Що та Ніщо

 

Що , як і ніщо є проявами людського Подиву (це започатковано ще за часів Платона, саме в Подивах зініційовані головні меседжі
перцепціонування реальних трансценденталей). Подив в самій своїй потребі виникнення також є атрибутом емпіричного апарату, хоча й може бути і атрибутом свідомості, як і категорією чи поняттям. Можна звісно дефіціювати все по окремим трасам, сутність як завжди чи природа сутності залишаються Закритими.


Варто та необхідно згадування в контексті окресленого дослідження саме Хайдеггера; він надструктурно складний, ще й до того ж принципово прискладнений суб'єктивним вмотивовунням, хоча треба дати йому належне - досліджувати недослідне й навіть не прометафізичне чи передформне- це сміливий подих в нескінченість вічних матриць. Піфагору було простіше, бо він зробив би спроби зведення до чисел, а числа в номерні конструкціі та окремі в цифрові схеми й ,в кінці-кінців, всеодно відтворив зідеалізовані обскуранти для спів-існування для окремих й певних систем. Та те є його Воля. Деміурга Свободноі несвободи. Як і Хайдеггера, який в суто лінгвістичних параболах зайшов так далеко, що повернутись вже було неможливим- кожен є самокомпасом свого екзистенційного дива чи жахіття. Кожен є випадковим чи толерантним наслідком чи передмовою та недомовою свого початкового звершення-скінчення.

Хайдеггер був свого часу абскурантом тоі перспективи та вектору Мовленневого віднайдення логосу з букв та сполук окремих складів. Можу впевнено сказати зараз, що мова є нескінченною субстанцією та атрибутом нескінченного пізнання нескінченноі свідомості. Мало хто буде перечити та й для чого. Симбіотика сотен мов та сотен традицій й нетрадицій й культурних обрядів чи просто культових знаків та символів й прасимволіки - зводить нас до Ніщо. Сутністю Ніщо є Нічого. Ніщівне ніщо. Не просто Порожнеча чи феноменологія порожнечи чи спустошений нульовий вектор, а саме випорожнений коефіціент. Якщо довго споглядати Ніщо, ніщо в свою чергу дивиться на нас й гіпнотизує до метафізичних лабиринтів, в котрих головним звірем є саме Природа Сутності. Ніщо є жахом, смертю, жахливим подивом, екзистенційним глухим кутом, трансмегасубстанційним персоніфікованим бунтом перед жахіттям - домом буття та його фундаментом. Ніщо є більше ніж паранормальний феномен, більше ніж неконстантна константа - взагалі, це є просто якась певна Висока поезія, найвища ступінь темафізично- метафізичного віршування, остаточною метою якого є творення нового-новітнього на уламках строго чи невідомого футурогенного.

Стара метода - все оживає, коли ми концентруєму свій погляд на окремих речах / предметах, об'єктах, образах, явищах, субстанціях/ й тут відбувається оцей Подив, подив контакту; тобто освітлення речей, за природою речей-в-собі, є отримання рефлексійного відбитку чи рентгенограми від самоі Поверхні того предмету в наше Ніщо. Бо ми є нічим, тому що складаємось з матеріі, матерія з тканин, м'яких чи твердих, тканини з атомів- атоми з позитивного заряду чи негативного. Тобто так ми собі вирішили - не факт, що це все правильно, я би особисто вимкнув світло й почав з самого початку, але, атоми-кванти, з позитивними матрицями "+" контактують із негативними "-",відповідно все танцює й радіє , де ж тоді запхати той гештальт Ніщо й з ким йому злягти...

Виходить, що порожнеча, котра виникає саме в межах між позитивними та негативними матрицями є саме тим Ніщо, Піфогор би віднайшов якусь закарлючку схожу на цифру та сам Лакан, назвав бито відзеркалення дзеркала в наддзеркаллі, а Хайдеггер Нічогісіньким Ніщо й звати його Ніяк - для нас важливим є саме для чого було морочитись тим Буттям та Ніщо, щоб заперечивши ніщо, зрозуміти буття, а втрачаючи Контакт з буттям -опинитись в Нічому. Одним словом ніщо це профанізовано смерть. Ну, якщо не вірити в реінкарнаційну матрицю та генетичну параболу недосягнутого досягнутого - не досягнув: будеш псем чи коровою. Чи горобцем.

Якщо не вірити в те, що я і є сам Піфагор й Лейбніц, й Христос, й Сведенборг, й проклятий Врубель, й нещасний Челліні, й Будда-Демокріт-Вернадський-Птолемей-Самсон-Прометей-Олександр - одним словом Ніщо: бо все вигадано, переплетено, перетравлено, зкомпільовано, дико колажовано, спльовано - нічого немає й все є насправді, лишень не так , як треба й мало би бути все просто. Все просто: я дивлюсь в Ніщо й хочу різати, вбивати, гвалтувати, руйнувати, будувати - я деміург-жерець-маргінальний вовк, я дезорієнтир всіх навігацій я слово й логос, я ненависть й добро. Отже, все зрозуміло, що нічого не зрозуміло й квапитись не варто, бо буде день і буде хліб й вода, й сік, отже любимося , дорогенькі моі, так воно сталося й нічого нев дієш.....


18.11.2015 Роман Бончук 3206 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

793
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2350
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2040
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2061
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6253 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2352 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

225

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1046

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1028

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1297
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

145
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

512
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1975
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26402
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

461
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10379 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7917
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

466
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

318
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

469
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

543
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1486