агенція новин

Пекельні автобуси з Івано-Франківська

 

 

Відкриття нового автовокзалу в Iвано-Франкiвську влада міста та області розрекламувала як новий здобуток на шляху розвитку місцевого туризму та підготовки краю до Євро-2012.

 

На цьому здається дії владних мужів закінчилися. Адже високим чиновникам та депутатам, які зазвичай звикли пересуватися на позашляховиках, не доводиться користуватися анi самим автобусним вокзалом, анi автобусними маршрутами, які пропонують мешканцям та гостям Прикарпаття.


 
Спробую пояснити цим людям, що розважають свій електорат байками про щасливе туристичне майбутнє краю, як насправді виглядає пересування автобусами мiжмiського сполучення з нового автовокзалу в Івано-Франківську.


 
Подорож з Iвано-Франківська до інших міст починається в касi. Тут можна придбати квиток на автобуси мiжмiського сполучення й вирушити в дорогу. Зайнявши своє місце згідно купленого квитка, пильний пасажир часто стає свідком переговорів водія з численними бажаючими поїхати його рейсом.


 
«Iдiть он там пiд дерево,- каже водій жiнцi та вказує рукою на протилежний бік вулиці Колiйової, - i чекайте».


 
Пасажир з квитком, що зручно вмостився на своєму мiсцi, зручно проїде автобусом рівно 50 метрів до шлагбаума. Це останнє нововведення вигадала вокзальна адмiнiстрацiя з метою вiдконтролювати пасажиропотiк, забезпечити пасажирів сидячими місцями та перевірити придбані квитки. Сувора жіночка кожного разу перерахує пасажирів як курчат, звірить їх кiлькiсть з відомістю та побажає всім «щасливої  дороги».


 
Через хвилину пасажир з квитком зрозуміє, що це побажання було вельми цинічним. Вже за 30 метрів вiд шлагбауму автобус обступає юрба пасажирів-безбілетників. Декторi з них намагаються розрахуватися з водієм готівкою за проїзд тут же на вході, та шофер наказує швидше проходити до салону. «Заплатите пiзнiше або на виходi», - підганяє водій пасажирів.


 
Наступна зупинка мiжмiського автобуса вже за 100 метрів "під деревом" на Колiйовiй.
Тут ще зо 7-10 пасажирів наповняють салон. Сидячих місць вже давно немає. Стоять в проході, опираються на пасажирів з квитками, в салоні – спека, тіснота, гамір. Але це ще тільки початок пекельного рейсу.


 
Наступна зупинка автобуса - через 400 метрів на розi вулиці Колiйовоi та Незалежності - нові пасажири. Відтак - за 3 км – на виїзді з міста на Тисменецьку трасу. І скрізь безбілетники штурмом беруть автосалон. Переважна бiльшiсть підсаджених їде в районні центри по руху маршрутом, або ж просто в села.


 
Білети їм би навіть ніхто не продав з простої причини: автобус мiжмiський, а не «міжсільський». Зрештою в мiстi є автостанції, звідки автобуси везуть пасажирів в примiськi села. Існують також численнi зупинки приватного транспорту, звідки можна дістатися в усi крупнi районнi центри областi.


 
Проте це все не вирiшує проблем й пасажиропотiк зростає. Тому за відсутності достатньої кількості транспорту сільські мешканці вдаються до проїзду міжміськими автобусами.


 
Часом не купувати квитки в касі навіть вигідно самим пасажирам, адже їм за такий нелегальний проїзд доводиться платити дещо менше. Так, пасажири, які хочуть доїхати до Львова можуть дати водiю 30 гривень замість купувати бiлет за 43 грн. в касi. Нелегальнi грошi водiй мабуть забирає собi, може навіть й ділиться з адмiнiстрацiєю, або ще з ким.


 
Цікаво, що нi податкова інспекція, нi КРУ, нi жодна інша перевiряюча установа не займаються питаннями контролю за перевезенням пасажирів. Навіть ДАІ, яке ще в 2005 році справно було взялося зупиняти автобуси, якi перевозять стоячих пасажирiв, нинi спокійно спостерігає за пекельним автобусом, що їде з Івано-Франківська.


 
Сьогодні автобусні перевезення в Івано-Франківську вiдданi в руки ненажерливим водіям та тим, хто «кришує» цей вiдверто кримінальний бізнес. Водій з однiєї поїздки може заробляти 400-500 гривень. Тому його жаднiсть надзвичайна. Водій мiжмiського автобуса робить зупинки в селах, на полях, або ж будь-де, де його зупиняють. Причому бере не тiльки пасажирiв, але й купу всіляких передач: посилки, конверти, бандеролі, тощо.


 
Цікаво, що мiжмiськi автобуси на маршрутах з Iвано-Франкiвська  до Рiвного, Вінниці, Києва, що пролягають через Тернопіль, переїжджаючи місто Бучач Тернопільської області, виконують в ньому функції  міського транспортного засобу: беруть пасажирів, яких везуть з одного мікрорайону мiста в інший.


 
В районних центрах по курсу слiдуваня мiжмiського автобуса в касах також продають квитки на цей автобус звісно ж до великих мiст. Проте місця у бiлетах уже не вказують.


 
Уявiть собi нещасних пасажирiв, якi придбали квиток «без мiсця» на переповнений автобус «Iвано-Франківськ –Луцьк» в касi автовокзалу мiста Рогатина й змушенi влазити в пекельний автобус, наповнений пасажирами, що ганяють з села до села. Декотрi з них можуть прихопити з собою поважний вантаж, інколи навіть будiвельнi матеріали й бруднити пасажирiв автобуса цементом чи чимось іншим.


 
Цікаво, що в час посиленої  комп’ютеризації  та телефонiзацiї продавці бiлетiв в районних центрах позбавленi iнформацiї про наявність проданих бiлетiв та вiльних мiсць міжміських автобусів. Та поки автобус буде їхати з Івано-Франківська до Рогатина чи Бучача (годину-півтора), то можна було навіть «есемескою» передати повідомлення чи просто зачитати по мобільному телефону. Зрештою iснують й iншi методи комунiкацiй: факс, електронна пошта, скайп, вже не кажучи про численні онлайни можливості.


 
Співчуваю туристам, а особливо вболівальникам, що матимуть нещастя приїхати до нас на Євро-2012. Купивши квитка по Iнтернету на мiжмiсьткий автобус вони відчують сповна весь жах «маленького українця», якому так «пощастило» з злодійською мiцевою владою.


 
Зрештою, пасажири могли б також усвідомити, що даючи грошi водiю це і корупція і крадіж - адже грошi пiдуть не тiльки в кишеню водiю, але й тим хабарникам автобусної адмiнiстрацiї, якi штовхають його на цей злочинний шлях. Крім того, вiдсутнiсть проданих квитків через касу, свідчить про нерентабельність маршруту. I замість того, щоб пiдприємцi вкадали грошi в розвиток транспорту й відкриття додаткових марштрутів у села та містечка Галичини, пасажири галичани наповняють кишені злодіям та корупціонерам.


 
Але це ще не головна загроза. Пересування пасажирів в переповненому автобусі - це смертельна небезпека на дорозі. Сьогодні маємо стільки аварій на трасах, що міжміський автобус з Івано-Франківська може стати «пекельним» на кожному метрі дороги.
 

 

Василь Хом’як, «ОстроВ»

 

"Фіртка" вже писала раніше про "рядянський сервіс" на новому автовокзалі

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.09.2011 1621 8
Коментарі (8)

Çàãðóçêà...

tania 2011.09.13, 20:03
мені особисто доводилось їхати рейсом Івано-Франківськ - Шацьк. Я навіть дивуюсь як ми взагалі доїхали, причому на мої численні зауваження водію про те, що це міжобласний рейс оснанній реагував відверто у грубій формі!!! Щоб остаточно незіпсувати соьі відчустку назад до Івано-Франківська ми повертались з пересадкою у Львові вийшло трішки довше зате комфортніше
Да уж 2011.09.13, 20:43
а про євро-2012 це чистісінька правда. а головне що так всюди. оце вже європейські вболівальники ненатішаться країною, оце вже їь повизе.
Ігор Богданович 2011.09.14, 11:58
Я особисто користуюся громадським транспортом вже понад 30 років, і можу з упевненістю сказати, що ми ще безперечно не досягли стандартів Західної Європи, але ж і кошти за проїзд, при фактично одинаковій вартості палива та деталей (основна складова вартості проїзду, оскільки зарплати водії отримують в конвертах), платимо кардинально різні. Що ж до вокзалу то частково можу погодитися, але як людина яка часто їздить Україною (користуюся пільговим проїздом) можу з упевненістю сказати, що наш вокзал один із кращих, і за рівнем сервісу також, як би це не звучало дивно людям, які користуються громадським транспортом рідко. Автобуси безперечно залишають бажати кращого, але ж звідки тому кращому взятися, якщо ми не хочемо платити за проїзд офіційно, а ті гроші, що даємо водію до власника автобуса, який би і мав оновлювати рухомий склад, просто не доходять, а осідають по інших кишенях (в основному водіїв і ДАІшників). Ви тільки подивіться на що перетворили виїзд їз нового автовокзалу по вул. Привокзальній та це ж ще одна станція! Я не розумію чому ми так себе не поважаємо, що за свої гроші, як злодії, ховаємося по дорогах, залітаємо на ходу в автобуси та ще й стоїмо всю дорогу в проході із сумками! То може починати будувати цивілізацію потрібно саме із себе та своєї родини, а вже потім критикувати всіх навкруги. І на сам кінець шановні поважайте себе, поводьтесь як люди, а не як безквиткове стадо, та завжди памятайте, що не можливо за українську ціну отримувати європейський сервіс. Вибачте за довгий відгук, на пенсії багато занять не знайдеш. Щиро надіюсь, що мій відгук стане комусь в нагоді.
Пасажир 2011.09.14, 13:11
Спасибі за статтю! Дуже доречно.
Petya 2011.09.14, 21:58
про автобуси які курсують з івано-франківська в інші міста можна написати багато всякого лайна. алеж давайте подумаєм звідки той селюк водій нахаба взявся із космосу з америкі чи це наш з вами сусід, родич,знайомий.дана поведінка воділ всього це просто наша з вами ментальність от і все.
Танюшка 2011.09.15, 13:45
Читаючи статью, розумієш, ніби ти сам її написав, бо це все правда. Але ці "історії" починаються з кожного з нас, якщо ви не буде платити безпосередньо водієві, він не буде, я не буду платити - тоді все зміниться. І зміни залежать від кожного з нас! Це потрібно усвідомити і зробити!
Nika 2011.09.15, 14:35
Дійсно, ситуація на автостанції із відкриттям нового вокзалу майже не змінила,як брали безбілетників так і беруть дальше.А так виходить, що наші воділи це нахаби яких світ не бачив.Але ви знаєте, точно, на кого вони працюють? А вони працюють самі на себе,утворюють приватного підприємця(2-3 водія які їздять на одному автобусі), платять самі усі податки,збори...ітд , а що реально їм лишається...на пенсію достойну навіть не зароблять. А от якби їх якось обєднали у одне підприємство ,от тоді можна у них щось вимагати:оновлення рухомого складу..ітд.А щодо безбілетників, то я сама так нераз їздила.Між чим вибарати: сидіти і "паритись" чи стояте і теж паритись...не в ціні тут вибір. А стаття написана оригінально і вміло, правда в очі колить...і нас і їх теж.
Леся 2011.09.16, 18:04
Колись були на такі випадки лінійні контролери на дорозі, які мали право штрафувати, як безквиткових пасажирів, так і водія за перевіз безквиткового пасажира, а в за 20 років української історії хтось їх бачив? Може дещо пора згадати і повернути? Бо нашим жадібним перевізникам ніколи не вистачатиме на пальне і запчастини при такій ситуації, скільки б не коштували квитки,і скільки б не напакував водій в автобус безквиткових пасажирів.
03.04.2020

Серед мешканців багато людей, котрі хотіли б придбати житло одразу, чи оформити в розтермінування для покращення житлових умов тощо.

289
02.04.2020
Олена Британська

Розповідаємо, як змінилось їхнє життя з введенням обмежень, чи почуваються захищеними та чи не з'явились думки про повернення назад.

770
31.03.2020

Ігри з м'ячем, орігамі, прибирання в лісі та навіть випікання хлібу разом - ось чим займаються батьки із дітьми на карантині. І це ще навіть не весь список.

527 1
28.03.2020
Марія Лутчин

ТОП-5 порад, як не набрати зайві кілограми, коли ти #залишаєшсявдома на карантині від іменитої тренерки Галини Рекрутяк.

1745
27.03.2020
Марія Лутчин

Про те, чого підприємствам – малому та середньому бізнесу в Україні, фінансовим ринкам та банківській системі очікувати найближчим часом Фіртці розповів франківець Юрій Войчак.

1972 1
25.03.2020
Лілія Горковенко

Коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню. Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси.

1501

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

453

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

815

Зараз багато розмов про індексацію і перерахунки пенсій, що мали відбутись станом на 1 березня 2020 року і не здійснюються, не зважаючи на обіцянки...

1028 2

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

2552
25.03.2020

Астероїд наблизиться до нашої планети на мінімальну відстань 29 квітня.

792
22.03.2020

Відомий авторитетний астролог зробив астрологічний аналіз того процесу, що відбувається у світі і припустив чотири варіанти розвитку подій.

15747
12.03.2020

Вчені з європейської обсерваторії ESO виявили в сузір'ї Риб гарячу гігантську екзопланету, де йдуть дощі з крапель розплавленого заліза.

1272
27.03.2020

Робота центру направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії.

579
25.03.2020

Предстоятель вважає, що вірних треба заохочувати якнайбільше користати із трансляцій церковних богослужб, але їх мають забезпечити священнослужителі з храмів та соборів.

2322 1
15.03.2020

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

1132
31.03.2020

В Івано-Франківську на час карантину заборонять розпалювати багаття і розпивати спиртні напої на природі.

4734
30.03.2020

Стало відомо, в яких районах Івано-Франківщини є хворі на коронавірус. Найбільше їх — в обласному центрі.

9745
30.03.2020

В 11 випуску шоу, який відбувся 29 березня, за свій шанс поборолись представники команди Дана Балана.

1209
29.03.2020

В Україні 240 закладів визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

4291 1