Перець чилі та цибульний фреш. Як борються з грипом в країнах Європи та Азії

 

В Україну разом зі снігом і морозами прийшов і грип. В українців є свої перевірені народні методи лікування і профілактики захворювання, а ось як лікуються в інших країнах?

 

Застуда - явище інтернаціональне, і навіть там де зими не буває, а тільки пекуче сонце - жителі борються із застудою. ТСН.uа зібрав найефективніші види лікування та профілактики грипу, які використовують інші національності.

 

В Кореї та Індії

 

Як відомо, корейці славляться своєю національною кухнею, де використовують сотні гострих прянощів і спецій. Тому не дивно, що з застудою вони борються саме таким способом. Один з ефективних способів лікування і профілактики - імбирний чай. Він містить велику кількість вітаміну С, тому корейці за перших ознак захворювання заварюють гострий імбирний чай, додаючи туди червоний перець, кардамон і трохи молока, щоб пом'якшити смак.

 

 

засоби від застуди_3
 

 

Індія відома своїми чаями і травами. Там, імбирний чай вважається народним методом, яким цілі покоління рятувалися від застуди. Тим не менш, найефективнішим засобом досі є - андрографис. Це трав'яниста рослина, яка росте в Індії та інших країнах Азії. Раніше була відома як "індійська ехінацея". Вона отримала популярність ще з часів індійської епідемії грипу в 1919 році, до заслуг рослини заарахували припинення пандемії.

 

 

 

 

В Японії

 

В Японії ж, пропонують лікуватися за допомогою зеленого чаю. Безперечно, зелений чай визнаний одним з найкорисніших напоїв. У ньому міститься багато вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Японці стверджують, головне - дотримуватися постільного режиму, щоб організм відпочивав, також необхідно в день випивати мінімум 10 чашок міцного зеленого чаю.

 

Але на цьому жителі Японії не зупинилися, і нещодавно вчені винайшли засіб, який "вбиває" грип за добу (у разі звичайного лікування організм бореться з інфекцією мінімум 5 днів). Цей препарат пройшов всі необхідні експерименти. Першу партію вчені збираються випустити в 2018 році.

 

В Ізраїлі

 

Ізраїль відомий своєю медициною. Однак, жителі країни не відразу біжать за антибіотиками, а воліють пити апельсиновий сік і їсти буряк.

 

Апельсиновий сік містить в собі лимонну та аскорбінову кислоти, калій, фосфор і вітамін Р, що є відмінним засобом для профілактики. Тоді як буряк за своїми лікувальними властивостями поступається лише часнику і містить в собі вітаміни В, Р і антиоксиданти.

 

В Греції

 

 

засоби від застуди_2
 

 

У Греції пропонують лікуватися глінтвейном. Ще давні греки варили червоне вино з додаванням спецій і трав. Завдяки мікроелементам, які містяться у вині, воно має тонізуючу дію, зміцнює імунну систему та збагачує амінокислотами.

 

Глінтвейн радять готувати з червоного сухого вина, при цьому його не можна кип'ятити, а потрібно випарювати на маленькому вогні, додавши туди лимон, апельсин, гвоздику, мед і корицю.

 

 

Читайте також: Україну атакує грип: чиновники звітують про десятки смертей

 

В Британії

 

Британці воліють лікуватися смачно та корисно. Так, у разі захворювань, вони випивають в день не менше літра свіжого соку.

 

Цей потужний коктейль з вітамінів, пропонують готувати з апельсинів, лимонів, грейпфрутів, мандаринів та з додаванням імбиру. Також, рекомендують додавати в фреш кислі зелені яблука.

 

В Стародавній Русі

 

 

засоби від застуди_4
 

 

В Стародавній Русі, за перших ознак грипу відразу приймали "бронебійний" коктейль. Напій складався з трьох компонентів: мед, цибуля та часник. Люди ще багато століть тому знали про лікувальні властивості цих продуктів.

 

Таким чином, мед брали з перетертим часником, по столовій ложці перед їжею. А найтерплячішим пропонували натирати цибулю і часник на тертці і вдихати пари носом і ротом. Для дітей, готували спеціальну суміш з води та соку цибулі, її використовували як краплі для носа - цей спосіб досі використовують у ХХІ столітті.

 

В Скандинавії

 

Цей спосіб найбільше сподобається чоловікам. З давніх часів, скандинави відомі своїм здоров'ям і силою, незважаючи на те, що багато чоловіків більшість часу проводили в морських походах. Щоб не замерзнути від холоду, моряки пили гаряче пиво з додаванням лікарських трав.

 

 

 

Краще всього підійде нефільтроване пиво, його не потрібно кип'ятити, а всього лише підігріти до 50 градусів, туди ж бажано додати горошок гірчиці або корінь хрону. Після чого, рекомендується йому дати трохи "відпочити", щоб напій настоявся.

 

У Фінляндії

 

Всі знають про фінські лазні. Тому, саме так фіни пропонують боротися з грипом і застудою. Перед відвідуванням "сухої парильні" радять випити чай з липи зі смородиною і обліпихою або малиною - всі ці компоненти вважаються потогінними, що ще більше посилить зігріваючий ефект і пришвидшить процес одужання.

 

Лікарі ж, суперечливо ставляться до такого способу та не рекомендують з температурою йти до лазні.

 

В Мексиці

 

 

 

Мексика - батьківщина червоного перцю чилі. Саме він допоможе позбутися захворювання. Чилі - відмінне джерело вітаміну А і бета-каротину.

 

Мексиканці звикли до гострого смаку, й за перших ознак захворювань відразу кладуть на язик перетертий перець, після чого запивають водою. У Мексиці переконані - кращого способу не існує.

 

В Африці

 

Африка відома своїм низьким рівнем медицини та частотою захворювань. Незважаючи на те, що в Африці жаркий клімат - місцеві частіше хворіють грипом ніж в інших країнах. Всім відомо, що мікроби в теплій атмосфері розповсюджуються швидше. Це одна з причин, чому в Африці безліч захворювань та інфекцій.

 

 

 

Головними ліками проти будь-яких хвороб вважається - алое. У листі містяться ефірні олії, ферменти, антраглікозиди, вітаміни, амінокислоти, мінерали, полісахариди, фітонциди і саліцилова кислота. Перед використанням, рослину кілька днів не поливають, після чого зрізають тільки нижне листя. З алое потрібно вичавити сік і змішати його з медом, бажано в цю суміш додати червоне вино (краще всього підійде кагор). Після цього, необхідно засобу дати настоятися декілька днів.

 

На Тибеті

 

Що стосується мудрих тибетських лам, вони мають свій перевірений століттями засіб - часниково-спиртовий настій. Вони стверджують, що якщо настій приймати раз на місяць - ніколи не захворієш грипом.

 

ТСН

 


20.01.2016 1466 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

641
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1865 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1119 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

543
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6894 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11375 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

323

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1059

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1102

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1099
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

268
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1070
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

838
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

731
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

654
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2940
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4427
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18429
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

298
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

343
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

654
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

759