агенція новин

«Сервіс-авто»: Платити чи не платити?

 

/data/blog/64699/9caf37dc230702fb5f8457e48d19e428.jpg

 

Женя був настільки жадібним, що, коли йому приснилося, що він вечеряє у ресторані, він якомога швидше прокинувся, щоб не платити.

 

«Платити чи не платити?». Саме таким майже шекспірівським запитання ось уже який рік задаються івано-франківські водії, коли, припаркувавшись в центральній частині обласного центру Прикарпаття, бачать неохайного вигляду людину в кольоровій камізельці, котра з проникливим аж в самісіньку душу поглядом прохає тебе оплатити стоянку: «дасть, не дасть».

Ти знаєш закон – «немає паркоматів немає грошей», ти не знаєш – на що підуть твої гроші, але в основному тобі байдуже і ти даєш тих кілька гривень та спокійно йдеш по справам.

Так платити чи ні, скільки і кому саме? Будемо розбиратись разом.

 

 

Давай знайомитись

Паркуванням в Івано-Франківську займається комунальне підприємство "Технічний центр «Сервіс-Авто», яке створене ще далекого 1996 року. З 2011 року директором підприємства є Строїч Андрій Петрович. В структурі "Сервіс-Авто діють майданчики для паркування та автостоянки. Налічується 28 майданчиків для паркування загальною площею 7737,2 м кв. на яких розташовано 547 місць для паркування, чотири цілодобових стоянки та одна автогаражна стоянка по вул. Тролейбусній площею 0,52 га .

Також свого часу «Сервіс-Авто» без відома та дозволу міської влади уклало договір з ТзОВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» про надання послуг з паркування автобусів по вул. Привокзальна, 1. Зараз там, замість стоянки легкових автомобілів, працює і процвітає «нелегальний автовокзал».

На майданчиках для паркування діє тариф в розмірі 3,00 грн.. Місячний абонемент на в’їзд та паркування в історико-архітектурній частині міста вартістю 250,00 грн; 10,00 грн. – тариф за одне автомісце за добу для легкової автомашини; 15,00 грн. – тариф за одне автомісце за добу для мікроавтобусів та інших малотоннажних автомобілів; 215 грн. – місячний тариф за автомісце стоянки легкової автомашини; 320 грн. – місячний тариф за одне автомісце стоянки мікроавтобусів та інших малотоннажних автомобілів. На автогаражній стоянці діє місячний тариф в 45,00 грн.

 

 

«А нам все рівно»

В Івано-Франківську вже давно і дуже голосно говорять про паркування транспорту та сумніви, що плату за цю послугу в Івано-Франківську беруть законно і що гроші йдуть в бюджет міста.

Цікавість зрозуміла – гроші, які збирає «Сервіс-Авто». Спершу водії обурювалися. Потім підприємство звинувачували у тому, що воно занижує показники наповнюваності парковок. А коли 1 січня 2012 року набули чинності пункти 14 і 16 постанови Кабміну від 3 грудня 2009 року №1342 «Про затвердження правил паркування транспортних засобів», які передбачала встановлення паркоматів, брати плату за паркування в Івано-Франківську взагалі вважали порушенням закону.

Півроку підприємство не працювало. Але потім міська влада пішла іншим шляхом: 6 вересня 2012 року "з метою виконання плану надходжень зі збору за місця для паркування транспортних засобів" в місті, депутати рішенням сесії Івано-Франківської міської ради зобов'язали «Сервіс-Авто» відновити роботу паркувальних майданчиків, зокрема шляхом укладання цивільно-правових договорів, в тому числі агентських договорів із продажу паркувальних талонів із суб'єктами господарської діяльності.

Таку ситуацію керівник КП «Сервіс-Авто» Андрій Строїч називає цілком законною і обгрунтовує її рішенням сесії Івано-Франківської міської ради.

Щодо коштів, то директор КП стверджує, що підприємці забирають певний відсоток, решта коштів йде у бюджет міста.

«У згаданій постанові Кабміну передбачено, що оплата за послуги з паркування може справлятися двома шляхами - або готівкою через паркомати, або у безготівковій формі шляхом продажу паркувальних талонів. В Івано-Франківську реалізовано саме другий варіант. Із підприємцями у нас заключений договір. Суб'єктом господарювання є «Сервіс Авто». Ми маємо агентські договори на продаж паркувальних талонів. Податковий агент ми, а вони виконують тільки одну функцію і отримують за це певний відсоток. Є відповідне рішення сесії, згідно якого нас зобов'язали відновити роботу шляхом заключення агентських договорів», - пояснює директор КП "Сервіс-Авто" Андрій Строїч.

 

Проте, багатьом зовсім не зрозуміло - для чого створювати «прокладку» між платником за послугу та бюджетом? Чому паркувальник не може бути працівником комунального підприємства «Сервіс-Авто», а мусить працювати у приватного підприємця? Яку таку технічно "важку" функцію-послугу для КП «Сервіс-Авто», яку саме підприємство виконувати "не в силі", надають підприємці?

Відповідь мабуть проста і вона повинна була щонайменше зацікавити прокуратуру.

І вже у серпні 2014 року таки зацікавила. Подумавши, вона встановила, що всі платні майданчики для паркування в Івано-Франківську  функціонують з грубим порушенням вимог нормативно-правових актів.

Так, всупереч постанові Кабінету Міністрів, на жодному паркувальному майданчику не встановлені паркомати чи в’їздні-виїздні термінали. Тому, кошти за послуги за користування майданчиками стягуються незаконно.

Окрім цього, прокуратура з’ясувала, що на більшості паркувальних майданчиків не виділено місць для інвалідів, які повинні складати 10% від їх загальної площі.

За результатами перевірки, прокуратурою Івано-Франківська було внесено подання міському голові з вимогою усунути виявлені порушення та притягнути до відповідальності посадових осіб департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку та комунального підприємства «Сервіс-Авто».

Реакції з боку міської влади «нуль»…

Ми звернулися з інформаційним запитом до КП "Технічний центр "Сервіс-Авто" щодо кількісних показників діяльності підприємства. Виявилося, що підприємство має майже мільйонний борг перед бюджетами, а саме:

-- борг по ПДВ - 510,4 тис. грн.,

-- по земельному податку - 105,6 тис. грн.,

-- по збору за місця паркування - 194,6 тис. грн.,

-- ЄСВ - 151,3 тис. грн.

 

 

А проста арифметика говорить про те, що за добу з кожного парковочного місця в 2014 році надходить до міського бюджету лише 3 грн. 15 коп. (505,7 тисяч гривень надходжень ділимо на 325 днів (11 звітних місяців поточного року) і на 491 платне парковочне місце). При тому, вартість паркування становить 3 гривні за годину.

При очевидності того, що інколи з ранку до вечора на парковках практично немає жодного вільного місця, така сума виглядає щонайменше дивною. Навіть якщо припустити, що якась частина водіїв ігнорує паркувальників, прості розрахунки показують, що в бюджет мало б поступати щонайменше втричі-вчерверо більше.

В які "закрома" осідає левова частина грошей за паркування можна лише здогадуватися. До слова, пів-року тому міськрада вже була готова проголосувати за скасування плати за паркування, рішення, кажуть пройшло навіть через профільний комітет напередодні, але за ніч до сесії "щось сталося". І фракція, яка володіє монопольною владою в міськраді "передумала" і голосів не дала. Злі язики кажуть, що в останню ніч потрібним людям "заїхала" додаткова валіза "документів". І, розглянувши їх "за (традиційним) чаєм", рішення про відміну плати за паркування було скасоване.

 

 

Фініта ля комедія?

З часу приходу до влади в Івано-Франківську «Свободи» та їх ставленика Андрія Строїча «Сервіс-Авто» стало значно більше заробляти. Так у 2011 році підприємство принесло чистого доходу до міського бюджету 511 тис. гривень, у 2012 - 269 тис. гривень, у 2013 році - 526 тисяч. При цьому у 2011 році загальна сума податків склала 641 тис. гривень, у 2012 - 456 тис. гривень, у 2013 - 706 тис. гривень.

Але, незважаючи навіть на недостатню для міста кількість місць для паркування, робота підприємства стала збитковою. Основними причинами збитковості називають брак коштів на облаштування майданчиків для паркування, встановлення паркоматів, відсутність норм, щодо відповідальності за несплату збору за паркування, користуючись якою, водії не оплачують вартість послуг з паркування.

Чи не тому ще в жовтні керівник "Сервіс-авто" Андрій Строїч написав заяву на звільнення? Коментувати, чому саме пішов на такий крок, він відмовився. Так само без коментарів залишив й кілька інших наших запитань. Порадив звернутися на підприємство. Мовляв, кожного року там працює балансова комісія і всі документи в порядку. Ну, ми так і зробимо, а наразі обов'язки керівника виконуватиме його заступник, а долю підприємства вирішуватиме міська влада.

За словами міського голови Віктора Анушкевичуса, на сьогоднішній день підприємство працює в штатному режимі.

«Наразі ми маємо питання – що робити із підприємством? Чи будемо його розформовувати, чи трансформовувати, перерозприділяти його функції?… Але таке підприємство безсумнівно потрібно, - каже очільник міста. – У всіх країнах Європи є паркомати, спеціальні парковочні місця, немає хаосу. Відповідно - всі чемно платять за стоянку і всі гроші йдуть до міського бюджету. Таке має відбуватися і в нашому місті».

Що стосується паркоматів, то Віктор Анушкевичус скаржиться на «часи Януковича», коли лише декілька фірм, наближених до «сім’ї», мали право продавати паркомати «за космічними цінами».

«Я думаю зараз варто було б провести тендер і піти шляхом пошуку інвестора, тоді щось може і вийти, - переконаний міський голова. – Щодо звернення прокуратури. Знаєте – це питання дуже дискусійне. Законно, незаконно. Ні я, ні ви, ні прокуратура не має права казати, що законно, а що ні. Це може бути підозра про незаконні дії. А встановлює законність лише суд».

 

 

Далі буде?

«Платні паркування потрібні не для того, щоб заробляти гроші, а для того, щоб впорядковувати наповненість автомобілів в центрі міста». Саме так любив завжди повторювати директор «Сервіс-Авто» Андрій Строїч.

Наразі вже точно відомо, що впорядковувати наповненість в центрі Івано-Франківська буде не він, а доля комунального підприємства вирішуватиметься у найближчі місяці.

Попри те, увесь цей час лише тобі, шановний водій, треба буде відповісти лише на одне запитання: «Платити чи не платити?».

 

Ростислав Ковтун

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В серпні минулого року "Фіртка" досліджувала питання "схем руху коштів за паркування автомобілів"

Схема. Куди йдуть гроші за паркування в Івано-Франківську? (фото)

Попри збільшення заборгованості, депутати Івано-Франківської міськради прикривають КП «Сервіс-Авто»

Директор „Сервіс-Авто” жаліється на неприбутковість підприємства

В Івано-Франківську паркувальники "виживають" за рахунок бюджетних коштів

В Івано-Франківську нарешті придумали, як обмежити в'їзд на центральну площу міста

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (1)

Çàãðóçêà...

Славко Атаманюк 2014.12.21, 21:46
А біля Бастіону з боку Новгородської навіть в неділю збирають гроші за паркування,не видаючи ніяких чеків,на моє запитання чому так дядько в жовтій куртці відповів,що це приватна територія,я попросив якісь рішення або документи,тоді він відступив і почав виправдовуватись,мовляв він мене не може заставити оплатити,нехай я сам вирішую платити чи ні... Ось такі порядки в Івано-Франківську. Здається це або слабість місцевої влади,або щось інше
28.03.2020
Марія Лутчин

ТОП-5 порад, як не набрати зайві кілограми, коли ти #залишаєшсявдома на карантині від іменитої тренерки Галини Рекрутяк.

1015
27.03.2020
Марія Лутчин

Про те, чого підприємствам – малому та середньому бізнесу в Україні, фінансовим ринкам та банківській системі очікувати найближчим часом Фіртці розповів франківець Юрій Войчак.

1143 1
25.03.2020
Лілія Горковенко

Коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню. Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси.

1060
24.03.2020

Прийшла кара, і місто здригнулось від жаху. Спочатку з нею ще якось намагалися боротись, але всі спроби виявилися марними. Першими втекли лікарі...

9673
22.03.2020
Олена Британська

Щодня в цей нелегкий час вони працюють, наражаючи себе на небезпеку, аби ми спокійно пережили карантин та почували себе захищеними.

672
21.03.2020
Марія Лутчин

Франківчанка Галина Гуцул вже багато років працює в Італії, у передмісті Мілану.

8607

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

471

Зараз багато розмов про індексацію і перерахунки пенсій, що мали відбутись станом на 1 березня 2020 року і не здійснюються, не зважаючи на обіцянки...

884 2

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

2334

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

901
25.03.2020

Астероїд наблизиться до нашої планети на мінімальну відстань 29 квітня.

373
22.03.2020

Відомий авторитетний астролог зробив астрологічний аналіз того процесу, що відбувається у світі і припустив чотири варіанти розвитку подій.

14909
12.03.2020

Вчені з європейської обсерваторії ESO виявили в сузір'ї Риб гарячу гігантську екзопланету, де йдуть дощі з крапель розплавленого заліза.

1047
25.03.2020

Предстоятель вважає, що вірних треба заохочувати якнайбільше користати із трансляцій церковних богослужб, але їх мають забезпечити священнослужителі з храмів та соборів.

1390 1
20.03.2020

УПЦ Московського патріархату фактично закликала парафіян не виконувати правила коронавірусного карантину в опублікованому на YouTube відеоролику.

1484 3
15.03.2020

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

891
26.03.2020

Засновник організації під брендом B2B Jewelry Микола Гонта записав відеозвернення, в якому повідомив, що «через коронавірус ставимо проєкт на паузу».

3463
25.03.2020

Спеціальні вимоги Департамент прописав і до професійного складу бригад медичної допомоги для VIP-пацієнтів.

6866 1
25.03.2020

З моменту розмови президента з представниками великого капіталу минуло 10 днів.

8068 1
25.03.2020

25 березня ТК “Буковель” зупинив роботу витягів та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020.

1873