Схуднути без дієти

 

У сучасному суспільстві дієти вже стали предметом невичерпних спорів. Висуваються десятки аргументів «за» і «проти», публікуються сотні нових режимів, більша частина яких не приносить відчутних результатів. А все тому, що по закінченні дієти більшість людей зовсім забувають про здоровий спосіб життя і повертаються до своїх старих звичок.

 

А це, в результаті, закінчується вельми плачевно: без додаткового фізичного навантаження і дотримання деяких обов‘язкових правил скинуті кілограми швиденько повернуться назад, та ще й з додатком.

 

Що ж потрібно зробити, щоб не тільки скинути вагу, але і утримати його? А при цьому ще і не хочеться голодувати або їсти одні і ті ж диєтичні страви — капустяний суп або що-небудь в цьому роді, повідомляє сайт Вкурсе.

 

1. Щодня снідайте. Багато людей просто впевнені, що, нехтуючи сніданком, вони значно скорочують загальну кількість споживаних калорій, але при цьому абсолютно не звертають уваги, що під час всіх наступних прийомів їжі вони будуть споживати набагато більше.

Більшу частину необхідної нам енергії ми отримуємо під час ранкової трапези. Крім того, піклуючись про фігуру, не слід забувати і про здоров’я: відомо, що ті, хто постійно снідає, рідше страждають гастритами, виразками, діабетом, серцевими захворюваннями і вегетативно-судинними проблемами.

 

2. Замикайте на ніч кухню. Встановіть для себе максимально пізній час для останнього прийому їжі і сховайте як можна далі всі чіпси, печиво і тому подібні ласощі, щоб не спокуситися цією шкідливою їжею під час сидіння перед екраном телевізора.

 

3. Поставтеся ретельніше до вибору напоїв. Адже вони так само, як і їжа, сприяють тому, що ми набираємо вагу. Особливо небезпечні в цьому плані солодкі газовані напої, що представляють собою справжню калорійну бомбу і провокують почуття голоду.

Але не тільки вони винні в тому, що ми набираємо зайві кілограми, цьому сприяє також споживання різних коктейлів, кава і навіть фруктовий сік. Одне з досліджень, проведене вченими з університету американського штату Північна Кароліна, показало, що саме з напоїв ми щодня маємо 450 калорій.

 

4. Обов‘язково їжте зернові пластівці. Вони не тільки смачні, але й прекрасно заміняють хліб, тістечка і сушіння — найбільш калорійні продукти. Найбільш підходящі пластівці — ті, що виготовляються з цільного зерна, коричневого рису, висівок, жита.

 

5. Зменшіть порції. Їжте регулярно, але невеликими порціями — менше тих, що ви їсте зазвичай. Спочатку ви будете відчувати легкий голод, а потім, з часом, організм перелаштується, і ви звикнете. Таким чином, споживаючи на 10-20% менше, ви зможете схуднути набагато ефективніше, ніж дотримуючись навіть самої суворої дієти.

 

6. Під час кожного прийому їжі або перекусу їжте більше білкової їжі. 10 продуктів, найбільш багатих білком, це: риба, морепродукти, біле куряче м’ясо без шкірки, яловичина, знежирене (або з низьким відсотком жирності) молоко, а також знежирені йогурт і сир, яйця, нежирна свинина і бобові.

 

7. Їжте часто і потроху. Дієтологи рекомендують, крім того, кожні 3-4 години робити легкий перекус, що допоможе утримати в нормі рівень глюкози в крові.

 

8. Купуйте низькокалорійні продукти. Сідаючи на дієту, ми ставимо собі за мету знизити кількість засвоюваної енергії, тому важливо не тільки зменшити споживання цукру, але, щоб домогтися більшого ефекту, необхідно знизити також і кількість жирів.

 

9. Ходіть пішки. Навіть якщо у вас немає часу на відвідування залу або на заняття спортом, намагайтеся більше ходити пішки. Це не тільки допоможе вам зберегти форму, але і зарядить енергією і зміцнить м‘язовий тонус.

Щоб схуднути, не обов’язково ходить швидко. Помірна швидкість при ходьбі сприяє поступовому тренуванню м'язів, без будь-яких неприємних наслідків: чим більше кілометрів ви пройдете, тим більше калорій зможете спалити.

 

10. Не пробуйте їжу під час її приготування, інакше ви можете непомітно для себе отримати таку ж кількість калорій, як під час цілого обіду.


05.03.2012 1640 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1956
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1857
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1852
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5479 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2149 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1506

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

740

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

793

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

994

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1002
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1765
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3675
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10253
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26141
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10180 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7708
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

895
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

202
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

260
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

377
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1273
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

879