Плазмотерапія в гінекології – інноваційна методика відновлення інтимних зон

Гоман Тетяна Іванівна – кандидат мед. наук, лікар акушер-гінеколог медичного центру Оксфорд Медікал Івано-Франківськ

Вікові зміни, післяпологові дефекти, вроджені проблеми – на жаль, ми не можемо зупинити час і не можемо вплинути на певні уражаючі чинники, які призводять до небажаних змін у плані інтимного здоров’я жінки. Вдаватися до оперативного лікування готова не кожна, і це логічно, адже хірургічні втручання можуть нести за собою ризики та тривалий період реабілітації.

Сучасна гінекологія передбачає малоінвазивні та нетравматичні методи лікування, перевірені роками та численними дослідженнями. Революційною методикою відновлення на сьогодні є ін’єкційна інтимна пластика, зокрема плазмотерапія інтимних зон.

Що це за процедура?

Суть методу плазмотерапії полягає у місцевому ін’єкційному введенні власної плазми пацієнтки, збагаченої тромбоцитами, факторами росту та мікроелементами, яку виділяють методом центрифугування. Численні дослідження показують, що завдяки плазмотерапії ми можемо досягти ефекту омолодження, відновлення клітин, покращення трофіки тканин та повноцінного зволоження.

Плазмотерапія широко застосовується у косметології, трихології, травматології, урології.

В численних дослідженнях встановлено, що використання даної методики в  гінекології разом з медикаментозним лікуванням в рази покращує лікувальний ефект та прискорює цей процес. Усуваючи місцеві запальні явища, покращуючи тонус піхви, а також сприяє відновленню еластичності тканин.

Плазмотерапія допомагає усунути проблему вагінальної сухості, яка турбує жінок під час менопаузи, у післяпологовому періоді та при гормональних порушеннях.

Коли рекомендована плазмотерапія інтимних зон?

Лікарі гінекологи застосовують метод плазмотерапії часто у комбінації з іншими техніками лікування (хірургічними, лазерними, медикаментозними) і як самостійний метод.  

Плазмотерапія показана при:

  • віковій атрофії статевих органів;
  • надмірній вагінальній сухості;
  • при рубцевих деформаціях та спайкових процесах статевих органів;
  • для швидкого і ефективного загоєння після радіохвильової коагуляції шийки матки;
  • при дистрофічних патологіях статевих органів;
  • при опущенні та/або пере розтягненні стінок піхви, що може призводити до пролапсу геніталій;
  • при нетриманні сечі;
  • реабілітації після травматичних пологів;
  • при схильності до неспецифічних запальних захворювань;
  • при дисбіозі піхви.

Варто зауважити, що, незважаючи на високу біодоступність, метод має певні протипоказання, а саме:

 

  • вагітність та лактація;
  • гепатити В і С;
  • гострий інфекційний процес сечостатевих органів;
  • патологія гемостазу;
  • анемія;
  • ниркова/печінкова недостатність;
  • онкологічна патологія.

Щоб встановити показання та протипоказання, підготувати пацієнтку до проведення процедури, розробити індивідуальний курс лікування, лікарю необхідно провести базові обстеження, а саме:

  • детальний збір анамнезу;
  • гінекологічний огляд пацієнтки;
  • відеокольпоскопію;
  • лабораторні дослідження: загальний аналіз крові (для виключення анемії), мікроскопія мазка (CVU) та цитологічне дослідження (виявлення атипових клітин).

Опираючись на дані анамнезу та огляду, лікар може призначити додаткові обстеження (за потреби).

Як відбувається процедура плазмотерапії.

1. Плазмотерапія виконується лікарем гінекологом після первинного огляду.

2. Перед процедурою лікар або медсестра проводить забір венозної крові (до 50мл).

3. Процедура виконується БЕЗ знеболення.

4. Лікар вводить плазму під слизову оболонку інсуліновим шприцом з тонесенькою голкою.

5. Курс терапії складається з 3-10 процедур, кількість визначає лікар в індивідуальному порядку.

6. Плазмотерапія інтимних зон – безболісна, безпечна і нетравматична.

Переваги методу плазмотерапії в гінекології.

Ознайомлюючись із методами лікування, пацієнтки в першу чергу зосереджують свою увагу саме на перевагах та недоліках. Метод плазмотерапії має один вагомий недолік: НЕ ВСІ ПАЦІЄНТКИ ЗНАЙОМІ ІЗ ЙОГО ПЕРЕВАГАМИ!

Переваги не можуть залишити вас байдужими бодай тому, що:

  • ефективність плазмотерапії вражаюча – за один курс процедур результати докорінно змінюють загальну картину як під час огляду так і за суб’єктивними відчуттями пацієнтки;
  • плазмотерапія не потребує введення чужорідних речовин – вводиться плазма, отримана шляхом центрифугування крові пацієнтки, взятої з вени;
  • метод не несе небезпек у вигляді алергічних реакцій;
  • плазмотерапія не потребує знеболення чи наркозу;
  • пацієнтка не потребує реабілітації чи стаціонарного лікування – одразу після процедур можна повертатися додому/на роботу/на пари.

Оксфорд Медікал – за вашу безпеку і комфорт. Ми пропонуємо тільки ті методики, які перевірені часом та відгуками пацієнтів. Нам можна довірити своє здоров’я!

Партнерський матеріал


31.10.2022 6600
Коментарі ()

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

812
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11353 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1970
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1857
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2858
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4750

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

504

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1148

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1661

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1410
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1803
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1625
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8863
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

705
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

784
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1970
15.05.2024

У селі Чортовець, що на Прикарпатті, чоловіки встановили рекорд України, виконуючи ритуально-обрядовий танець сербен.  

950
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

448
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

363 1
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

789 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

831