Прикарпатка візьме участь в танцювальному шоу в Лас-Вегасі

Ілона Федорко з села Вістова Калуського району не перестає вдосконалюватися і рости професійно.

У свої 21, дівчина — чемпіонка світу із сучасного танцю, фіналістка телепроекту «Танцюють всі-9» та викладачка школи Влада Ями в Івано-Франківську, пишуть Вікна.

Ілона вже півроку перебуває у Лас-Вегасі, де бере участь в танцювальному шоу. Поки його ще не презентували публіці, тому його подробиці дівчина не розповідає.

Після 20-годинного перельоту акліматизуватися танцівниці вдалося за два тижні:

"Важко було перелаштувати свій організм на нову хвилю. Різниця в 10 годин спочатку давалася взнаки, адже хотілося спати тоді, коли місцеві жителі займалися буденними справами. І навпаки: коли наставала ніч, хотілося бути активним".

За словами Ілони Федорко, Лас-Вегас — це місто розваг, а творчим людям віднайти себе легше, ніж на Україні:

"Для мене це місто — окремий світ. Як артист ти можеш себе тут легко реалізувати, звісно, показуючи свої навички і таланти, адже тут багато різних шоу. До того ж, є можливість постійно розвиватися. Особливістю Лас-Вегасу є те, що тут одразу можна побачити декілька країн світу в зменшених копіях".

Привідкрила танцівниця і роботу свого «закулісся»:

"У січні цього року мені в Фейсбуці написав генеральний продюсер шоу в Лас- Вегасі, ми поспілкувалися і обмінялися спільними ідеями. Коли я дізналася про всі деталі, то подумала: чому б ні. Адже в Україні я вже себе в усьому спробувала і останнім часом все воно вже десь повторювалося. Тому мені захотілося нового, свіжого ковтка".

Шоу, в якому братиме участь Ілона Федорко, є дуже масштабним, і на ньому потрібно буде проявити не лише танцювальні вміння, розповідає танцівниця:

"На проекті сцена величезна, маса різних реквізитів. Окрім танцювальних вмінь, тут потрібно проявити себе як хореограф і як актриса. Працюю я в інтернаціональній команді, в якій є і представники з України. Учасників із «Танцюють всі» (сміється. — Авт.) немає. Наразі продовжуються репетиції, які тривають по 6-8 годин".

Щодо іпостасей танцівниці та хореографа Ілона Федорко додала, що це для неї роздільні поняття:

"Коли я почала викладати хореографію, мені було 14-15 років, тож, вчилася на своїх помилках й одночасно росла з учнями. Потім захотілося більше танцювати. З власного досвіду можу сказати, що коли ти тільки викладаєш, в тебе пропадає натхнення. Хореографом можна бути і без вмінь хорошого танцівника — просто слід мати хороше мислення свого тіла з вмінням відтворення руху на іншій особі. А от коли ти танцюєш, то розумієш кожен рух зсередини. Відверто кажучи, щодня себе відчуваю в різній ролі: то хореографом, то танцівником".

Перебуваючи тривалий час за кордоном, дівчина вже встигла засумувати за рідною домівкою, однак насичені будні не дають їй впасти в ностальгію. З цього приводу Ілона додає:

"Коли я прокидаюся, то мене інколи охоплює почуття самотності. Адже я тут зовсім сама. Ті люди, з якими я працюю в проекті, ще не стали настільки близькими, адже ми знайомі короткий відрізок часу. Проте розумію, задля чого я тут. Окрім того, якщо я взялася за справу, то ставлюся до неї дуже відповідально і серйозно. Тому стараюся абстрагуватися від почуття суму".

Ще Ілона Федорко — активна мандрівниця і відвідала 14 країн. Каже, що кожне місце по-своєму атмосферне і особливе. А своїми "фаворитами" вважає Рим, Амстердам і Лондон.


18.11.2018 1004
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1219
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2535
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2118
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2172
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6558 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2457 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

340

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1152

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1287

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1406
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

283
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

588
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2067
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26518
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

557
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10470 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8016
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

540
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

407
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

550
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

626
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1587