
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

897