Секрети краси учасниці шоу «Холостяк-5» з Івано-Франківська

 

 

Бути красивою жінкою — це важка праця кожного дня. Догляд за волоссям, правильно підібрана декоративна косметика, масажі та багато іншого — допомагають виглядати на всі 100% у будь-якій ситуації.

 

Але у кожної жінки є свої маленькі секрети краси. Тож своїми з нами поділиться одна з учасниць шоу «Холостяк-5» — іванофранківчанка Анастасія Ерліх.

 

Я знаю точно від чого поправляюсь і чого вживати не варто. Для мене руйнівником гарної фігури є мої улюблені борошняні вироби, жирна їжа, м’ясо і кондитерські вироби. А ось шоколад на мене згубно не впливає, тому можу собі дозволити. Ще важливо після 18:00 не їсти взагалі. Бувають у мене розвантажувальні дні  — рідко, звичайно. У ці дні я п’ю зелений чай з ложечкою меду та звичайну воду.

Косметичні засоби. Тут дивлячись про яку косметику говорити. Декоративну косметику вибираю дуже ретельно. Люблю дорогі тональні креми, пудри, велику увагу приділяю вибору туші для вій. Вона часто псується і, навіть, вже не так підходить, як раніше. Тому я у вічному пошуку ідеальної туші. Рум’яна для мене теж дуже важлива частина мейку, є багато улюблених брендів. У декоративній косметиці віддаю перевагу маркам: Guerlain, Mac, Dior, іноді Lancôme.

Якщо говорити про косметику по догляду за шкірою, то я схиляюся до натуральних засобів, часто користуюся косметичними маслами.

У моїй косметичці завжди є: консилер, краплі для зняття почервоніння очей, легка пудра і бальзам для губ.

Дуже люблю розслаблюючі масажі. Рідко ходжу в SPA, але коли вдається виділити час — проводжу там години 3-4, тобто сплю, поки мене масажують і натирають всякими «смачними» і запашними маслами.

Волосся. Мені пощастило, спасибі мамі, татові і генам, за те, що від природи дуже пряме волосся, воно навіть мокрими не в’ється. Шампуні підбирати складніше, улюблені вже «проїлися», а альтернативи ще не знайшла. Але є три незмінні засоби: маска Pantene pro-v, шовк Chi і кератин Chi — вважаю цю серію однією з кращих по догляду за волоссям.

Зі спортом складніше. Я лінива і просто не переношу біль у м’язах, саме тому я намагаюся якомога більше ходити пішки, і роблю кардіонавантаження. Найчастіше пробіжки в парку або довколо озера. Тягати залізо — це не про мене. Мрію дістатися до групових занять! Ось я вам зараз про це розповіла, мені стане соромно і я піду на заняття — сподіваюся на це))

Після безсонної ночі, таке трапляється, до речі:-) — одне скажу точно, потрібен душ кімнатної температури, обов’язково вимити волосся — це освіжає — і повний макіяж. Просто щось підкорегувати не вийде, інакше через декілька годин втома повернеться назад. Ну і краплі для очей — без них нікуди!

Вранці я фарбуюся рідко — адже вранці я воджу дитину в школу і повертаюся додому. Основні зустрічі й справи випадають в обідній час, тому вдень намагаюся фарбуватися акуратніше.

Жінка повинна бути: чистою, доглянутою і завжди добре пахнути.

Під час зйомок у шоу «Холостяк» — у багатьох дівчаток страждала шкіра та волосся. Зі мною таких курйозів не траплялося. Я завжди наносила на ніч  на обличчя та зону декольте — тонкий шар оливкової олії та масла жожоба.

Я по натурі сова, а не жайворонок. Тому в мене одне правило: дзвонить будильник — встав і біжи! Важливо випити вранці хоча б 1-2 склянки води. Пізніше в місті я п’ю капучино — тоді і прокидаюся остаточно.

Я не завжди задоволена своїм зовнішнім виглядом, швидше завжди собою не задоволена. Напевно це і тримає мене в тонусі!

До пластичних операцій, тобто до їх результату, ставлюся дуже спокійно, але дуже боюся. Я ніколи не була на операційному столі і жодного разу в житті не була під загальним наркозом. Тому дуже боюся, навіть, самої думки про це. Але в більш старшому віці, коли я почну дивитися на світ філософськи — можливо і буду щось робити. Світ рухається вперед, а прогрес не стоїть на місці. Тому не бачу нічого поганого в тому, що жінки хочуть і прагнуть виглядати добре.

 

Фреюк Людмила


14.08.2015 980 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1183
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2509
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2105
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2158
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6525 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2446 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

330

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1139

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1271

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1391
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

266
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

580
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2056
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26505
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

546
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10454 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8004
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

529
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

397
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

540
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

618
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1575