Преса про мільйони на відпочинок, партію з регіону, мобілізацію та Коломию під бордами

 

 

Огляд прикарпатської преси за період 20 - 27 серпня 2014 року.

 

Галицький кореспондент

Мільйони на відпочинок. У 2008 році НБУ розпочав будівництво дорого оздоровчого комплексу "Прикарпаття" у місті Яремче. У 2014 році будівництво здравниці призупинили і глава Нацбанку запвенила, що продасть скандальну базу. Проте час минув, а комплекс залишається в НБУ. Скільки ще подібних оздоровчих комплексів є на Прикарпатті дізнавалися журналісти ГК. Сторінка 8.

 

Кому заважає "Пріма МЕД"? Приватну медичну лабораторію "виживають" з міської лікарні. Чому і кому це вигідно у ГК. Стоірнка 6.

 

Згадати все: Болехівський регіон. ГК продовжує рубрику спогадів про місцеві вибори на Прикарпатті. Цього разу мова про вибори у Болехові та сільсткх радах, що у його підпорядкуванні.

 

 

Західний кур'єр

Партія з регіону. На засіданні дорадчої радипри міському голові керівник одного із підприємств харчової галузі міста, що належить до основного кола, заявив про непідйомні умови роботи з мережею "Сільпо". Підприємець поскаржився на те, що ритейлер без жодного попередження в односторонньому порядку радикально змінив умови співпраці, оголосивши про підвищення ставок так званих "бонусів" - плати за маркетингові послуги - з 2% до 20% від обсягу поставленого товару. Влада пообіцяла взяти питанян до уваги, а тим часом продукція підприємця зникла з прилавків "Сільпо" того ж дня. Сторінка 14 - 15.

 

Об'єднатись: не по любові, а по розрахунку. Саме на такий шлюб стало схоже "добровільне" об'єднання двох сіл Богородчанського району Жураки та Старуня. Сторінка 5.

 

 

Репортер

Шоста хвиля вже на березі. У Міноборони повідомляють, що план мобілізації виконали лише наполовину. Нинішня хвиля не дуже відрізнялась від попередніх. Та судячи з результатів, або хтось недопрацював, або хтось таки переховався. Детал у  топ-темі номера.


Коломия під бордами. Зовнішня реклама перетворила Коломию на помию, кажуть активісти. Особливо це відчутно під час виборів. Що ж, нема на то ради? Читайте на сторінці 6.

 

Євдокія проганяє град. Вона бачила ще Лесю Українку, Івана Франка та Василя Стефаника, хоч і була малою. Запам’ятала багато, чимало знає й багато вміє. У Репортері - сторінка.17 видання.

 

 

Вікна

Битва за 10 см землі. Ріп’янка — невелике село на берегах річки Лукви. У селі проживає близько семи сотень людей. З відомих — Павло Турула, український науковець у США, та Василь Боднар — герой Євромайдану, боєць АТО, який загинув торік при обороні міста Щастя у складі батальйону добровольців «Айдар». У селі, біля символічної могили Січових Стрільців, спорудили і символічний пам’ятник Василю Боднару. А на обійсті, де жив Василь Боднар, — суперечка між сусідами. Історія — тривалістю у два десятиліття.

 

За якістю доріг Калуш поступився трьом районним центрам Прикарпаття. Дороги чи може краще сказати їхня відсутність – чи не найбільша проблема українців. Про ремонт доріг говорять всі: від політиків, депутатів — до звичайних робітників. Днями було складено рейтинг районних центрів Івано-Франківської області з найгіршою якістю доріг.

 

Обласна влада позбавила Верхнянську громаду шансу на розвиток. Депутати Івано-Франківської облради зірвали процес об’єднання Верхнянської громади. Під час сесії обласної ради народні обранці вирішили розглянути дане питання наступного засідання. Таким рішення вони позбавили громаду можливості отримати кошти для розвитку, оскільки добровільно об’єднатися вона могла до 25 серпня.


27.08.2015 380 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1051
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

863
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1989
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3360
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2607
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2604

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

340

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

784

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

746

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1702
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

433
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

788
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

666
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

415
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

446
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27101
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

893
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19735
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

495
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

452
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

782
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1490 5