Шість причин роздягнутися догола

 

/data/blog/62809/baa1f6e4d0c7a277fb74bb60f7daf32e.jpg

 

1. Ви почнете краще висипатися

Австралійські дослідники дійшли висновку, що деякі форми безсоння можуть бути спровоковані неправильним регулюванням температури тіла в нічний час. Це ж довело інше дослідження їхніх колег, про який розповідає NCBI. Суть у чому: якщо тілу надто жарко, то ні про який нормальний сон не може бути й мови. Тому якщо вас мучить безсоння, відмовтеся від піжами і теплої ковдри. Для організму краще легка прохолода, ніж спека.

Дослідження голландських вчених показують, що кращий спосіб впоратися з неправильним теплообміном тіла - спати аболютно оголеним.

2. Ви перестанете переїдати

Якщо ви позбудетеся від нижньої білизни, то вночі у вас буде не так швидко вироблятися гормон стресу кортизол. Рівень цієї речовини падає під час фази глибокого сну, приблизно о другій годині ночі. Але потім його рівень піднімається: так тіло готується до нового дня. Якщо людина недоспала, кортизол з ранку зробить її злою і депресивною.

Якщо людина прокидається дуже рано вранці, у неї протягом дня буде аномально високий рівень кортизолу. Це, в свою чергу, буде стимулювати апетит, потяг до солодкої і шкідливою їжі. Тобто в перспективі це все вкрай негативно позначиться на організмі в цілому.

Щоб день пройшов вдало, потрібно гарненько виспатися, а якщо зробити цього не виходить, то спробуйте хоча б спати голяка.

3. Ваше тіло буде виглядати молодшим

Якщо ви спите в кімнаті, де температура вище 21 градуса, це пригнічує вироблення гормонів росту і мелатоніну. А адже це найбільш важливі «омолоджуючі» гормони.

Мелатонін виділяється тоді, коли ви спите в повній темряві і в прохолодному приміщенні. Як і гормони росту, він посилено вивільняється при невеликому зниженні температури тіла. Відмовитися від піжами і нижньої білизни вночі закликає і профільний журнал Sleep.

4. Тіло буде здоровіше в цілому

Дослідження університету Уоріка показало, що люди, які сплять за ніч менше шести годин, мають в три рази підвищений ризик захворіти діабетом і хворобами серця. Крім того, вони майже завжди товщі, ніж могли бути, якби спали нормально.

Зрозуміло, дослідники рекомендують спати достатню кількість часу і всіляко дбати про якість сну. Відмова від нижньої білизни ночами - найкращий спосіб спати ефективніше, вважають вчені.

5. Тіло функціонуватиме краще

Такий спосіб відпочинку повністю втамовує біль, усуває дискомфорт і напругу. Вчені нагадали, що під час сну органи продовжують виконують свою роботу, і для поліпшення продуктивності потрібно звільнити їх від надлишкового тиску, тобто позбутися від одягу. Коли людина спить без одягу, прискорюються процеси регенерації, оскільки повітря потрапляє на шкіру без перешкод. Крім того, сон без одягу знижує ризик виникнення грибкових хвороб, підкреслили дослідники.

6. Ви будете веселішими і спокійнішими

Окситоцин - гормон гарного самопочуття. Ще його називають гормоном любові - за те, що він особливо добре виділяється під час сексуальних ласк. Ця речовина допомагає нам боротися з депресією, стресом, підсилює нашу сексуальну активність і енергійність. Він же покращує роботу м'язів кишечника і знижує артеріальний тиск.

Так от, дослідження показують, що окситоцин посилено виділяється в ті моменти, коли люди стикаються тілами зі своїми статевими партнерами. Так що ідея спати голяка з дружиною не тільки допоможе вам заснути або збудитися, а й зробить вас щасливішими.

Якщо ми не змогли вас переконати викинути піжаму, то навіть уявити важко, які ще аргументи вам варто привести.

 

bestiya.net


07.11.2014 1481 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1228
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2538
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2120
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2173
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6563 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2458 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

350

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1153

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1292

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1408
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

284
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

589
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2070
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26520
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

558
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10471 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8018
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

544
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

409
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

551
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

627
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1589