агенція новин

Пікап: зйом за правилами

Перевелися нині лицарі, завойовники жіночих сердець. На зміну їм прийшли пікапери. Кажуть, що також мають благородну мету – знайти ту, єдину. Але перед тим не проти перепробувати цілі юрби дівчат.

Криве дзеркало

Якщо колись, дуже давно, модними і потрібними були гуртки етики та естетики, де молодих людей вчили вести себе у товаристві, правильно обходитись з дамою, танцям і манерам. То сьогодні з’явилася викривлена копія таких гуртків – наприклад, курси пікапу, специфічної манери знайомства з жінками. Суть пікапу – познайомитись з якомога більшою кількістю дівчат, не рідко схилити їх до статевого акту. Виходить майже спорт, де головне – кількість. Нещодавно на стовпах в Івано-Франківську зарясніли невеличкі оголошення про набір на такі курси. Ще й з креативним гаслом: «Якщо у тебе немає дівчини, то у когось їх дві».

До речі, у Івано-Франківську вже є шість чи сім пікаперів. Знайшли та видзвонили одного з них. Максиму Агнелюку на вигляд років з двадцять два. До речі, так і думали, що такою штукенцією може страждати лише молодь. Але той запевняв, що серед франківських пікаперів є і солідні мужчини до тридцяти років, які мають гроші і бізнес. Ці, мабуть, як кажуть, «з жиру бісяться».

Секс – як бонус

Максим закінчив такі курси у грудні місяці минулого року. Каже, це повністю змінило його життя. Він почав розвиватися, став багато читати та завжди тримає себе у формі.

«Пікап у широкому розумінні – це не зйом, – стверд­жує Максим. – І те, що про нас пишуть в інтернеті, – не правда. У вузькому розумінні – так, згоден, це мистецтво зваблювати дівчат. Але найперше – це своєрідний шлях розвитку, ти по ньому йдеш і кожного разу отримуєш у бонус секс. Отримуєш симпатичну дівчину, потім ще симпатичнішу, потім ще. І у тебе є стимул розвиватися».

«Чому кажуть, що ми розводимо дівчат? – риторично запитує Максим. – Ми пішли на побачення, зайнялись сексом, обом добре, де я її розвів.

А може не я, а вона? Все 50Х50. Якщо дівчина запропонує мені щось інше, я візьму, а як ні, буду шукати далі».

І навчатися такого шляху успіху можна протягом місяця. Учить тренер, який має досвід та знання, ділиться ними зі студентами. На вихідних – лекції, а у будні «студенти» виконують домашні завдання. Наприклад, у перші дні курсів Максим мав заспівати на повен голос у людному місці біля ЦУМу. Він каже, це для того, аби людина позбулася своїх комплексів. Але про інші завдання не розповів, тому про них можемо лише здогадуватись.

Є контакт

Через годину розмови Максим дещо розслабився та таки поділився кількома прийомами зйому, при цьому не забував твердити – все треба робити зі щирістю.

«При знайомстві з дівчиною аі-контакт – це коли вона дивиться тобі прямо в очі від 3 секунд і більше, – розповідає він. – Якщо поправляє волосся, кофтину, виляє ніжкою, то це вже «ССС» – скритий сексуальний сигнал. Далі кінетика – дотики. Наприклад, коли хлопець поставив свою руку на її, а та руку відставила – кінетика мінус. Коли навпаки – кінетика плюс. Коли ж ти не поцілувався з дівчиною протягом десяти хвилин, нічого у тебе з нею не вийде цієї ночі, час шукати іншу».

О, до речі, якщо схилити дівчину до сексу – то це у пікаперів «зачот». Секс після 24 годин знайомства – фаст. А ось ще кілька визначень: «аеропорт» – перша п’ятихвилинка після знайомства, якщо успішна, то кажуть «відкрити аеропорт», «кришоснос» – це бомбезне побачення з дівчиною.

«Є велика різниця, де знайомитись, на вулиці чи у клубі, – переконує пікапер. – У клубі простіше, бо там сприятлива атмосфера. Наприклад, якщо на вулиці я побачу знайому, то ми лише привітаємося, а у клубі вона до мене підійде і поцілує. На вулиці після знайомства з дівчиною я можу поцілувати її через годину, а то й через два дні. У клубі можна вкластися за три хвилини. Єдине, що у клубі треба добре виглядати. Це світ для обраних, треба бути симпатичним, гарно одягненим та мати там багато знайомих. І тоді все буде легенько. Дівчата, йдучи у нічні клуби, також шукають одноразових стосунків. Ми ж нікого не заставляємо. Ніхто ні до кого не прив’язується. Всі знають, чого хочуть. Ось за це я люблю клуби».

І це ще не все. Дівчат пікапери оцінюють за загальною десятибальною шкалою. «Одиничка» – дівчина з якимись фізичними вадами, «двійка» – страшна, «трійка» – страшна, але коли обернути задом, може бути, «четвірка» – нормальна, «сімка» – гарна і з гарним внутрішнім світом, «вісімка» – просто супер, «дев’ятка» – Анжеліна Джолі. І, нарешті, «десятка» – ідеал, якого не існує. Але, як стверджує франківський пікапер, «вісімок» у нас немає. Та додає, що у цьому оцінюванні нічого поганого нема, бо так само жінки оцінюють чоловіків.

Максим зробив своє дослідження та поділив жінок на три категорії: легкодоступні, середньо та важкодоступні. При цьому важкодоступність – це не моральні якості, не скромність чи порядність. Важкодоступними він вважає жінок, які гарно виглядають, ходять у солярій двічі на тиждень, носять дорогий одяг і тому подібне.

А скромність та порядність – то на молодіжному сленгу «мороженість». То куди йдемо?

 

 

Світлана Лелик,

РепортеР

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


10.07.2011 Світлана Лелик 90 1
Коментарі (1)

Çàãðóçêà...
Jozef 2011.07.11, 09:34
Цікаво, а що робити тим,яким вже за 40,а кишені тріщать від грошей? Дівок такі вже не цікавлять?
19.02.2018

Згідно Закону “Про статус депутата місцевої ради” – депутат міськради має не рідше, як раз на місяць проводити прийом громадян.  ГО “Центр Політичних Студій” вже вчетверте здійснюють перевірку депутатів Івано-Франківсь

109 0
19.02.2018

Станиславівська фортеця існувала півтора століття – з 1662 до 1812 року. На її спорудження, модернізацію, утримання пішли страшні гроші.

221 0
18.02.2018

До Вашої уваги підсумки восьмого в цьому році тижня від історика, блогера, нашого експерта Мирослава Кошика.

226 0
15.02.2018

Пропонуємо Вам ознайомитись за кого з прикарпатців вже навесні вболіватимемо у найвищому футбольному дивізіоні країни.

509 0
10.02.2018
Анатолій Звіжинський

Співпраця між івано-франківським ЦСМ та Zenko Fоundation стартувала в 2016 році під час першого міжнародного культурного форуму Zenko Platform, продовжилася у виставкових проектах 2017 року: «Чеч» (с.Татарів), «Show promise» (Львів

339 0
07.02.2018

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ заступнику начальника Патрульної поліції Івано-Франківської області АндріюТірону, який, власне, і курує формування дорожньої поліції.

1284 0

У цьому тексті немає й слова про Україну чи українців, але думаю, що багатьом з нас такий спосіб мислення здається “своїм”, багато хто з нас міг би підписатися під кожним твердженням виступу.

174 0

Вчіться в успішних: Труханов - має російський і грецький паспорти, має гроші, друзів у Лондоні та москві, а попри те повертається в Україну, не зважаючи на кримінальну справу. Саакашвілі - має голанську ксіву, сім'ю в Європі, кінці у США, а попри те праг

442 0

«Всі люди брешуть», - казав герой популярного американського серіалу. Це здається банальністю, якщо не замислитися.

287 0

Пішла по ЗМІ інформація, що новий Пасічнянський міст вже зараз, на старті, «зріс в ціні» майже вдвічі.

494 0
12.02.2018

Знаменитий учений Скотт Уорінг, який спеціалізується на вивченні НЛО зобразив на камеру непізнаний літаючий об'єкт, фактично невидимий для очей людини. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Відео, на якому ми бачемо сліди присутності неопізнаного літальног

341 0
12.02.2018

Британські уфологи оприлюднили приховану інформацію про найбільш загадкові спостереження НЛО, що відбувалися в північній частині Англії в 1980-х роках. Перший випадок з участю НЛО стався в місті Дарвен, графство Ланкашир, в листопаді 1985 року. Тоді прот

322 0
06.02.2018

Запуск відбувся о 22:45 за київським часом.    6 лютого, відбулася історична подія SpaceX успішно запустила найпотужнішу в світі ракету Falcon Heavy. Falcon Heavy злетіла з космодрому ім. Джона Кеннеді на мисі Канаверал у штаті Флорида, п

640 0
17.02.2018

У проповіді під час ранішньої Святої Меси в каплиці ватиканської резиденції «Дім Святої Марти» у п’ятницю, 16 лютого 2017 р., Святіший Отець перестеріг перед небезпекою вдаваного посту, що супроводжується погорджуванням іншими людь

214 0
12.02.2018

Це мала бути звичайна операція на серце. Але вона раптом перетворилася в сторінку з історії релігії і медицини: фотограф зробив знімок, коли в секунду смерті тіло пацієнта покидала його душа.

590 0
12.02.2018

Одна молода та красива дівчина прийшла до свого духовного отця-наставника на пораду.

429 0
19.02.2018

В даному місці вже давно заплановано відновити дитячий садок, який знаходився там раніше.

927 1
17.02.2018

Департамент архітектури оголосив конкурс на визначення переможців ескізних проектів пам’ятника «Народному вчителю». Встановити його планують на розі вулиць Петрушевича-Франка. З відповідною ініціативою виступили міський голова Руслан Ма

210 0
14.02.2018

До слова, саме Тетяна Петрова є першою українкою за роки Незалежності, яка стартувала в такій дисципліні, як могул.

603 0
13.02.2018

Українська телеведуча Катя Осадча поділилась стильними світлинами з відпочинку в курортному місті Буковель.

1428 0