агенція новин

Про владу і «Свободу»

 

 

Найбільше, що обурює людей – це публічна брехня. Такі речі не можна залишати безкарними. На зустрічі, що відбулася в ПК «Прометей» м. Бурштин 11 березня 2012р. в присутності керівника ВО «Свобода» О.Тягнибока та керівника обласної організації О.Сича,  «свободівець»  П.Курляк, міський голова м. Бурштина, сказав чергову неправду.

На запитання О.Сича надати роз’яснення щодо інформації  розміщеної в Інтернеті, стосовно знищення п. Курляком П.І ділянки парку в старій частині м. Бурштин, міський голова м. Бурштин не моргнувши сказав, що на цій території викорчовувались зелені насадження попередньою владою з метою чистки парку. Ще раз повторю - неправда. «Розчистка» частини парку(на місці колишнього стадіону) виконувалась при теперішній міській владі, з метою перенесення нині діючого приватного, нелегального ринку по вул. Міцкевича 49А, на якому тривалий час проводиться незаконний збір коштів без сплати в бюджет міста. На сесії Бурштинської міської ради теперішнього скликання було навіть прийнято незаконне рішення про виділення цієї ділянки в парковій зоні, але після звернень громадян опротестованого районною прокуратурою.

Дуже наш мер «опікується» цим ринком. А ще скажіть мені, будь-ласка, з чого б то людина, задіяна в незаконному зборі коштів на нелегальному ринку, на цій же зустрічі і не тільки, стала адвокатом у міського голови, несамовито його вихваляючи і захищаючи. Не важко здогадатися. Я б не хотів мати таких адвокатів. А ще чомусь О.Тягнибок гнівно відреагував на запитання, чому п. Курляк також дуже «опікується»  СБУ в Галицькому районі, періодично виділяючи їм кошти з міського бюджету, тобто громадські кошти, хоча державні органи повинні фінансуватись виключно з державного бюджету. В нас напевно в міському  бюджеті зайві кошти з’явилися ?  Та ні, просто СБУ в Галицькому районі разом з Бурштинською міською владою небезкорисно покривають незаконний бізнес в м. Бурштин: незаконний продаж чорнозему (ґрунту)  в урочищах «Краки-Підкраки» (фашистський бізнес, інакше не назвеш), незаконний збір коштів на нелегальному ринку про що зазначалося вище,  незаконне будівництво на території міста та інше. Вибачте, «Свободі» не пасує таким займатися.

Зрозуміло, що перед парламентськими виборами не хочеться висвітлювати негативи якими займаються Бурштинські «свободівці», але правда лікує і її потрібно поважати завжди. А керівникам будь-яких політичних сил   потрібно ретельніше слідкувати за діяльністю низових організацій, щоб не було компрометації політичної сили в цілому.


Я ні в якому разі не хочу понизити рейтинг «Свободи», оскільки є прихильником правого руху в нашій країні і думаю те, що відбувається в Бурштині не повинно вплинути  на загальний рейтинг ВО «Свобода»  і їхнє проходження до Верховної Ради України. Але керівники національних партій повинні пильно стежити за підбором кадрів і їх діяльністю на місцях, оскільки національна ідея – це святе, за неї люди йшли на смерть і бруднити її будь-кому своїми нечистими  вчинками дозволяти не можна, люди Вам цього не пробачать. Хто хоче заробляти гроші нехай іде в бізнес, а прийшли в націоналістичну партію чи владу - служіть ідеї і Державі.

 

Віктор Гладій     м.Бурштин, Івано-Франківська обл.

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


05.04.2012 Віктор Гладій 710 7
08.10.2019

Серед помічників народних депутатів із Франківщини є чимало тих, кому довіряли свої справи парламентарі попередніх скликань з різних політичних таборів.

1403
04.10.2019

Однією з важливих соціальних функцій мережі Facebook є можливість частково відстежити діяльність того чи іншого політика.

1855
03.10.2019

Питання щодо створення об’єднаної територіальної громади на території Яремчанської міської ради, нарешті, зрушило з місця.

2960 2
02.10.2019

Українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

5152
25.09.2019
Марія Лутчин

«Fiat 500e» – другий автомобіль у сім’ї, або ж авто для тих, хто цінує стиль, якість,  компактність та небайдужий до навколишнього середовища.

2288
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

2859 1

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

1279

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

4156 3

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

1694 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

4239
09.10.2019

Військовий розповів, що в Пентагоні досі не можуть визначити природу явища, яке зафіксував пілот літака.

542
08.10.2019

У ніч на 9 жовтня у північній півкулі можна спостерігати пік метеорного потоку Драконіди. Якщо погода цієї ночі буде безхмарною, в небі можна буде спостерігати десятки яскравих спалахів, інформує Укрінформ з посиланням на Meteoprog. Спостерігати ж

380 1
02.10.2019

Американське космічне агентство NASA вловило на Марсі дивні сигнали, частина з яких мала сейсмічну природу, а інші залишилися загадкою.

552
16.10.2019

У Ватикані відбулося представлення інтерактивного пристрою, покликаного допомогти молоді молитися розарій. Ініціатива зродилася в лоні «Всесвітньої мережі молитви Папи». На початку цього року, зустрічаючись в одну з неділь із паломниками на п

44
11.10.2019

Мощі перебуватимуть у Відпустовому Місці Матері Божої Ласкавої, у храмі св. Івана Хрестителя, на вул. Микитинецькій.

891
09.10.2019

Жили поряд два сусіди. Прийшла зима, випав сніг. Перший сусід вранці вийшов з лопатою розгрібати сніг перед будинком.

258
15.10.2019

Ганчірки, целофанові пакети, засоби гігієни, залишки консервації та ще багато різного твердого сміття часто дістають працівники водоканалу.

4157
14.10.2019

Українська зірка Тіна Кароль провела екскурсії своїм маєтком.

1558 1
14.10.2019

Світська левиця та спадкоємиця готельного бізнесу Періс Гілтон таки придбає відпочинковий комплекс на Закарпатті.

5687
12.10.2019

За титул «Міс Україна Всесвіт» - 2019 будуть боротися 20 українок, які пройшли відбір із тисяч заявок та двох кастингів у Києві.

6663