агенція новин

Проповідь дантиста-аматора

 

Українці – ідеалісти. Вони мріють за політику замість заробляти на ній. А ще вони – інтелектуальні боягузи. Коли в них болить гнилий зуб, вони полощуть його ромашкою й кладуть у дірку анальгін, віддають перевагу  нічним  стражданням замість того, щоб сходити до дантиста й видрати його. Вони пестять власні зігнилі ілюзії замість прийти до мене, аби я їх видалив. Дарма! Я беру скромніше, аніж дантисти.

Для прикладу, вас, любий інтернет-юзере, ятрить хронічна дитяча віра в те, що бувають кандидати в президенти, подібні до св. Миколи, які не обманюють діточок щодо обіцяних батьками подарунків. Ви самі собі здаєтеся холодним циніком, але кожного разу, як хтось вкладає гроші в нову перспективну патріотичну партію, ви біжите голосувати: "а раптом нарешті!" І це непогано – своїм трохи наївним ентузіазмом ви створюєте політичний ринок, з якого годуються багато достойників, наприклад, я. Погано те, що ви згодом розчаровуєтеся. А це засвідчує, що початок цієї статті правдивий.

От я полюбив кондитерську продукцію Порошенка одразу після того, як її заборонив Роспотребнадзор. Проте, коли я перетираю рештками зубів цю цукерку, я не очікую, що схудну від неї, що вона додасть мені здоров'я. Я лише хочу закинутися швидкими вуглеводами й отримати примітивні смакові відчуття, принести жертву власному плебейству. Тому не розчаровуюся в Рошені, коли стаю на ваги.

Я ніколи не розчаруюся політичним бізнесом Порошенка, бо не очікую від нього іншого результату, ніж від його цукерок. А ви розчаровуєтеся - "нас знову обманули!"

Браття, політик може вас убити, наприклад, якщо не пригальмує на пішохідному переході, але нездатен обманути. Ви завжди обманюєтеся самі. І стосовно чужої політики, і стосовно власної.

Коли ви кучкуєтеся у патріотичні угруповання, то мрієте повторити шлях НСДАП. Ви гадаєте: ми будемо активничати на вулиці, бити мігрантів, боротися з забудовниками, влаштовувати пікети, тоді нас полюбить виборець, нас стане більше, ми зареєструємося в партію, з'явиться спонсор, як колись у "Свободи", нас оберуть до ВР, а тоді ми проштовхнемо нашого Василька у рейхсканцлери, забабахаємо національну диктатуру і... далі мрії, зазвичай, не сягають, бо Донцов за майбутнє нічого не писав, лише за славетне минуле.

Уявимо, що ви були успішні, й вам вдалося делегувати до місцевих рад та на виконавчі посади своїх представників. Вже за місяць ви відчуєте, що вас кинули. Доки Юля була прем'єром, вона спромагалася хоч трохи контролювати своїх депутатів та чиновників. Нині – ні. На передостанніх виборах до місцевих рад Вітренко отримала свої фракції в кількох регіонах. Незабаром майже всі депутати її кинули. Регіонали тримаються разом не лише вигодою (по-перше вигода – недостатній стимул, по-друге, її на всіх не вистачить ), але й страхом. Посадовці, які належать до неурядової партії будуть притримуватися партійної дисципліни, лише якщо боятимуться своїх товаришів більше, ніж прокуратури.

ІРА дозволяє собі мати легальну парламентську партію, бо припускає, що зможе вбити кожного свого непутящого депутата. Чиновники, поставлені на посади Хізбаллою точно знають, що житимуть недовго і не потраплять до раю, якщо не занесуть долю до партійної каси. Отже, тільки та патріотична група, яка практикує систематичне насильство, може собі дозволити мати представництво у радах. В наших скрутних умовах це тільки підпільна група.

Ще раз: спочатку політичне насильство, а лише тоді – політичне представництво. Втім, є один нюанс: якщо ви здатні залякати або купити свого депутата, то ви здатні залякати або купити й чужого. Навіщо тоді витрачатися на вибори? Партійні проекти – це іграшки сильних адміністративно-фінансових груп. Маргіналам вони непотрібні, якщо це не бізнес. Кажіть собі чесно: ми йдемо на вибори, щоб заробити, а не заради світлої мети.

Світла мета досягається через політичне насильство, а не через політичний бізнес. Людина – це не механізм. Це лише коліщатко з зубчиками. Коли вона потрапляє до бюрократичного (або будь-якого іншого) середовища, вона неуникнено зчіпляється з іншими коліщатками й крутиться в темпі, який вони їй задають. Вашому депутату психологічно ближчі інші депутати, аніж ви. Саме тому фракції «Батьківщина» та «Удар» підтримали Маркова. Він для них свій, а ми – чужі.

Вони кажуть: ми проти порушення законів у принципі, навіть, якщо від беззаконня страждають наші політичні опоненти. Всі ці законолюбці – бувші й нинішні чиновники, отже, корупціонери. Вони обурилися "незаконним" вигнанням Маркова, але не обурилися незаконними перешкодами комуністам ініціювати референдум проти ЄС. Вони не обурилися незаконними розправами над "Васильківськими терористами", над харківськими «патріотівцями», над багатьма іншими вуличними активістами. Всі ці, нібито проукраїнські, фракції брешуть, як і їхні закони, бо існує сотня законних способів позбавити Україну незалежності, натомість, захистити її можливо лише в протизаконний спосіб, через нелегальну діяльність.

Наші великі попередники були в усьому розумніші за нас, вони не мали жодних ілюзій щодо своїх депутатів та агентів. Вони знали, що людина, яка перебуває в чужому середовищі, неуникнено просякається чужими сенсами. Тому Мао після перемоги розстріляв усіх агентів, яких засилав у Гоміньдан. Тому нацисти своїм найкращим шпигунам платили фальшивими британськими фунтами.

Тепер, малята, ви знаєте, що робити з ілюзіями, хворими зубами та депутатами, які захищають національні інтереси у Верховній Раді.

 

Дмитро Корчинський,

Братство

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ інші тексти Дмитра Корчинського на "Фіртці":

Майбутнє вже настало

Як бути?

 Тільки Європа

ЧАТ з Дмитром Корчинськи на "Фіртці"

Дмитро Корчинський: Московська держава завжди була ворожою руським. Вона повинна закінчитися

ОБОРОНА

Проте

Розслабтеся!

Бідна Церква

Хто там крокує лівою?

Славко, аніме та Вікіпедія

Дайте мені мою частку політкоректності!

Сумна осінь

Пайок чи здобич

Вибори, жертви і гріх

Загроза прогресу

Містичне осягнення Януковича

Казки для дорослих

Дмитро Корчинський. Інший погляд. Про віру і справжніх християн (ВІДЕО)

Інший погляд. Дмитро Корчинський. Як досягти успіху (Video)

Ілюзії

Убий Чебурашку!

Грядуть зміни

Громадянське суспільство Христа

Помилки і плутанина

Війна

Дмитро Корчинський: "Українські журналісти задовольняються недоїдками"

Вічні вартості

Дух одвічної стихії

Місія Януковича

Юля!

Природа Януковича і сутність Церкви

Навіщо Юлю знову судять

Нам не вистачатиме нашого Януковича

Дмитро КОРЧИНСЬКИЙ: "Nаціоналізм це не декларація, це постріл"

Політика - зло

Помста євнухів

Геть логіку!

Медитувати на Януковича

Дмитро Корчинський: "Ми беремо з Європи найгірше, що в неї є"

Христос акбар!

Вороги ворожок

Вип’єм за Путіна!

Геть Discovery!

Нащадки тих, хто залишився

Європа, вічно крадена биком

Загальна теорія функціонування Януковича

30 варіацій

Вона сидить і він не гнеться

Малятам про звіряток

Букет Табачника

Що було, що буде, чим серце заспокоїться

Лікнеп для диктатора-початківця

Живопис і футболісти

Lex Orandi - Lex Credendi*

Похвала Януковичу

Перша звинувачувальна промова проти українців

Наш сусід Газпром

Жінки Януковича

Діди і діти

Янукович в контексті культури

Дилетант проти Анаксимандра

Святий Микола Чудотворець

 

Столипін і свинопаси

РПЦ та Рубінштейн

Дмитро Корчинський: Росія – улюблений дім сатани (відео)

Що шукати: гроші чи Сенс?

Врадіївка – Халеп'я – Буття

Єврей, циган, чеченець... Українець?

Я підозрюю, що Бог створив людину саме як істоту, що запитує

Дешеве пиво

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (2)

Çàãðóçêà...

роман 2013.09.25, 10:40
Держава - це насильство, цар - це насильство, але воно є богом дозволене, все решта - ні! Отже шановний ДК - ви помиляєтесь у самій суті.
ДК 2013.09.25, 20:25
Роман, ви теж помиляєтеся, бо стоматологи -- це теж насильство і матеріальне, і тілесне
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1881 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

627
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1812
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1431
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

969
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5902 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

536

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2336 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

840 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2697
19.09.2019

Відповідно до нової праці, геологічне утворення Велика Адрія свого часу було континентом завбільшки з Гренландію.

499
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

501
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

428 1
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

248
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

588
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1030
23.09.2019

Український фотограф Давид Дубницький зробив спокусливі фото жінок зі слов'янських країн.

8355
22.09.2019

Відома блогерка з Івано-Франківська Тетяна Кодзаєва отримала престижну нагороду на Milan Fashion Week 2019.

1824
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області.

1333 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5670 3