Прикарпатський університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та VII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організаторами заходу виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України. 

За результатами освітянського конкурсу Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», нагороджений Золотою медаллю та Сертифікатом якості наукових публікацій.

На IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» наш університет був представлений в номінації «Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання». Наукову розробку «Використання інноваційних методик змішаного навчання у сучасному вищому навчальному закладі» для участі в конкурсі підготували доктор педагогічних наук, професор Олена Будник та кандидат педагогічних наук, доцент Інна Червінська. 

Учасники виставки виявили зацікавлення досвідом Прикарпатського національного університету з використання системи змішаного навчання у підготовці фахівців, зокрема можливостями електронного навчання для підготовки вчителів Нової української школи. Зазначимо, що в цьому напрямі вчені університету розпочали активну роботу в рамках міжнародного проекту програми ЄС Erasmus+ KA2 «Modernization of Pedagogical Higer Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)» – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, який триватиме 3 роки (2017-2020). Керівник академічної групи проекту Олена Будник підкреслює, що оновлення змісту освіти у сучасному університеті передбачає, зокрема, використання інноваційних методик його викладання, орієнтацію на кращі європейські практики, формування і розвиток у студентів цифрової компетентності, підвищення рівня організаційної культури у професійній підготовці педагогів.

Доцент Інна Червінська переконана, що для успішного впровадження системи змішаного навчання необхідним є належне оснащення навчального процесу інноваційними комп’ютерними технологіями. Також важливим є розроблення відповідного навчального контенту для майбутніх учителів, зокрема: дослідницьких середовищ, лабораторій, ігор, систем опитування і тестувань з використанням інтерактивних завдань, та ін.

Зазначимо, що цьогоріч у роботі виставок взяли участь більше семисот учасників із 25-ти регіонів України та 12-ти країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. На виставкових стендах свої напрацювання представили заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали та ін.

Президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень під час нагородження переможців освітянського конкурсу наголосив: «Ми можемо пишатися нашою освітою, але ми можемо зробити її ще кращою».

Довідка Фіртки: 

Міжнародна освітня виставка – найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід реформування освіти на всіх рівнях; засоби та інструменти навчання, програми з підвищення ефективності освітнього процесу; сприяє розширенню міжнародної співпраці для подальшого інтеґрування до світового освітньо-наукового простору. Це – ефективний дискусійний і навчальний майданчик не лише для науково-педагогічної спільноти, фахівців IT-сфери, органів влади та управління, а й для молодого покоління – школярів, абітурієнтів і студентів.

Фотогалерея


20.03.2018 898
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1222
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2535
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2118
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2172
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6558 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2457 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

340

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1152

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1287

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1406
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

283
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

588
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2067
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26518
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

557
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10470 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8016
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

540
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

407
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

550
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

626
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1587