Проблеми приміських перевезень

 

 

        У нас  неспокійна влада. Замість того, щоб в умовах війни, спаду виробництва, девальвації національної валюти, цін і необгрунтованих Урядом тарифів, тепер уже міська влада  на рівному місці, під  свій фініш продовжує нагнітати суспільство, під виглядом "стабілізації" транспортних проблем.

        Іде мова про чергову хвилю боротьби із приміськими перевізниками, а простіше сказати збільшення вартості проїзду до обласного центру (Станіслава) громадян, які працюють і навчаються тут, приїжджають за покупками, проводити дозвілля або виїзджають з міста для різних потреб.

        Таким чином, розуміючи своє безсилля у боротьбі (це дійсно проблема об"єктивного і суб"єктивного характеру)  із масовим перебуванням автотранспорту на проїздних частинах вулиць, тротуарів і не тільки центральній частині міста (завдяки геніальному плануванні мікрорайонів з мінімально вузькими провулками між будинками на околицях, де уже минула, колись розрекламована хвиля "благоустрою"), міська влада уже не вперше, із залученням працівників ДАІ, автомобільної інспекції почала недопуск до центру та переслідування маршрутного транспорту із приміських територій.

        Іншими словами, це збільшення видатків на 7 грн., а для тих хто змушений добиратись кількома видами транспорту ще більше. Не слід забувати, що плата за проїзд до обласного центру до того також підвищилась. Не важко порахувати, що це означає для працюючих у місті, студентів, які крім того платять за навчання, тобто  хто  їздить у маршрутках і не так багато має доходів. Також слід враховувати збільшення затрат часу, щоб добратись до місця роботи чи навчання.

        Такі витрати мабуть не стосуються представницької і виконавчої влади, що приймають рішення про заборону в"їзду до центру міста незахищеної категорії громадян, може представники влади не прийшли із села і хочуть або живуть у іншому вимірі.

        У минулому році питання уже піднімалось і було описане на сторінках газети "Галичина". Тоді ми не почули слова або реакції навколишніх районних і сільських та обласної рад, що мають можливості заставити місто, а це центр області, рахуватись із правами названої категорії громадян. Якщо прагматично, то це питання земельні, вивозу сміття на приміські території, використання природних ресурсів і просто людський спротив.

        Складається враження, що з точки зору здорового глузду у інтересах простих людей, діють тільки  приміські  перевізники, які при більших власних затратах доставляють громадян блище до центру, потім, ховаючись по задвірках, до настання наступного маршруту. А може причина заборони у інтересах додаткового розвитку бізнесу, що його лоббіюють окремі чиновники, при таких високих тарифах.


30.04.2015 Антон Костишин 1993 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1891
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1827
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1824
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5375 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2121 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1484

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

695

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

749

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

942

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

979
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1726
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3644
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10217
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26094
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10144 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7683
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

868
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1369
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

352
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1246
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

845
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1048