Про любов в політиці: рух ЧЕСНО підготував "валентинки" для депутатів, мерів та виборців (фото)

Сьогодні, 14 лютого ми традиційно багато говоримо про любов.

Команда Громадського руху ЧЕСНО вирішила подарувати депутатам парламенту і місцевих рад, діяльність яких моніторить останні 7 років, "валентинки" із поясненнями, що таке любов до виборців, інтереси яких вони представляють, інформує Фіртка.

ЧЕСНО першим в Україні розпочав всеукраїнський моніторинг відвідуваності рад і виявив, що багато депутатів прогулюють засідання або регулярно запізнюються. Часто навіть секретарі рад і голови комісій бідкаються, що не можуть зібрати кворум. На цей самий недуг давно хворіє і парламент.

Спікер Верховної Ради і секретарі місцевих рад часто думають, що робити, коли нема депутатів у залі. Нагадуємо політикам, що любов до виборців – це коли депутати сумлінно ходять на сесії.

Виборці, які обирають депутатів, мають право ходити і дивитися, як їхні депутати працюють. І ми раді, коли місцеві ради демонструють відкритість, а Київрада дає дозвіл на встановлення газетного стенду Руху ЧЕСНО, навіть якщо в газеті розміщені критичні матеріали. Це зрілість у взаєминах.

Українці стають невимовно щасливими, коли немає незаконних забудов і не треба валити паркани і протистояти тітушкам. Кияни були би дуже вдячні, якби їм не доводилося б голодувати задля того, аби змусити депутатів проголосувати за збереження Музею на Поштовій, де знайшли вулиці часів Київської Русі.

Такі історичні питання, на які звертає увагу навіть парламент, мають набирати 120 голосів "за". Депутат місцевої ради, який не з'являється на такі доленосні голосування чи голосує проти волі виборців – не любить місто і не любить його мешканців. А нам хочеться відчувати, що нас люблять.

Мери повинні звітувати перед громадами. І рух ЧЕСНО просто щасливий, коли мери звітують на Суспільному на живо і їм мешканці можуть поставити питання.

Виборці теж можуть проявити свою любов, а значить відповідальність перед формуванням наших представників – влади. Тому кожному з нас слід іти на вибори. Явка на виборах – це одна з найважливіших ознак любові. Вона показує, чи любимо ми себе, своїх дітей, і чи готові ми відповідально планувати наше спільне майбутнє. Запрошуйте голосувати сусідів. Перед тим, як вирушити на дільницю – слід перевірити списки виборців на дільниці.

І найголовніше в любові до держави і виборах. Це той випадок, коли обирати слід не серцем. Ви не голосуєте за красивих, молодих чи старих, обираєте не жінку чи чоловіка.

LVL – 100, це коли ви робите усвідомлений вибір і проаналізували програми. Для того, щоб українці зробили свідомий вибір на президентських і парламентських виборах, Рух ЧЕСНО створив унікальну базу всіх політиків, де є інформація про кожного, у тому числі й про кандидатів у президенти.

"Polithub – проект ЧЕСНО. Подивіться його ввечері вдвох з коханим чи коханою, аби зробити відповідальний вибір. Голосуйте свідомо. Робіть відповідальний вибір для того, щоб обрана вами влада любила вас в подальші 5 років. Любіть свою країну", - закликають у ЧЕСНО.

Фотогалерея


14.02.2019 1138
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1283
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2585
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2142
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2205
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6627 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2485 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

377

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1189

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1316

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1447
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

312
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

184
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

611
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

91
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26550
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

576
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10492 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

90
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

119
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

432
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

577
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

650