агенція новин

ПРОДОВОЛЬЧІ ВІЙНИ НА ПОРОЗІ

У похмурій доповіді, підготовленій Спільним Управлінням Франції по Зовнішній безпеці (DGSE), отриманій Службою Зовнішньої Розвідки Росії (SVR), говориться, що президенти Обама і Саркозі "погодилися" створити об'єднану американсько-європейську групу військ, щоб мати справу виключно з Глобальним повстанням, очікуваним цієї весни, коли наш Світ вичерпає їжу.

 

Згідно з цим звітом, Саркозі, як голова групи розвинених країн G-20, організував у минулий понеділок екстрену нараду з Обамою. Він попередив свого американського колегу, що шок підвищення цін на продовольчі товари, що походять з-за безпрецедентної серії лих, загрожує стабільності всього світу і може призвести до раптового початку Продовольчої Глобальної війни - Food Total War.

Минулого тижня французький Прем'єр-міністр Франсуа Філлон підкреслив, що одне з головних завдань Франції в G-20 полягає в тому, щоб знайти колективну відповідь на "надмірну мінливість" у цінах на продовольчі товари, що відбувається тепер. Він також навів заяву Філіпа Шальме, головного економічного радника французького уряду, який попереджає, що світ може стояти перед громадськими заворушеннями включаючи продовольчі заворушення в квітні, коли ціни на зерно збільшаться до безпрецедентних максимумів.

Побоювання французького уряду з приводу зростання Глобальної нестабільності стали зрозумілими минулого тижня після того, як продовольчі заворушення вибухнули в Алжирі і Тунісі, 50 осіб було вбито. Ситуація загострилася до межі, і уряд Тунісу ввів загальнонаціональну комендантську годину і ввів війська в столицю, щоб припинити зростаюче насильство.

Минулої п'ятниці Організація Об'єднаних Націй, також попередила, що мільйони людей тепер знаходяться в небезпеці після того, як ціни на продовольчі товари досягають максимального рівня, більшого, ніж будь-коли. Це пов'язано в тому числі з тим, що загальносвітові запаси пшениці впали до 175.2 мільйонів тонн у порівнянні з 196.7 мільйонів тонн рік тому.

Минулого тижня Роберт Зоеллік, президент Світового банку, далі попередив, що різке зростання цін на продовольчі товари "несе загрозу глобальному зростанню і соціальній стабільності", оскільки світ, вперше на нашій пам'яті, від хаосу відокремлює тільки один бідний урожай.


Щоб простежити етапи розвитку страшної загальносвітової продовольчої ситуації, потрібно зрозуміти лиха, які трапилися з нашими головними країнами-виробниками і експортерами пшениці в світі в минулому році: Китай, Індія, Сполучені Штати, Росія, Франція, Канада, Німеччина, Україна , Австралія і Пакистан.

Лиха Китаю: посуха Китаю 2010 року і піщані бурі були серією подій серйозної посухи в протягом весни 2010, яка торкнулися провінцій Юньнань, Гуйчжоу, Guangxi, Сичуань, Шаньсі, Хенань, Шеньсі, Чунцин, Хебей і Ганьсу в Китайській Народній Республіці. Крім того посуха вплинула на частину Південно-Східної Азії, включаючи В'єтнам і Таїланд. А піщані бурі в березні і квітні минулого року зачепили більшу частину Східної Азії.
Засуха у південно-західному Китаї стала найгіршою в цьому сторіччі,.

Лиха Індії: рекордний період сильної жари і сільськогосподарська водна криза змушує індійських політиків реорганізовувати водне постачання та забезпечення мільярдної країни.  Президент Шрі-Ланки Махінда Раджапаксе вчора доручив міністрам і чиновникам підготувати стратегічний план зі збереження стабільності перед навислою продовольчою кризою, оскільки були попередження, що світ повинен зіткнутися з нестачею продовольства навесні 2011р.

Лиха Росії: (10% від загальносвітової продукції зерна, з яких 20% йде на експорт) вони були вражені найвищими зареєстрованими температурами, які Росія бачила за 130 років ведення записів; найбільша за площею посуха і масивні пожежі, які простиралися через сім областей, включаючи Москву.

Лиха Франції: французький уряд знизив прогноз по урожаю пшениці на 2.7% через посуху і холодну погоду.

Лиха Канади: рекордна посуха вплинула на виробництво зерна в Західній частині Країни.

Лиха України: (головний виробник У світі ячменю і шостий виробник пшениці) була вражена так само, як Росія, вогнем і посухою. Україна заборонила весь свій експорт зерна в 2011 році.

Лиха Австралії: страхи перед загальносвітовим браком пшениці підвищилися після того, як квінслендська область Австралії була вражена згубним повінню. Ендрю Фрезер, державний Скарбник Квінсленда, описав повені як "лихо біблійних масштабів". Вода покриває площу розміром з Францію та Німеччину. Вода, як очікують, накриє в деяких місцях поверхню землі глибиною до 30 футів, в деяких областях у найближчі дні.

Лиха Пакистану: повені охопили 17 мільйонів акрів найродючішої орної землі Пакистану, вбили близько 200 000 голів домашньої худоби і змили велику кількість зерна. Фермери не змогли і не встигли зробити посадки зернових і зібрати врожай - це має на увазі масивну втрату виробництва харчових продуктів в 2011, і потенційний довгостроковий брак продовольства.

Лиха вразили не тільки більшість головних світових виробників пшениці, лиха торкнулися і одну з головних областей виробництва зерна на Землі - Південну Америку. Вона також була вражена лихами, історична посуха завдала шкоди Аргентині і Болівії. Бразилія була вражена катастрофічними повенями, які вбили майже 400 осіб лише за кілька минулих днів.

Сполучені Штати також були вражені лихом, оскільки катастрофічна сніжна зима настала в 49 з їх 50 штатів, Морозна погода завдає безпрецедентної шкоди зерновим культурам навіть у Флориді. Через рекордні дощі, що руйнують масивні числа зернових культур, в самій важливій області вирощування сільгосппродукції США - Каліфорнії.

І якщо Ви думаєте, що стан справ не може стати ще гіршим, то ви серйозно помиляєтеся, оскільки Південна Корея (один з найважливіших експортерів м'яса в Азії) повинна була минулого тижня, знищити мільйони сільськогосподарських тварин після того, як спалах страшного ящуру була виявлена.

 

Додатково до страхітливої світової продовольчої ситуації, в цьому році була отримана похмура звістка із Сполучених Штатів, які повідомили, що майже всі їх популяції медоносних бджіл і джмелів вимерли, і коли разом з "таємничим" вимиранням усієї популяції кажанів в Америці означає, що два головних запилювачі фруктів і овочів більше будуть не в змозі робити свою роботу. Тому, попереджає звіт президентові США, наслідки вимирання запилювачів рослин в США будуть "біблійними і катастрофічними".

Важливо відзначити те, що після зустрічі з Саркозі, Обама почав здійснювати свою Національну стратегію того, щоб перешкоджати отриманню правди про ці страшні події американським народом, наказуючи, щоб всі американські громадяни мали інтернет-посвідчення особи так, щоб за ними могли стежити і ув'язнювати, як тільки вони починають говорити правду.

Отже сьогодні сільськогосподарські торговці і аналітики попереджають, що останній перегляд американських та загальносвітових продовольчих запасів та відсутність жодної подальшої стратегії вирішення проблем, може привести до Глобального хаосу. Тим часом новий циклон готується вразити Австралію, сувора зимова погода в Індії вже вбила майже 130 чоловік, і все більше снігу випадає, накриваючи Америку.

 

Від "Фіртки" додамо, що "лиха" в такому масовому порядку, як і епідемії чи падіння гіантських астероїдів, стаються зовсім не випадково, а в часи великих згіршень людської раси...

 

Оригінал: http://www.whatdoesitmean.com/index1439.htm

http://alex-kulakoff.livejournal.com

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


17.01.2011 561 3
Коментарі (3)

Çàãðóçêà...

s19or 2011.01.19, 21:15
цікаве трактування подій в Тунісі панове ви самі читаєте шо ви пишете, може лиха і стаються зовсім невипадково але це непривід щоб копіпастити, будь-що і звідки заманеться подача статті на рівні старшокласника який вечором напередодні якийсь фільм катастрофу подивився
ПЭТЯ 2011.01.19, 22:07
В Тунісі і Алжирі все якраз почалося з продовольчих бунтів два-три місяці тому, коли ціни на продукти виросли за кілька місяців в півтора-два рази, а кінчилося все політикою. Наразі тільки в Тунісі. То правда. І сценарій такий в цьому році може повторитися ще в кількох країнах. Спочатку економіка, потім зацікавлені переведуть її в політичне русло.
Юя 2011.01.28, 15:58
...Лиха України: (головний виробник У світі ячменю і шостий виробник пшениці) була вражена так само, як Росія, вогнем і посухою. Україна заборонила весь свій експорт зерна в 2011 році... - оце дуже добре вказує на рівень статті
15.11.2019
Лілія Горковенко

З кожним роком у світі з’являються нові технології, які допомагають людям не тільки розумно управляти, а ще й заощаджувати. Енергоефективність стала модним і необхідним трендом. Люди розуміють, що змінювати "лампочки Іліча" є актуальним кроком, адже

166
13.11.2019
Марія Лутчин

Якось Ілон Маск сказав, що авто буде схоже на космічний корабель. Так і є. Tesla Model S – не тільки екологічно, але й ультрасучасно.

963
12.11.2019

Він зізнається, що дуже сумує за рідною Івано-Франківщиною та мріє про телепорт, який би вмить міг перенести додому, до батьків.

20459
12.11.2019
Люся Грибик

На Прикарпатті з 2004 року успішно працює компанія «Ґудвеллі Україна». Підприємство створили данці. 

900
12.11.2019
Лілія Горковенко

Яку може отримати українець у Данії,  що чекає на нелегальних заробітчан, як ставляться до нової української влади у Королівстві та які галузі економіки є пріоритетними для данського капіталу.

1144 3
11.11.2019
Лілія Горковенко

Минає 100 днів з того часу, як Президент України офіційно представив нового голову Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля.

1346

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

533

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

1194

Щодо нецільового використання бюджетних коштів. Почекаємо реакції влади для подальших дій.

903

Майже всі невеликі побутові електронні прилади та пристрої живляться від батарей.

1165
10.11.2019

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору встановило останній двигун на ракеті для польотів на Місяць.

341
08.11.2019

Щоб втілити цю ідею в життя, SpaceX буде потрібно побудувати та запустити близько 1000 космічних кораблів протягом 20 років.

381
02.11.2019

Унікальне оптичне явище, відоме як Брокенський привид, вдалося зафіксувати на Чорногорі.

649
09.11.2019

9 листопада, Архієпископ Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відзначив пам’ятну дату у своєму житті – 60 років з дня народження.

1106 1
02.11.2019

Для тих, кому не зовсім зрозуміло, але хотілося б дізнатись, що таке “нічні чування”, і написана ця стаття.

1944
02.11.2019

Запитав якось Комар Муху: – А чи є десь поблизу квіти?

537
14.11.2019

Інцидент трапився у вищому професійному училищі № 13. Відповідне відео з'явилося  на сторінці @f.r.a.n.k.i.v.s.k.y.y в Instagram.

4131 1
13.11.2019

В селищі Ворохта на вулиці Данила Галицького корова впала у водозабірний басейн на території приватного господарства.

1132
12.11.2019

Сьогодні ми вкотре зібрали колекцію івано-франківських авторагулів за минулий місяць.

3749 1
11.11.2019

На світлинах можна побачити звичне життя прикарпатців тих часів: порожні прилавки магазинів, пікети проти КПРС та величезні черги.

1867