ПРОДОВОЛЬЧІ ВІЙНИ НА ПОРОЗІ

У похмурій доповіді, підготовленій Спільним Управлінням Франції по Зовнішній безпеці (DGSE), отриманій Службою Зовнішньої Розвідки Росії (SVR), говориться, що президенти Обама і Саркозі "погодилися" створити об'єднану американсько-європейську групу військ, щоб мати справу виключно з Глобальним повстанням, очікуваним цієї весни, коли наш Світ вичерпає їжу.

 

Згідно з цим звітом, Саркозі, як голова групи розвинених країн G-20, організував у минулий понеділок екстрену нараду з Обамою. Він попередив свого американського колегу, що шок підвищення цін на продовольчі товари, що походять з-за безпрецедентної серії лих, загрожує стабільності всього світу і може призвести до раптового початку Продовольчої Глобальної війни - Food Total War.

Минулого тижня французький Прем'єр-міністр Франсуа Філлон підкреслив, що одне з головних завдань Франції в G-20 полягає в тому, щоб знайти колективну відповідь на "надмірну мінливість" у цінах на продовольчі товари, що відбувається тепер. Він також навів заяву Філіпа Шальме, головного економічного радника французького уряду, який попереджає, що світ може стояти перед громадськими заворушеннями включаючи продовольчі заворушення в квітні, коли ціни на зерно збільшаться до безпрецедентних максимумів.

Побоювання французького уряду з приводу зростання Глобальної нестабільності стали зрозумілими минулого тижня після того, як продовольчі заворушення вибухнули в Алжирі і Тунісі, 50 осіб було вбито. Ситуація загострилася до межі, і уряд Тунісу ввів загальнонаціональну комендантську годину і ввів війська в столицю, щоб припинити зростаюче насильство.

Минулої п'ятниці Організація Об'єднаних Націй, також попередила, що мільйони людей тепер знаходяться в небезпеці після того, як ціни на продовольчі товари досягають максимального рівня, більшого, ніж будь-коли. Це пов'язано в тому числі з тим, що загальносвітові запаси пшениці впали до 175.2 мільйонів тонн у порівнянні з 196.7 мільйонів тонн рік тому.

Минулого тижня Роберт Зоеллік, президент Світового банку, далі попередив, що різке зростання цін на продовольчі товари "несе загрозу глобальному зростанню і соціальній стабільності", оскільки світ, вперше на нашій пам'яті, від хаосу відокремлює тільки один бідний урожай.


Щоб простежити етапи розвитку страшної загальносвітової продовольчої ситуації, потрібно зрозуміти лиха, які трапилися з нашими головними країнами-виробниками і експортерами пшениці в світі в минулому році: Китай, Індія, Сполучені Штати, Росія, Франція, Канада, Німеччина, Україна , Австралія і Пакистан.

Лиха Китаю: посуха Китаю 2010 року і піщані бурі були серією подій серйозної посухи в протягом весни 2010, яка торкнулися провінцій Юньнань, Гуйчжоу, Guangxi, Сичуань, Шаньсі, Хенань, Шеньсі, Чунцин, Хебей і Ганьсу в Китайській Народній Республіці. Крім того посуха вплинула на частину Південно-Східної Азії, включаючи В'єтнам і Таїланд. А піщані бурі в березні і квітні минулого року зачепили більшу частину Східної Азії.
Засуха у південно-західному Китаї стала найгіршою в цьому сторіччі,.

Лиха Індії: рекордний період сильної жари і сільськогосподарська водна криза змушує індійських політиків реорганізовувати водне постачання та забезпечення мільярдної країни.  Президент Шрі-Ланки Махінда Раджапаксе вчора доручив міністрам і чиновникам підготувати стратегічний план зі збереження стабільності перед навислою продовольчою кризою, оскільки були попередження, що світ повинен зіткнутися з нестачею продовольства навесні 2011р.

Лиха Росії: (10% від загальносвітової продукції зерна, з яких 20% йде на експорт) вони були вражені найвищими зареєстрованими температурами, які Росія бачила за 130 років ведення записів; найбільша за площею посуха і масивні пожежі, які простиралися через сім областей, включаючи Москву.

Лиха Франції: французький уряд знизив прогноз по урожаю пшениці на 2.7% через посуху і холодну погоду.

Лиха Канади: рекордна посуха вплинула на виробництво зерна в Західній частині Країни.

Лиха України: (головний виробник У світі ячменю і шостий виробник пшениці) була вражена так само, як Росія, вогнем і посухою. Україна заборонила весь свій експорт зерна в 2011 році.

Лиха Австралії: страхи перед загальносвітовим браком пшениці підвищилися після того, як квінслендська область Австралії була вражена згубним повінню. Ендрю Фрезер, державний Скарбник Квінсленда, описав повені як "лихо біблійних масштабів". Вода покриває площу розміром з Францію та Німеччину. Вода, як очікують, накриє в деяких місцях поверхню землі глибиною до 30 футів, в деяких областях у найближчі дні.

Лиха Пакистану: повені охопили 17 мільйонів акрів найродючішої орної землі Пакистану, вбили близько 200 000 голів домашньої худоби і змили велику кількість зерна. Фермери не змогли і не встигли зробити посадки зернових і зібрати врожай - це має на увазі масивну втрату виробництва харчових продуктів в 2011, і потенційний довгостроковий брак продовольства.

Лиха вразили не тільки більшість головних світових виробників пшениці, лиха торкнулися і одну з головних областей виробництва зерна на Землі - Південну Америку. Вона також була вражена лихами, історична посуха завдала шкоди Аргентині і Болівії. Бразилія була вражена катастрофічними повенями, які вбили майже 400 осіб лише за кілька минулих днів.

Сполучені Штати також були вражені лихом, оскільки катастрофічна сніжна зима настала в 49 з їх 50 штатів, Морозна погода завдає безпрецедентної шкоди зерновим культурам навіть у Флориді. Через рекордні дощі, що руйнують масивні числа зернових культур, в самій важливій області вирощування сільгосппродукції США - Каліфорнії.

І якщо Ви думаєте, що стан справ не може стати ще гіршим, то ви серйозно помиляєтеся, оскільки Південна Корея (один з найважливіших експортерів м'яса в Азії) повинна була минулого тижня, знищити мільйони сільськогосподарських тварин після того, як спалах страшного ящуру була виявлена.

 

Додатково до страхітливої світової продовольчої ситуації, в цьому році була отримана похмура звістка із Сполучених Штатів, які повідомили, що майже всі їх популяції медоносних бджіл і джмелів вимерли, і коли разом з "таємничим" вимиранням усієї популяції кажанів в Америці означає, що два головних запилювачі фруктів і овочів більше будуть не в змозі робити свою роботу. Тому, попереджає звіт президентові США, наслідки вимирання запилювачів рослин в США будуть "біблійними і катастрофічними".

Важливо відзначити те, що після зустрічі з Саркозі, Обама почав здійснювати свою Національну стратегію того, щоб перешкоджати отриманню правди про ці страшні події американським народом, наказуючи, щоб всі американські громадяни мали інтернет-посвідчення особи так, щоб за ними могли стежити і ув'язнювати, як тільки вони починають говорити правду.

Отже сьогодні сільськогосподарські торговці і аналітики попереджають, що останній перегляд американських та загальносвітових продовольчих запасів та відсутність жодної подальшої стратегії вирішення проблем, може привести до Глобального хаосу. Тим часом новий циклон готується вразити Австралію, сувора зимова погода в Індії вже вбила майже 130 чоловік, і все більше снігу випадає, накриваючи Америку.

 

Від "Фіртки" додамо, що "лиха" в такому масовому порядку, як і епідемії чи падіння гіантських астероїдів, стаються зовсім не випадково, а в часи великих згіршень людської раси...

 

Оригінал: http://www.whatdoesitmean.com/index1439.htm

http://alex-kulakoff.livejournal.com


17.01.2011 1248 3
Коментарі (3)

s19or 2011.01.19, 21:15
цікаве трактування подій в Тунісі панове ви самі читаєте шо ви пишете, може лиха і стаються зовсім невипадково але це непривід щоб копіпастити, будь-що і звідки заманеться подача статті на рівні старшокласника який вечором напередодні якийсь фільм катастрофу подивився
ПЭТЯ 2011.01.19, 22:07
В Тунісі і Алжирі все якраз почалося з продовольчих бунтів два-три місяці тому, коли ціни на продукти виросли за кілька місяців в півтора-два рази, а кінчилося все політикою. Наразі тільки в Тунісі. То правда. І сценарій такий в цьому році може повторитися ще в кількох країнах. Спочатку економіка, потім зацікавлені переведуть її в політичне русло.
Юя 2011.01.28, 15:58
...Лиха України: (головний виробник У світі ячменю і шостий виробник пшениці) була вражена так само, як Росія, вогнем і посухою. Україна заборонила весь свій експорт зерна в 2011 році... - оце дуже добре вказує на рівень статті
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1046
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2437
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2065
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2101
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6401 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2396 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

265

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1084

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1124

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1333
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

208
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

546
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2003
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26446
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

505
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10406 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7948
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

490
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

351
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

505
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

577
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1523