агенція новин

ПРОДОВОЛЬЧІ ВІЙНИ НА ПОРОЗІ

У похмурій доповіді, підготовленій Спільним Управлінням Франції по Зовнішній безпеці (DGSE), отриманій Службою Зовнішньої Розвідки Росії (SVR), говориться, що президенти Обама і Саркозі "погодилися" створити об'єднану американсько-європейську групу військ, щоб мати справу виключно з Глобальним повстанням, очікуваним цієї весни, коли наш Світ вичерпає їжу.

 

Згідно з цим звітом, Саркозі, як голова групи розвинених країн G-20, організував у минулий понеділок екстрену нараду з Обамою. Він попередив свого американського колегу, що шок підвищення цін на продовольчі товари, що походять з-за безпрецедентної серії лих, загрожує стабільності всього світу і може призвести до раптового початку Продовольчої Глобальної війни - Food Total War.

Минулого тижня французький Прем'єр-міністр Франсуа Філлон підкреслив, що одне з головних завдань Франції в G-20 полягає в тому, щоб знайти колективну відповідь на "надмірну мінливість" у цінах на продовольчі товари, що відбувається тепер. Він також навів заяву Філіпа Шальме, головного економічного радника французького уряду, який попереджає, що світ може стояти перед громадськими заворушеннями включаючи продовольчі заворушення в квітні, коли ціни на зерно збільшаться до безпрецедентних максимумів.

Побоювання французького уряду з приводу зростання Глобальної нестабільності стали зрозумілими минулого тижня після того, як продовольчі заворушення вибухнули в Алжирі і Тунісі, 50 осіб було вбито. Ситуація загострилася до межі, і уряд Тунісу ввів загальнонаціональну комендантську годину і ввів війська в столицю, щоб припинити зростаюче насильство.

Минулої п'ятниці Організація Об'єднаних Націй, також попередила, що мільйони людей тепер знаходяться в небезпеці після того, як ціни на продовольчі товари досягають максимального рівня, більшого, ніж будь-коли. Це пов'язано в тому числі з тим, що загальносвітові запаси пшениці впали до 175.2 мільйонів тонн у порівнянні з 196.7 мільйонів тонн рік тому.

Минулого тижня Роберт Зоеллік, президент Світового банку, далі попередив, що різке зростання цін на продовольчі товари "несе загрозу глобальному зростанню і соціальній стабільності", оскільки світ, вперше на нашій пам'яті, від хаосу відокремлює тільки один бідний урожай.


Щоб простежити етапи розвитку страшної загальносвітової продовольчої ситуації, потрібно зрозуміти лиха, які трапилися з нашими головними країнами-виробниками і експортерами пшениці в світі в минулому році: Китай, Індія, Сполучені Штати, Росія, Франція, Канада, Німеччина, Україна , Австралія і Пакистан.

Лиха Китаю: посуха Китаю 2010 року і піщані бурі були серією подій серйозної посухи в протягом весни 2010, яка торкнулися провінцій Юньнань, Гуйчжоу, Guangxi, Сичуань, Шаньсі, Хенань, Шеньсі, Чунцин, Хебей і Ганьсу в Китайській Народній Республіці. Крім того посуха вплинула на частину Південно-Східної Азії, включаючи В'єтнам і Таїланд. А піщані бурі в березні і квітні минулого року зачепили більшу частину Східної Азії.
Засуха у південно-західному Китаї стала найгіршою в цьому сторіччі,.

Лиха Індії: рекордний період сильної жари і сільськогосподарська водна криза змушує індійських політиків реорганізовувати водне постачання та забезпечення мільярдної країни.  Президент Шрі-Ланки Махінда Раджапаксе вчора доручив міністрам і чиновникам підготувати стратегічний план зі збереження стабільності перед навислою продовольчою кризою, оскільки були попередження, що світ повинен зіткнутися з нестачею продовольства навесні 2011р.

Лиха Росії: (10% від загальносвітової продукції зерна, з яких 20% йде на експорт) вони були вражені найвищими зареєстрованими температурами, які Росія бачила за 130 років ведення записів; найбільша за площею посуха і масивні пожежі, які простиралися через сім областей, включаючи Москву.

Лиха Франції: французький уряд знизив прогноз по урожаю пшениці на 2.7% через посуху і холодну погоду.

Лиха Канади: рекордна посуха вплинула на виробництво зерна в Західній частині Країни.

Лиха України: (головний виробник У світі ячменю і шостий виробник пшениці) була вражена так само, як Росія, вогнем і посухою. Україна заборонила весь свій експорт зерна в 2011 році.

Лиха Австралії: страхи перед загальносвітовим браком пшениці підвищилися після того, як квінслендська область Австралії була вражена згубним повінню. Ендрю Фрезер, державний Скарбник Квінсленда, описав повені як "лихо біблійних масштабів". Вода покриває площу розміром з Францію та Німеччину. Вода, як очікують, накриє в деяких місцях поверхню землі глибиною до 30 футів, в деяких областях у найближчі дні.

Лиха Пакистану: повені охопили 17 мільйонів акрів найродючішої орної землі Пакистану, вбили близько 200 000 голів домашньої худоби і змили велику кількість зерна. Фермери не змогли і не встигли зробити посадки зернових і зібрати врожай - це має на увазі масивну втрату виробництва харчових продуктів в 2011, і потенційний довгостроковий брак продовольства.

Лиха вразили не тільки більшість головних світових виробників пшениці, лиха торкнулися і одну з головних областей виробництва зерна на Землі - Південну Америку. Вона також була вражена лихами, історична посуха завдала шкоди Аргентині і Болівії. Бразилія була вражена катастрофічними повенями, які вбили майже 400 осіб лише за кілька минулих днів.

Сполучені Штати також були вражені лихом, оскільки катастрофічна сніжна зима настала в 49 з їх 50 штатів, Морозна погода завдає безпрецедентної шкоди зерновим культурам навіть у Флориді. Через рекордні дощі, що руйнують масивні числа зернових культур, в самій важливій області вирощування сільгосппродукції США - Каліфорнії.

І якщо Ви думаєте, що стан справ не може стати ще гіршим, то ви серйозно помиляєтеся, оскільки Південна Корея (один з найважливіших експортерів м'яса в Азії) повинна була минулого тижня, знищити мільйони сільськогосподарських тварин після того, як спалах страшного ящуру була виявлена.

 

Додатково до страхітливої світової продовольчої ситуації, в цьому році була отримана похмура звістка із Сполучених Штатів, які повідомили, що майже всі їх популяції медоносних бджіл і джмелів вимерли, і коли разом з "таємничим" вимиранням усієї популяції кажанів в Америці означає, що два головних запилювачі фруктів і овочів більше будуть не в змозі робити свою роботу. Тому, попереджає звіт президентові США, наслідки вимирання запилювачів рослин в США будуть "біблійними і катастрофічними".

Важливо відзначити те, що після зустрічі з Саркозі, Обама почав здійснювати свою Національну стратегію того, щоб перешкоджати отриманню правди про ці страшні події американським народом, наказуючи, щоб всі американські громадяни мали інтернет-посвідчення особи так, щоб за ними могли стежити і ув'язнювати, як тільки вони починають говорити правду.

Отже сьогодні сільськогосподарські торговці і аналітики попереджають, що останній перегляд американських та загальносвітових продовольчих запасів та відсутність жодної подальшої стратегії вирішення проблем, може привести до Глобального хаосу. Тим часом новий циклон готується вразити Австралію, сувора зимова погода в Індії вже вбила майже 130 чоловік, і все більше снігу випадає, накриваючи Америку.

 

Від "Фіртки" додамо, що "лиха" в такому масовому порядку, як і епідемії чи падіння гіантських астероїдів, стаються зовсім не випадково, а в часи великих згіршень людської раси...

 

Оригінал: http://www.whatdoesitmean.com/index1439.htm

http://alex-kulakoff.livejournal.com

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


17.01.2011 660 3
Коментарі (3)

Çàãðóçêà...

s19or 2011.01.19, 21:15
цікаве трактування подій в Тунісі панове ви самі читаєте шо ви пишете, може лиха і стаються зовсім невипадково але це непривід щоб копіпастити, будь-що і звідки заманеться подача статті на рівні старшокласника який вечором напередодні якийсь фільм катастрофу подивився
ПЭТЯ 2011.01.19, 22:07
В Тунісі і Алжирі все якраз почалося з продовольчих бунтів два-три місяці тому, коли ціни на продукти виросли за кілька місяців в півтора-два рази, а кінчилося все політикою. Наразі тільки в Тунісі. То правда. І сценарій такий в цьому році може повторитися ще в кількох країнах. Спочатку економіка, потім зацікавлені переведуть її в політичне русло.
Юя 2011.01.28, 15:58
...Лиха України: (головний виробник У світі ячменю і шостий виробник пшениці) була вражена так само, як Росія, вогнем і посухою. Україна заборонила весь свій експорт зерна в 2011 році... - оце дуже добре вказує на рівень статті
07.04.2020
Мар’яна Гутич

Уряд Канади й надалі закликає її жителів максимально залишатись вдома і виходити на вулицю лише у випадку крайньої потреби.

584
06.04.2020
Юлія Канюс

Попри карантин, політичні партії у Франківську вже готуються до місцевих виборів. 

734
03.04.2020

Серед мешканців багато людей, котрі хотіли б придбати житло одразу, чи оформити в розтермінування для покращення житлових умов тощо.

2364
02.04.2020
Олена Британська

Розповідаємо, як змінилось їхнє життя з введенням обмежень, чи почуваються захищеними та чи не з'явились думки про повернення назад.

1422
31.03.2020

Ігри з м'ячем, орігамі, прибирання в лісі та навіть випікання хлібу разом - ось чим займаються батьки із дітьми на карантині. І це ще навіть не весь список.

823 1
28.03.2020
Марія Лутчин

ТОП-5 порад, як не набрати зайві кілограми, коли ти #залишаєшсявдома на карантині від іменитої тренерки Галини Рекрутяк.

2191 2

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

44

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

1247 1

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

1067

Зараз багато розмов про індексацію і перерахунки пенсій, що мали відбутись станом на 1 березня 2020 року і не здійснюються, не зважаючи на обіцянки...

1148 2
25.03.2020

Астероїд наблизиться до нашої планети на мінімальну відстань 29 квітня.

1144 1
22.03.2020

Відомий авторитетний астролог зробив астрологічний аналіз того процесу, що відбувається у світі і припустив чотири варіанти розвитку подій.

16500
12.03.2020

Вчені з європейської обсерваторії ESO виявили в сузір'ї Риб гарячу гігантську екзопланету, де йдуть дощі з крапель розплавленого заліза.

1493
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

42
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

46
15.03.2020

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

1404
09.04.2020

Карантин карантином, а до крамниці іноді ходити треба.

27
31.03.2020

В Івано-Франківську на час карантину заборонять розпалювати багаття і розпивати спиртні напої на природі.

5023
30.03.2020

Стало відомо, в яких районах Івано-Франківщини є хворі на коронавірус. Найбільше їх — в обласному центрі.

10760
30.03.2020

В 11 випуску шоу, який відбувся 29 березня, за свій шанс поборолись представники команди Дана Балана.

1481