агенція новин

Прогнози від "американського Нострадамуса"

Американський Нострадамус - саме так називають Джеральда Селенте. У США це аналітик заробив репутацію справжнього віщуна. Прогнозам Селенте не складно повірити. Справа в тому, що це не якийсь «гуру, що спустився з гір», а глава Інституту дослідження трендів, учений, аналітик. Крім того, всі його передбачення фактично збулися. Він точно передбачив крах фондових ринків у 1987 році, розпад Радянського Союзу і азіатську кризу 1997 року. Тепер Селенте передрікає кінець економічної та політичної американської світової гегемонії. Називаються вони передбаченнями насправді тільки тому, що він ніколи їх не пояснює.


Зараз йде багато розмов про те, що Америка є імперією в занепаді. Джеральд Селенте, пішов ще далі, стверджуючи що Америка йде тим же шляхом, як і свого часу Радянський Союз.
«Хоча безліч сильних відмінностей між двома політичними системами були вичерпно обговорені, особливо в США, багато схожого, однак, залишилися непоміченим», - пише Селенте у своєму The Trends Journal.

У супроводжуючому відео Селенте розповідає про ці подібності.

Розвал політичної системи: він порівнює політиків (демократів і республіканців) з «Мафіозо», і каже що кампанії зі збору внесків насправді є погано прихованими «хабарами і виплатами».

Корумпований капіталізм: Як і в СРСР в його пізні роки, Селенте нарікає, що так багато багатств Америки належить такій малій кількості її населення (близько 10 відсотків). Завдяки такій концентрації багатств, уряд проводить політику, спрямовану на користь «Великих», за рахунок пересічних громадян.

Військово-промисловий комплекс: СРСР став банкрутом, б'ючись у холодній війні, і Селенте побоюється, що США «розбазарює великі, але все одно обмежені ресурси на потворно величезний військовий бюджет, борючись у війнах, де неможливо перемогти, і годуючи ненаситних військових, які розміщені на сотнях баз по всьому світу».

Як і багато оглядачів, Селенте вважає що Америку спіткає та ж доля в Афганістані, як і СРСР, Британську імперію, Олександра Македонського, і всіх тих, хто одного разу сунувся в «кладовище імперій».

Іронією є те, що хоча Америка і перемогла радянський комунізм, вигравши холодну війну, можливо найбільша загроза сьогодні виходить з Китаю, і його економіки, що швидко розвивається.

Джерело: "MixedNews"* * *

США чекають голодні бунти, які завершаться революцією

На сайті газети "Бізнес енд Файненшл Маркетс" опублікована стаття з прогнозами Селенте з приводу американської економіки.

США чекають голодні бунти, які завершаться революцією. Причому, на думку Геральда Селенте, за таким сценарієм події в Америці почнуть розвиватися вже  з 2012 року. Подібний прогноз можна було б віднести до розряду обивательських страшилок, якби не репутація Селенте. За словами Селенте, основною цінністю в США через кілька років стане їжа, каже випусковий редактор газети "Бізнес енд Файненшл Маркетс" Микита Дульнєв:

"Справа в тому, що сучасна американська економіка не здатна прогодувати все населення своєї країни. При цьому нестабільна ситуація на валютних ринках буде істотно ускладнювати міжнародний товарообіг. І, власне, ось вона - ситуація, що загрожує голодним бунтом, а трохи пізніше, можливо, і революцією ".

У підсумку, на думку Селенте, США змінять статус наддержави на ранг слаборозвиненою країни. Зараз такий розклад видається просто фантастичним, але пару років тому ніхто б не повірив і в банкрутство "Леман Бразерс". Про це повідомляє Business FM.

 

http://www.rodon.org/polit-101028130814

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


28.10.2010 953 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

15.08.2019
Марія Лутчин

"Ми взяли потужний темп, люди до цього звикли і вимагають більшого, збавляти вже не можна".

1538
14.08.2019
Лілія Горковенко

Про сучасний стан, перспективи функціонування, співпрацю з правоохоронними органами та владою розмірковує Володимир Данів – керівник Івано-Франківського обласного громадського формування.

1450
13.08.2019
Люся Грибик

Івано-Франківськ за останні роки став відомим завдяки проведенню декількох міжнародних фестивалів. Одним з них є Крайка.

969
12.08.2019
Лілія Горковенко

Як і обіцяли, після офіційного призначення ми поспілкувалися з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денисом Шмигалем.

5511
09.08.2019
Олена Британська

Франківці Андрій Сав’юк та Віктор Новожилов декілька років тому стали співвласниками локальної мануфактури «Kaffee Kultur». Вони обсмажують у Франківську кавові зерна та постачають у кав’ярні і ресторани міста.

795
08.08.2019

Ще у березні 2017 року мешканці та гості обласного центру завдяки ПриватБанку отримали можливість за допомогою смартфону оплачувати проїзд у тролейбусах, зісканувавши спеціальний QR-код.

385

Допоки не почнемо замітати – їх наче і нема…

943

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1843

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

3013 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1946
12.08.2019

З огляду на розвиток науки, піраміди тримають таємниці під піском і не дають дослідникам розкрити всі секрети історії.

270
08.08.2019

Крихітні безхребетні, які вважаються найживучішими істотами на Землі, були на борту ізраїльського місяцехода "Берешит".

343
31.07.2019

Незвичайна гостя завітала нещодавно до одного з помешкань у селі Угринові коло обласного центру Прикарпаття. Пані Ірина, як і її чоловік Євген, – художники, тож у тій кімнаті на другому поверсі, де тимчасово ніхто не живе, вона сушить свої готові

32190 1
12.08.2019

Капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман номінований на медичну відзнаку України "Орден Святого Пантелеймона".

760
10.08.2019

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками.

537
24.07.2019

Старий та молодий ченці мандрували. Шлях їх перетинала ріка, яка через дощі сильно розлилась.

807
15.08.2019

Через раптову негоду на Прикарпатті у місті Косів під час сильного дощу випав град розміром у горіх.

2742
15.08.2019

Муніципальна варта Івано-Франківська склала список майже з 50 адрес, де розташовані наливайки та гральні автомати. Про це у мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка. "Цей список разів з 10 надсилали до прокуратури та фіскальної сл

4864
13.08.2019

В сім'ї відомого прикарпатського стронґмена Назара Павліва поповнення.

3909
12.08.2019

Автомобіль відкинуло на паркову нічного клубу, де BMW протаранив ще п'ять машин. У результаті аварії одна особа постраждала і доставлена у лікарню.

42031 1