агенція новин

Переміщення в часі - реальність

 

/data/blog/47122/810a9d02fdb140531463757a96aa5ed9.jpeg

 

Кожен з нас хоч раз чув про пересування в часовому просторі. Багато хто любить слухати містичні історії про те, як люди подорожують у часі. Однак як зрозуміти, вигадка це чи реальність? Які реальні факти можуть підтвердити те, що людина здатна пересуватися в часі?

У 2003-му році слідчі ФБР заарештували одного з гравців біржі цінних паперів. Цю людину звали Ендрю Карлсон, йому було сорок чотири роки, і він пояснював федералам свій неймовірний успіх на біржі акцій тим, що потрапив в наш світ з 2256-го року. Він запевняв, що просто знав, як слід грати для того, щоб отримати великі гроші.

Один з членів комісії з бірж цінних паперів сказав, що за свої двадцять років роботи ніколи не стикався з подібним випадком. Ясна річ, що Карлсону ніхто не повірив, і його повели в поліцейську ділянку. А вже через пару днів його визнали небезпечним для суспільства, і посадили у в'язницю, пише сайт Тайни.

Багато хто вважав, що ця людина просто божевільна, тому й несе дурниці про прибуття з далекого майбутнього. Ще одна частина людей дотримується думки, що він просто непорядний обманщик. Однак не можна не дивитися на факти, які, як відомо, не брешуть. А факти такі: маючи початковий капітал в жалюгідні вісімсот доларів, уже через два тижні Ендрю Карлсон зумів збільшити його до трьохсот п'ятдесяти мільйонів доларів. Кожна з операцій, яку здійснював чоловік, приносила йому гроші тільки лише завдяки різним непередбаченим обставинам на ринку, які могли бути тільки удачею, і їх імовірність становила всього одну мільярдну від відсотка. В тому році багато інвесторів втратили значні суми грошей через різкі стрибків біржового курсу. А Ендрю Карлсон здійснив сто двадцять шість ризикованих операцій, і з кожної він вийшов переможцем.

Слідчий нью-йоркської поліції допитував обвинуваченого протягом чотирьох годин, намагаючись зрозуміти, яким чином Ендрю зміг заволодіти внутрішньою інформацією різних компаній. Карлсон розповів, що повернувся в наш час з майбутнього. Він повернувся на двісті років назад тому, що йому було відомо про одне з найбільш великих падінь біржового ринку в історії, і що воно відбулося в 2003-му році. Тому він і вирішив скористатися цією інформацією в свою користь.

Ендрю попросив слідчого відпустити його, а за це обіцяв розповісти кілька секретів. Наприклад, про те, де знаходиться Усама бен Ладен, а також про те, як можна вилікувати таку страшну хворобу як СНІД. За ці «подарунки» він просив тільки відпустити його до «машині часу», щоб він зміг відправитися в свій час. Але продемонструвати свою чудо-машину часу чоловік навідріз відмовився, аргументуючи свою відмову побоюваннями, що машина потрапить в руки непорядних людей. Слідчий вважає, що кожне слово цієї людини - чистої води вигадка. Але дивно те, що ні зусилля поліції, ні зусилля ФБР не дали ніяких результатів по ідентифікації особи цього чоловіка. До 2002-го року про існування Ендрю Карлсона немає ніяких записів. Сьогодні ніякий Ендрю Карлсон не живе ні в країні, ні за її межами.

Ця воістину незрозуміла з точки зору здорового глузду історія - далеко не єдиний випадок в історії людства, коли до нас були «гості з майбутнього». Наприклад, в Британії п'ять років тому чоловік на ім'я Джон Салліман розповідав про те, як відвідував двір Людовика Чотирнадцятого, Марії Стюарт. При цьому він пред'являв речові докази цього. У сучасну столицю Англії він прибув, за його словами, для того, щоб попередити людство про небезпеку. Джон попереджав, що люди не повинні піддаватися загальному агресивного настрою в світі, а також ідеї панування у світі, а то прийде біда.

Примітно, що цей незвичайний гість зник абсолютно раптово, втім, як і з'явився. Від нього залишилося тільки кілька дрібничок, яким вже по п'ятсот років від роду, що явно порадувало істориків і просто цікавих. Трохи пізніше в пресі почали з'являтися повідомлення про те, що ці речі були пізньої підробкою, і Джон ввів усіх в оману. Серед речей, до речі, була старовинна хустка, запонки з міді, а також дверний ключ і обривок старовинного пергаменту. Говорили, що схожа людина лежала у психіатричній лікарні недалеко від Лондона. Дехто стверджував, що він актор, який просто розіграв публіку. Однак вельми несподівано все ті пророцтва, про які гість попереджав, почали збуватися. Наприклад, вмирає принцеса Діана, починаються війни ... Ким же був Джон Салліман?

Дуже часто повідомлення про те, що прибули «гості з майбутнього», рясніють в газетах багатьох країн. Саїд Наха з Непалу стверджував, що він прибув в країну з 3044-го року. Людина на ім'я Луї Роджер з Токіо запевняв, що прийшов з майбутнього, щоб уникнути загибелі улюбленої Японії. Подібні «гості» в різні відрізки часу з'являлися в таких країнах, як Швеція, Сербія, Франція, Казахстан, Білорусь. Зустрічалися вони і в Криму, а також на Алтаї.

У Москві також були подібні випадки. Так, деякий час тому один чоловік почав стверджувати, що він з'явився в столиці з 2099-го року, і що він бажає передати людям деяку дуже важливу інформацію. Зробити це він хоче для того, щоб змінити хід історичних подій, які принесли сумні наслідки. Чоловік попереджав, що дуже скоро біля Пушкінської площі буде багато крові і смертей. Через якийсь час так і сталося - під Пушкінській стався вибух, який забрав багато життів ...

Вчені вважають, що подібні історії - це вигадка, або ж маячня божевільних людей. Однак, все ж, не виключають повністю можливість того, що люди можуть з'являтися до нас з майбутнього часу. Пересування людей з тимчасового простору ніяк не суперечить основним законам фізики. Світ є, як мінімум, тривимірним. Якщо люди можуть пересуватися в просторі, то час теж може бути однією з безлічі фізичних категорій. Яким же чином можна здійснювати пересування в часовому просторі? Наприклад, це може стати можливим, якщо люди зможуть в майбутньому часі розкрити таємниці так званих «чорних дір». Гіпотетично, може існувати багато паралельних всесвітів. Вчені сьогодні займаються численними дослідженнями аномальних зон планети, і там часто реєструють дивні та незрозумілі хрональні порушення.

На сьогоднішній день подорожі в часі вважаються чудесами, які не можуть зараз бути реальними. Але безліч дивних історій доводить зворотне, хоча ці історії і не завжди переконливі.

Наш світ загадковий, часто він буває дуже дивним. Властивості нашого світу дуже складні, і про багатьох з них, швидше за все, ми навіть не знаємо. Чи справді час протікає тільки в одному напрямку? Чи існує можливість подорожувати у часі і проникати в інші його вимірювання? Чи можна потрапити в майбутнє або минуле, а потім повернутися назад, в свій час? Чи можна втрутитися в ті події, які вже відбулися, чи можна змінити минуле? Всі ці питання турбують людей уже багато років, і навряд чи цей інтерес пропаде. Будемо сподіватися, що наші вчені і дослідники зможуть нарешті докопатися до істини.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


05.02.2014 3810 2
Коментарі (2)

Çàãðóçêà...
Назар Павлеса 2016.10.22, 22:18
мандрівки в часі і просторі-це не фантастика а обективна реальність
Назар Павлеса 2016.10.22, 22:22
мандрівник у часі ніяким чином не може зустрітися сам з собою тому що при такій зустрічі одна і та сама особистість зливаються в одне ціле
12.03.2019
Юлія Канюс

Івано-Франківщина входить до переліку областей України зі значною сумою надходжень екологічного податку.

548
09.03.2019

Ідея будівництва обсерваторії на горі Піп Іван належить генералу Речі Посполитої, інженеру Леону Бербецькому.

2125 1
05.03.2019
Марія Лутчин

Україна та українці стоять перед черговим вибором. І не тільки президента, як головної дійової персони у політиці, а курсу країни. Яким він буде – побачимо вже 31 березня.

1114
01.03.2019
Володимир Омом

Доплати та премії міського голови та його заступників протягом трьох останніх років невпинно росли, у порівнянні із середньо статистичними доходами громадян України.

3958 1
01.03.2019

У минулі вихідні українці стежили за операцією порятунку восьми людей, які вирушили на гору Піп Іван.

1684 1
26.02.2019
Юрій Андрухович

З цим реґіоном у мене стосунки, м’яко кажучи, неоднозначні. Особливо відколи далекого вже 2010 року я в одному з інтерв’ю сказав про нього, що думаю.

665

На знищення свободи Новгородців та Ливонії москві знадобилося більше 300 років, але вона впоралася.

318

Створюється вражаючий сюжет - щоб приховати певний скандал.

705 1

 Роки беруть своє… З кожним роком я стаю все добрішим – починаю любити людей. Ну, не те, щоб любити, а – жаліти.

458

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

1392 1
11.03.2019

Мешканці прадавнього міста Кілія, який знаходитися в одеській області, стали свідками загадкових вогнів у небі.

327
02.03.2019

Експерти розповіли про те, що гуманоїди з Нібіру передали землянам відразу 58 повідомлень. 

670
21.02.2019

Дослідження проводяться в рамках SETI - міжнародного проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

529
18.03.2019

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

49
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

2940 2
18.03.2019

Одна дівчина вирішила замовити сукню у відомого кравця, бо шив він красиво і завжди на совість.

69
18.03.2019

Відома співачка і учасниця "Євробачення" Міка Ньютон у своєму Instagram опублікувала нові весільні фото.

1195
17.03.2019

У вівторок, 19 березня президент України Петро Порошенко відвідає Івано-Франківську область.

5818 1
16.03.2019

Резонансну справу щодо шістьох жителів Маріуполя, які впродовж двох років утримувала в нелюдських умовах 32 людей.

1573
15.03.2019

Сьогодні переглянемо першу серію нарізок німих аматорських відео, де фігурує Івано-Франківськ радянських часів. Це кінець 1970 та початок 80-х років.

906