агенція новин

Переміщення в часі - реальність

 

/data/blog/47122/810a9d02fdb140531463757a96aa5ed9.jpeg

 

Кожен з нас хоч раз чув про пересування в часовому просторі. Багато хто любить слухати містичні історії про те, як люди подорожують у часі. Однак як зрозуміти, вигадка це чи реальність? Які реальні факти можуть підтвердити те, що людина здатна пересуватися в часі?

У 2003-му році слідчі ФБР заарештували одного з гравців біржі цінних паперів. Цю людину звали Ендрю Карлсон, йому було сорок чотири роки, і він пояснював федералам свій неймовірний успіх на біржі акцій тим, що потрапив в наш світ з 2256-го року. Він запевняв, що просто знав, як слід грати для того, щоб отримати великі гроші.

Один з членів комісії з бірж цінних паперів сказав, що за свої двадцять років роботи ніколи не стикався з подібним випадком. Ясна річ, що Карлсону ніхто не повірив, і його повели в поліцейську ділянку. А вже через пару днів його визнали небезпечним для суспільства, і посадили у в'язницю, пише сайт Тайни.

Багато хто вважав, що ця людина просто божевільна, тому й несе дурниці про прибуття з далекого майбутнього. Ще одна частина людей дотримується думки, що він просто непорядний обманщик. Однак не можна не дивитися на факти, які, як відомо, не брешуть. А факти такі: маючи початковий капітал в жалюгідні вісімсот доларів, уже через два тижні Ендрю Карлсон зумів збільшити його до трьохсот п'ятдесяти мільйонів доларів. Кожна з операцій, яку здійснював чоловік, приносила йому гроші тільки лише завдяки різним непередбаченим обставинам на ринку, які могли бути тільки удачею, і їх імовірність становила всього одну мільярдну від відсотка. В тому році багато інвесторів втратили значні суми грошей через різкі стрибків біржового курсу. А Ендрю Карлсон здійснив сто двадцять шість ризикованих операцій, і з кожної він вийшов переможцем.

Слідчий нью-йоркської поліції допитував обвинуваченого протягом чотирьох годин, намагаючись зрозуміти, яким чином Ендрю зміг заволодіти внутрішньою інформацією різних компаній. Карлсон розповів, що повернувся в наш час з майбутнього. Він повернувся на двісті років назад тому, що йому було відомо про одне з найбільш великих падінь біржового ринку в історії, і що воно відбулося в 2003-му році. Тому він і вирішив скористатися цією інформацією в свою користь.

Ендрю попросив слідчого відпустити його, а за це обіцяв розповісти кілька секретів. Наприклад, про те, де знаходиться Усама бен Ладен, а також про те, як можна вилікувати таку страшну хворобу як СНІД. За ці «подарунки» він просив тільки відпустити його до «машині часу», щоб він зміг відправитися в свій час. Але продемонструвати свою чудо-машину часу чоловік навідріз відмовився, аргументуючи свою відмову побоюваннями, що машина потрапить в руки непорядних людей. Слідчий вважає, що кожне слово цієї людини - чистої води вигадка. Але дивно те, що ні зусилля поліції, ні зусилля ФБР не дали ніяких результатів по ідентифікації особи цього чоловіка. До 2002-го року про існування Ендрю Карлсона немає ніяких записів. Сьогодні ніякий Ендрю Карлсон не живе ні в країні, ні за її межами.

Ця воістину незрозуміла з точки зору здорового глузду історія - далеко не єдиний випадок в історії людства, коли до нас були «гості з майбутнього». Наприклад, в Британії п'ять років тому чоловік на ім'я Джон Салліман розповідав про те, як відвідував двір Людовика Чотирнадцятого, Марії Стюарт. При цьому він пред'являв речові докази цього. У сучасну столицю Англії він прибув, за його словами, для того, щоб попередити людство про небезпеку. Джон попереджав, що люди не повинні піддаватися загальному агресивного настрою в світі, а також ідеї панування у світі, а то прийде біда.

Примітно, що цей незвичайний гість зник абсолютно раптово, втім, як і з'явився. Від нього залишилося тільки кілька дрібничок, яким вже по п'ятсот років від роду, що явно порадувало істориків і просто цікавих. Трохи пізніше в пресі почали з'являтися повідомлення про те, що ці речі були пізньої підробкою, і Джон ввів усіх в оману. Серед речей, до речі, була старовинна хустка, запонки з міді, а також дверний ключ і обривок старовинного пергаменту. Говорили, що схожа людина лежала у психіатричній лікарні недалеко від Лондона. Дехто стверджував, що він актор, який просто розіграв публіку. Однак вельми несподівано все ті пророцтва, про які гість попереджав, почали збуватися. Наприклад, вмирає принцеса Діана, починаються війни ... Ким же був Джон Салліман?

Дуже часто повідомлення про те, що прибули «гості з майбутнього», рясніють в газетах багатьох країн. Саїд Наха з Непалу стверджував, що він прибув в країну з 3044-го року. Людина на ім'я Луї Роджер з Токіо запевняв, що прийшов з майбутнього, щоб уникнути загибелі улюбленої Японії. Подібні «гості» в різні відрізки часу з'являлися в таких країнах, як Швеція, Сербія, Франція, Казахстан, Білорусь. Зустрічалися вони і в Криму, а також на Алтаї.

У Москві також були подібні випадки. Так, деякий час тому один чоловік почав стверджувати, що він з'явився в столиці з 2099-го року, і що він бажає передати людям деяку дуже важливу інформацію. Зробити це він хоче для того, щоб змінити хід історичних подій, які принесли сумні наслідки. Чоловік попереджав, що дуже скоро біля Пушкінської площі буде багато крові і смертей. Через якийсь час так і сталося - під Пушкінській стався вибух, який забрав багато життів ...

Вчені вважають, що подібні історії - це вигадка, або ж маячня божевільних людей. Однак, все ж, не виключають повністю можливість того, що люди можуть з'являтися до нас з майбутнього часу. Пересування людей з тимчасового простору ніяк не суперечить основним законам фізики. Світ є, як мінімум, тривимірним. Якщо люди можуть пересуватися в просторі, то час теж може бути однією з безлічі фізичних категорій. Яким же чином можна здійснювати пересування в часовому просторі? Наприклад, це може стати можливим, якщо люди зможуть в майбутньому часі розкрити таємниці так званих «чорних дір». Гіпотетично, може існувати багато паралельних всесвітів. Вчені сьогодні займаються численними дослідженнями аномальних зон планети, і там часто реєструють дивні та незрозумілі хрональні порушення.

На сьогоднішній день подорожі в часі вважаються чудесами, які не можуть зараз бути реальними. Але безліч дивних історій доводить зворотне, хоча ці історії і не завжди переконливі.

Наш світ загадковий, часто він буває дуже дивним. Властивості нашого світу дуже складні, і про багатьох з них, швидше за все, ми навіть не знаємо. Чи справді час протікає тільки в одному напрямку? Чи існує можливість подорожувати у часі і проникати в інші його вимірювання? Чи можна потрапити в майбутнє або минуле, а потім повернутися назад, в свій час? Чи можна втрутитися в ті події, які вже відбулися, чи можна змінити минуле? Всі ці питання турбують людей уже багато років, і навряд чи цей інтерес пропаде. Будемо сподіватися, що наші вчені і дослідники зможуть нарешті докопатися до істини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


05.02.2014 4213 2
Коментарі (2)

Çàãðóçêà...
Назар Павлеса 2016.10.22, 22:18
мандрівки в часі і просторі-це не фантастика а обективна реальність
Назар Павлеса 2016.10.22, 22:22
мандрівник у часі ніяким чином не може зустрітися сам з собою тому що при такій зустрічі одна і та сама особистість зливаються в одне ціле
16.05.2019
Наталія Храбатин

Чи правлять масони світом? В якій мірі вони контролюють українську економіку та політику? Масони не дуже поспішають розповідати про свою діяльність та ділитися планами.

1921
13.05.2019
Марія Лутчин

Туреччина, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Таїланд чи навіть Шрі-Ланка. Такі вже звичні місця для відпочинку закордоном для українського туриста.

1450 1
10.05.2019
Володимир Омом

Андрій Ділай, колишній гравець  футбольної команди Івано-франківська, що брала участь у чемпіонаті  СРСР серед команд Першої ліги.

979
10.05.2019

На Прикарпатті, як завжди, не обходиться без парадоксів. Що більше місто – то бідніший міський голова. Натомість мери невеликих містечок купаються у розкошах.

1344
07.05.2019
Лілія Маршалко

Упродовж трьох днів Івано-Франківськ став столицею  живопису, скульптури, літератури, кіно, театру, музики та народних мистецтв.

782 1
02.05.2019

Щороку для покращення соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області Кабмін виділяє грошову допомогу у вигляді субвенцій.

847

Ми живемо за часів швидких змін. Смисли легко – й, здається, безтурботно – переливаються у нові форми.

660

Мерська услужливість = ризик фінансових втрат. Про землю, "алхіміків", новий генплан і приховані мотиви. Фахівцям і "чайникам".

1056 1

Політика розкриває себе повноцінно в дихотомії — свій чи чужий: свій зі своїм метаболізмом; чужий — з іншородним.

651

Поки перейдемо до політики, зачепимо іншу тему. Прийшла весна.

1109
08.05.2019

Існує теорія, згідно з якою Гітлер створив загін мутантів, і вони можуть почати космічну війну.

479 1
15.04.2019

Нещодавно над зруйнованим 4-м енергоблоком ЧАЕС було виявлено таємничий літаючий об'єкт.

1672 3
12.04.2019

Вперше в історії астрономам вдалося отримати чітке зображення чорної діри.

738
13.05.2019

12 травня, з нагоди Дня матері, Архієпархія УГКЦ організувала Молитовну ходу Вервиці вулицями Івано-Франківська.

1675
03.05.2019

Згідно з писаннями та переказами, точним відображенням яких є церковний календар...

468 1
06.05.2019

У фермера перестав працювати трактор. Всі спроби фермера і його сусідів полагодити двигун були марні.

520
16.05.2019

У суботу, 11 травня у селі Микуличин правоохоронці розповсюдили інформацію, що "викрили місце розпусти, яке працювало під прикриттям масажного салону".

443
15.05.2019

В Івано-Франківську на вул. Залізнична невідомі жбурнули банку з варенням у машину.

4968
15.05.2019

Сьогодні ми знову зібрали колекцію івано-франківських авторагулів. Є тут і паркування на тротуарах, пішохідних переходах, газонах.

4771