Росія, якої насправді немає, невдовзі розпадеться на менші країни?

 

Росія, якої насправді немає, невдовзі розпадеться на менші країни. Російську Федерацію утримують від розпаду тільки диктатура і наявність газу та нафти.

 

Всередині держави існують національні державні утворення, які цілком можуть стати самостійними. Україна ж має повернути собі те, що вкрала у неї Московія, йдеться в інтерв’ю директора київського Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна російському інтернет-виданню «Взгляд».

 

Російське посольство в Україні заявило, що Київ міг би знайти інші способи видворення екс-президента Криму Юрія Мєшкова за межі країни. Його перевозили морем, через що літньому екс-політику стало зле. Цей скандал продемонстрував, що навіть недавнє минуле по-різному сприймається братніми народами. Політолог Олег Соскін, який був радником двох президентів України, свого часу був членом КПРС аж до її заборони у серпні 1991 року. Із 1994 року очолює Інститут трансформації суспільства, який сам організував. Із квітня 1996 року очолює Українську національну консервативну партію. У 2008 році назвав Росію «нерозвинутою та невдалою державою» та вимагав запровадження з нею візового режиму. У 2009 році пан Соскін прогнозував «війну між Україною та Росією найближчими місяцями».

 

Прогноз не справдився. Нещодавно експерт спрогнозував розкол Росії на дрібні держави найближчими роками. В інтерв’ю російському виданню «Взгляд» він наголосив, що «немає підстав для існування сучасної Російської Федерації». Адже, за його словами, на території Росії вже давно склалися національні державні утворення – Ічкерія, Дагестан, Калмикія, Якутія, Башкортостан, Татарстан. Для збереження наявної системи Кремль хоче створити Євразійський союз і контролювати його через патріарха Кирила. Найпершою ж метою кремлівського керівництва пан Соскін вважає захоплення Криму.

 

Саме для цього й «привезли Мєшкова». Тим часом Україна має думати, як «відновити нашу Русь-Україну слов’янську та як прискорити процес трансформації держави-химери під назвою Російська Федерація, яка була створена маленьким князьком Петром Московським». Однак дорога російська нафта гальмує розвиток у цій державі сепаратистських рухів. Зі здешевленням нафти й приходом в Україні до влади державницьких сил українці відмовляться від російського газу. А також вимагатимуть відповідну плату за транзит до західних країн. Зараз Росія відстала й не здатна перейти на найвищі технологічні устрої. А спільність тримається на диктатурі. У росіянах залишається усе менше слов’янського елементу.

 

Територія РФ не є генетичною родовою територією російського слов’янського етносу. Олег Соскін нагадав, що Московію створив син Юрія Долгорукого, великого князя Київського, Андрій. Тим часом Петро І, «надивившись прикладів у Європі», вирішив стати імператором. При цьому для назви імперії він «вкрав назву Русь», яка має бути назвою сучасної України – спадкоємиці Русі. Московія ж була тюркським утворенням. На думку Олега Соскіна, Росії як такої немає. Адже є, приміром, Удмуртія, Калмикія. «А де Російська Республіка?» – запитує він. Пан Соскін наголошує, що Москва «захопила Русь і знищила її як державне утворення». Так само Московія «вкрала у нас нашу незалежну церкву».

 

Те, що «мати-церква Київська митрополія стала донькою Московської патріархії», він вважає «абсолютно безпрецедентним порушенням». Українська церква має вийти з-під контролю Московської патріархії. Щодо мови, то російська – «генетично наша мова, а сучасна її форма – це українська мова». Фінсько-угорський етнос має інші діалекти. Лише за рахунок переселення з Русі-України в українців та росіян ще є слов’янсько-руський елемент. Але Росії слід будувати сучасну фінсько-угорську тюркську конфедерацію.

 

Території, на яких перебували етнічні слов’яни – Новгород, Псков, Брянська, Курська, Воронезька та Белгородська області, Кубань – мають поступово відійти до Русі-України. Про себе Олег Соскін зазначив: «У мене різні крові. Я слов’янин. Є трошки іншої крові – української, польської». Вдома він спілкується українською, але часто використовує російську.

 

Оригiнал матерiалу: http://www.vz.ru/politics/2011/7/15/507300.html…

 

inozmi.glavred.info


24.10.2011 1649 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

968
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2393
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2049
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2080
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6319 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2373 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

240

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1062

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1045

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1312
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

183
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

529
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1987
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26423
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

481
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10390 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7931
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

475
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

334
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

481
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

557
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1502