агенція новин

Прикарпатка шукає дочку, котра не повернулась з Італії (фото)

 

 

У мережі стало відомо, що зникла 25-річна дівчина з Прикарпаття Вікторія Гринів. Дівчина поверталася автобусом з Італії. 14 липня вийшла у Львові та зникла.
 
 
На автостанції на Вікторію чекала мама, але дівчина вийшла на зупинці перед вокзалом, так і не зустрівшись з нею. Була версія, що зникла поїхала у Польщу одразу наступного дня – 15 липня. Проте згодом мама дівчини з`ясувала, що інформація не підтверджена. Зараз поліцейські з Івано-Франківщини та Львівщини мали б розпочати пошукові заходи. Кримінальне провадження повинні відкрити у Львові – у місті, де зникла дівчина.

 

Відтак, одногрупниця Вікторії Гринів – Юлія Візнович у Фейсбук 9 серпня повідомила, що зникла 25-річна дівчина з Прикарпаття та вказала контакти найріднішої людини – мами. Журналісти МІСТА зателефонували до мами – Наталії Гринів. Жінка не побоялася розповісти все, що трапилося. Більше того, розповіла про дочку та її характер.

 

Станом на сьогодні, 11 серпня, Наталія Гринів не знає, де може бути дочка. Пані Наталія з Коломийщини – смт Отинія. Там мешкала і Вікторія. Проте недавно з сестрою поїхала в Італію працювати. Згодом Вікторія посварилася з сестрою і втекла. За три дні у Римі карабінери знайшли дівчину і затримали. З сестрою посварилася тому, пояснює мама, бо не хотіла працювати. Більше відпочивала – ходила на море, гуляла містом. Будучи в ще Римі, дівчина видалила сторінку у соціальній мережі.

 

“Дочка подзвонила і сказала, що Віка не хоче працювати. Я сказала, що як не хоче, то нехай повертається додому. Вікторія відповіла, що додому не хоче. Тому 1 липня втекла від сестри. За три дні її знайшли під церквою карабінери. Дочка тоді ще не зверталася у поліцію, що Вікторія зникла. Карабінери, коли знайшли її, то затримали. Згодом сестра звернулася у поліцію і вже так її знайшла. Пояснила, що усі належні документи є. Але при затриманні карабінерами Вікторія сказала, що вона росіянка, бо не розуміла італійської. Тому її забрали в міграційний центр. Потім сестра надала український паспорт і її 13 липня відпустили”, – розповідає Наталія Гринів.

 

13 липня сестра посадила Вікторію в автобус. 14 липня матір мала зустріти дочку в Львові. Того дня 25-річна дівчина зникла, так і не зустрівшись з мамою.

 

“14 липня я приїхала до Львова, аби зустріти Вікторію з Італії. Але ми так і не зустрілися. Я пропустила автобус. Виявляється, це не автобус Рим-Львів, а Рим-Львів-Вінниця. Тому він проїзний. Висадив дочку він не на автостанції, а не доїжджаючи до неї. Тому через те ми не зустрілися. Водій сказав, що вона їхала і що точно вийшла у Львові. Сказав, що взяла сумки і були хлопці, які їхали в Івано-Франківськ. Тому водій їй сказав, що може з ними дістатися дому. Але Вікторія йому відповіла, що у Франківськ не їде. Це були її слова. Після того зв`язку з нею не було: телефон вимкнула. А 15 липня в 10:00 прийшло сповіщення, що вона з`явилася у мережі. Я набрала її. Вона з кимось довго розмовляла. Пізніше телефон вимкнула і донині так. Але для мене це дивно, що з кимось довго розмовляла, бо вона така “не до бесіди”. Вона більше сама по собі”, – пригадує той день Наталія Гринів.

 

Після цього жінка пішла в поліцію. У Франківську заяву не приймали, бо потрібно її писати за місцем, де зникла дівчина, тобто у Львові. Написала заяву Наталія Гринів у Сихівському райвідділі поліції. Каже, заяву прийняли, а згодом повідомили, що дочка перетнула кордон з Польщею. Проте, розповідає Наталія Гринів, до неї зателефонував незнайомець і сказав, що дочка на Україні.

 

“То була лише версія, що вона 14 липня приїхала до Львова з Риму, а 15 – перетнула кордон Польщі. Спочатку так мені сказали правоохоронці. Вона вже була торік у Польщі двічі на роботі, я подумала, що їй не сподобалося в Італії, то нехай працює в Польщі. Але потім зателефонував невідомий номер. Це був хлопець. Сказав, що познайомився у поїзді з моєю дочкою до Івано-Франківська. Сказав, що вона на Україні. Додому не хотіла їхати тому, що “натворила” щось в Італії. За декілька днів я знову говорила з хлопцем, він сказав, що бачив її на франківському вокзалі з безхатьками. Але говорив досить дивно. Я не знала чи вірити йому. Тоді я вже звернулася в поліцію ще раз”.

 

Речник ГУ НП у Львівській області Іванна Кутнів журналістам МІСТА повідомила, що заява від Наталії Гринів про зникнення дочки надходила, проте того ж дня жінка написала клопотання про відмову щодо розгляду.

 

“Заява від матері поступила 20 липня. У ній йшлося про те, що її дочка Гринів Вікторія, повертаючись з-за кордону автобусом, зникла дорогою додому на автовокзалі. Було встановлено, що 15 липня дівчина перетнула кордон з Польщею. Це підтвердила митна служба. Тому того ж дня, 20 липня, мама дівчини написала заяву-клопотання про те, щоб її заяву з приводу зникнення не розглядати у зв`язку з тим, що стало відоме місцезнаходження дочки, а саме – 14 липня Вікторія Гринів прибула на автовокзал, а 15 липня перетнула кордон до Польщі. Мама у клопотанні вказує, що претензій до поліції немає. Тому справа закрита”, – проінформувала Іванна Кутнів.

 

Після дзвінка невідомого хлопця на ім`я Микола мама каже, що звернулася у поліцію ще раз. 2 серпня Наталія Гринів написала заяву у Коломиї. Наші журналісти звернулися до начальника Коломийського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Остапа Білейчука. Правоохоронець підтвердив інформацію. Пояснив, що заяву перенаправили до львівських колег.

 

“2 серпня Наталія Гринів написала заяву про зникнення у Коломийському відділі поліції. Також приходила до нас 8 серпня і запитувала, як триває розслідування. 2 серпня заява Наталії Гринів була перенаправлена за належністю до Львівського ГУ НП. Саме там мали б проводитися заходити. Львівські правоохоронці мають здійснювати розшукові заходи по місцю зникнення дівчини. По даному факту жінка звернулася до нас, але саме у Львові мали б відкрити кримінальне провадження“, – розповів Остап Білейчук.

 

Проте до львівських правоохоронців заява станом на 11 серпня не надходила.

 

“Щодо заяви, яку матір написала на Коломийщині, то ми її ще не отримували”, – наголосила речник ГУ НП у Львівській області Іванна Кутнів.

 

Щодо друзів Вікторії, то мама нікого не знає. Каже, дочка з ніким не спілкувалася. Хіба знайшла нових друзів в Римі. Але про них не знає нічого.

На фото Вікторія Гринів

25-річна дівчина у 2014 році завершила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за напрямком “Викладач образотворчого мистецтва”. Опісля навчання у Вікторії, розповідає мама, почалася депресія. Медик запропонували матері покласти дівчину на стаціонарне лікування у психіатричну лікарню. Мама вагалася, бо сама назва лікувального закладу лякала. Проте згодом погодилася. Медики заспокоювали її, що дочка не психічно хвора, а лише у депресивному стані. Там Вікторія лікувалася близько трьох тижнів. Потім, вийшовши, була цілком здорова, каже мама. На облік Вікторію не ставили. Мама каже, що все через те, що дочка всього боялася. Просто залишалася собою – замкнутою. Тому за кордон на роботу дозволила дівчині їхати.

“Вікторія досить замкнута. Розговорити її нереально. Вона, будучи художницею, більше малювала. У гас прекрасні стосунки. Звичайно, були сварки. Я часто казала, аби дочка шукала роботу, йшла відпочивати на дискотеку чи прогулянку з друзями, але вона не хотіла. Ходила до церкви і сиділа в Інтернеті. Я не сварилася, але хотіла, щоб вона “йшла у люди”, – розповідає мама.

Каже, вже спілкувалася “з ким могла і не могла”, але, на жаль, нічого не дізналася про дочку. Одногрупниці Вікторії наполягли, щоб виставити інформацію про зникнення дівчини в соціальні мережі. Мама дівчини погодилася, бо за декілька днів буде місяць, як про дочку нічого невідомо.

“Ніхто нічого не знає. Ми вже одногрупників попередзвонювали і нічого. Сказали дівчата, які вчилися з Вікою, щоб писати в Інтернеті про зникнення. Я погодилася”, – наголошує пані Наталія.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


12.08.2017 91 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
15.02.2018

Пропонуємо Вам ознайомитись за кого з прикарпатців вже навесні вболіватимемо у найвищому футбольному дивізіоні країни.

339 0
10.02.2018
Анатолій Звіжинський

Співпраця між івано-франківським ЦСМ та Zenko Fоundation стартувала в 2016 році під час першого міжнародного культурного форуму Zenko Platform, продовжилася у виставкових проектах 2017 року: «Чеч» (с.Татарів), «Show promise» (Львів

266 0
06.02.2018
Тарас Грень

Історія одного бою, під час якого 12 російських танків та чимало іншої бойової техніки ворога  перетворилось на броньований брухт.

1760 0
05.02.2018

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ заступнику начальника Патрульної поліції Івано-Франківської області АндріюТірону, який, власне, і курує формування дорожньої поліції.

1128 0
04.02.2018

У новому році АН Фіртка продовжує свою щотижневу рубрику "Політичні відеопідсумки тижня від експерта".

755 0
02.02.2018
Анастасія Бойко

«Реклама – це здатність відчувати, передавати серцебиття бізнесу в словах, папері і чорнилі», - писав Лео Бернетт. Проте чи не занадто багато комерції на сторінках сучасних газет та інтернет-видань?   Науковці стверджують, що рек

691 0

У цьому тексті немає й слова про Україну чи українців, але думаю, що багатьом з нас такий спосіб мислення здається “своїм”, багато хто з нас міг би підписатися під кожним твердженням виступу.

68 0

Вчіться в успішних: Труханов - має російський і грецький паспорти, має гроші, друзів у Лондоні та москві, а попри те повертається в Україну, не зважаючи на кримінальну справу. Саакашвілі - має голанську ксіву, сім'ю в Європі, кінці у США, а попри те праг

245 0

«Всі люди брешуть», - казав герой популярного американського серіалу. Це здається банальністю, якщо не замислитися.

204 0

Пішла по ЗМІ інформація, що новий Пасічнянський міст вже зараз, на старті, «зріс в ціні» майже вдвічі.

332 0
12.02.2018

Знаменитий учений Скотт Уорінг, який спеціалізується на вивченні НЛО зобразив на камеру непізнаний літаючий об'єкт, фактично невидимий для очей людини. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Відео, на якому ми бачемо сліди присутності неопізнаного літальног

253 0
12.02.2018

Британські уфологи оприлюднили приховану інформацію про найбільш загадкові спостереження НЛО, що відбувалися в північній частині Англії в 1980-х роках. Перший випадок з участю НЛО стався в місті Дарвен, графство Ланкашир, в листопаді 1985 року. Тоді прот

231 0
06.02.2018

Запуск відбувся о 22:45 за київським часом.    6 лютого, відбулася історична подія SpaceX успішно запустила найпотужнішу в світі ракету Falcon Heavy. Falcon Heavy злетіла з космодрому ім. Джона Кеннеді на мисі Канаверал у штаті Флорида, п

590 0
17.02.2018

У проповіді під час ранішньої Святої Меси в каплиці ватиканської резиденції «Дім Святої Марти» у п’ятницю, 16 лютого 2017 р., Святіший Отець перестеріг перед небезпекою вдаваного посту, що супроводжується погорджуванням іншими людь

62 0
12.02.2018

Це мала бути звичайна операція на серце. Але вона раптом перетворилася в сторінку з історії релігії і медицини: фотограф зробив знімок, коли в секунду смерті тіло пацієнта покидала його душа.

451 0
12.02.2018

Одна молода та красива дівчина прийшла до свого духовного отця-наставника на пораду.

329 0
14.02.2018

До слова, саме Тетяна Петрова є першою українкою за роки Незалежності, яка стартувала в такій дисципліні, як могул.

523 0
13.02.2018

Українська телеведуча Катя Осадча поділилась стильними світлинами з відпочинку в курортному місті Буковель.

1312 0
13.02.2018

Традиційно на День всіх закоханих люди дарують один одному різні ласощі у формі сердечок, квіти, маленькі сувенірчкики тощо.

164 0
13.02.2018

Піп Іван Чорногірський — одна з найвищих вершин Українських Карпат, розташована на південно-східному кінці головного хребта.

743 0