Що вбиває молодість шкіри: 7 ворогів здорового обличчя

 

 

Молодість та хороший вигляд – це не лише хороша генетика та збіг, а довга та кропітка робота. Кожна жінка з роками хоче виглядати не гірше, ніж у 20 років. Однак магічного крему чи еліксиру молодості не існує, тож варто самим піклуватись про свій вигляд та своє здоров'я.

 

Ми зібрали шкідливі звички, через які зводимо нанівець дію ефективного крему та походи до косметолога.

 

Неправильне очищення шкіри

Це найважливіший пункт догляду за шкірою. Потрібно ретельно змивати зі шкіри залишки косметики, бруду та навіть креми і сироватки. В іншому випадку обличчя не буде повноцінно дихати, а пори забиватимуться. Косметологи радять вмиватись обличчя ніжним гелем для вмивання двічі на день.

 

Сон з макіяжем

Цей пункт перекликається з попереднім. Засинати з макіяжем – це найгірше, що ви можете зробити для своєї шкіри. На ранок ви отримаєте забиті пори, чорні точки та навіть висипання.

 

Якщо перед сном не змивати косметику, то дуже рано почнуть з'являтись зморшки, а колір обличчя матиме зеленуватий відтінок.

 

Не захищати шкіру від сонця

Сонце насправді не друг шкіри, а її прямий ворог. Інтенсивне сонячне проміння може викликати рак шкіри. Окрім цього страждає і зовнішній вигляд обличчя: шкіра стає сухою, тонкою та зменшується здатність до регенарації.

 

З початком перших сонячних промінь варто наносити сонцезахисний крем на обличчя, долоні, частину рук та зону декольте.

 

Мало сну

Стрес та втома відображаються і на вашій шкірі. Тьмяний колір обличчя, набряки, синці під очима та зморшки не роблять вас молодшими, а саме такі симптоми можна отримати, якщо спати менше 8 годин в день.

 

Погане харчування

Багато солодощів, фастфуд, алкоголь та поїдання торта на ніч обов'язково відображаються на вашому обличчя. Адже ні для кого не секрет, що доглядати за шкірою потрібно також і зсередини.

 

Лікарі радять регулярно снідати, додати в раціон побільше свіжих овочів та фруктів, не боятись складних вуглеводів та правильних жирів.

 

Мало води

Якщо ти не випиваєш хоча б літра води в день – твоє тіло не отримує достатньо рідини. Від цього з'являються головні болі, подразнення та сухість шкіри. Окрім цього зайва вага, головний біль та хронічна втома.

 

Ранок добре розпочинати зі склянки теплої води з лимоном, а протягом дня невеликими ковтками пити воду. Чай, кава і різні соки виводять воду з організму, тож краще ними не зловживати та не рахувати їх як воду.

 

Відсутність спорту

Для того, щоб шкіра виглядала добре, не обов'язково побивати рекорди чи ставати Олімпійським чемпіоном. Достатньо регулярно займатись фітнесом та тримати своє тіло у формі. Яким спортом займатись – тут можна обрати те, що буде вам до душі.


24.04.2017 1877 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1183
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2509
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2105
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2158
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6525 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2446 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

330

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1139

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1271

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1391
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

269
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

580
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2056
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26505
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

547
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10454 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8004
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

529
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

397
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

540
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

618
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1575