Пасічняк на прес-конференції по ситуації в Філармонії вдався до маніпуляцій та покинув прес-конференцію, не відповівши на всі питання журналістів

 

 

«Фіртка» у своєму матеріалі розповідала, про дивні речі, які творяться навколо «дати Ікс» - 20 березня, коли звершується контракт з діючим директором Філармонії Андрієм Савкою.

 

Це підтвердила і сьогоднішня прес-конференція заступника голови Івано-Франківської ОДА Ігоря Пасічняка.

 

На самому початку він наголосив, що матеріали у засобах масової інформації в ОДА розцінюють ні більше ні меньше як "тиск".

 

«В ЗМІ почалася компанія по захисту Андрія Савки, яку ми сприймаємо, як тиск на обласну державну адміністрацію з метою автоматичного продовження контракту з діючим керівником філармонії», - сказав Ігор Пасічняк.

 

Більше того, зі слів Ігора Пасічняка, виходить, що навіть члени Опікунської ради (до речі, до складу якої входять близько 40 постійних відвідувачів філармонії, – а це – ректори університетів, меценати, підприємці, викладачі, журналісти, керівники підприємств та установ, академіки, мистецтвознавці, громадські діячі) не володіють інформацією і поставили свої підписи під «однобоким» текстом. (Натомість сам Пасічняк не був поміченим у частих відвідуваннях Філармонії...)

 

«В електронних засобах масової інформації з’явилося звернення від Опікунської ради обласної державної філармонії з проханням продовжити контракт з нині діючим керівником. Я звичайно, шаную і поважаю переважну більшість, бо не зі всіма знайомих, тих хто підписав звернення, однак вважаю, що інформація, яка є у цьому звернення є однобокою і скажімо так, неповною», - зневажає заступник голови ОДА думку членів Опікунської ради.

 

Не заперечує чиновник той факт, що кількість  концертів у філармонії зросла. Проте замість того, щоб оприлюднити загальну кількість тих, хто відвідав концери філармонії, починають наводитися якісь кумедні та маніпулятивні дані про "середню відвідуваність" (очевидно оперування таким показником та ігнорування іншими ще раз підтверджує саме про намагання маніпуляції зі сторони заступника голови ОДА):

 

2011 – 159 осіб

2012 – 125

2013 – 120

2014 – 107

 

Нагадаємо, що за даними, які надали кореспондентові "Фіртки" в прес-службі Філармонії кількість глядачів наступна:

 

-  2011 рік – 39,1 тис.

-  2012 рік – 44,5 тис.

-  2013 рік – 52,4 тис.

 

Виходить, що негативним є те, що філармонія почала давати більше концертів, бо, бачите, "середня відвідуваність" впала? Але чому замовчується той факт, що тільки за рік на 8 тисяч більше людей прийшло у стіни філармонії.

 

Знову ж таки замість загальних дходів Філармонії вираховується "середній дохід від концертів":

 

2010 – 1291

2011 – 1012

2012 – 1265

2013 – 1288

2014 – 1142

 

Зауважимо, що Андрій Савка приступив до роботи на посаді директора Філармонії з 2012 року, то ж за його керівництва середній дохід таки зріс загалом на 15% (за виключенням єдиного 2014 року - року рострілу на Майдані та війни з Росією, коли багато концертів відмінялися через трагічні події... - до відома пана Пасічняка та інших маніпуляторів "від культури").

 

Проте загальні прибутки філармонії показують таки зростання доходів: 

 

-  2010 рік – 321, 4 тис. грн.

-  2011 рік – 248, 9 тис. грн.

-  2012 рік – 450, 5 тис. грн.

-  2013 рік – 564, 1 тис. грн.

-  2014 рік – 489,8 тис. грн.

 

Оминув своєю увагою чиновник і такий вагомий здобуток в діяльності Філармонії як початок її "проектної рботи" в останні три роки. Наприклад, керівництвом Філаромонії в співпраці з Опікунською радою та рядом громадських ініціатив, зокрема ГО «Тепле місто», ініційований амбітний проект «Подаруй місту рояль». Розпочато та реалізовано проекти «Відкрита філармонія», "Зелена філармонія", «Юні віртуози», «Молоді таланти», «День вуличної музики», «Івано-Франківськ – місто мистецтва» і багато іншого. 

 

Проте Пасічняк говорив лише те, що йому в цей момент було вигідним - мовляв, "все в Філармонії "погано"...

 

Ще одне звинувачення керівнику Філармонії Андрію Савці від Пасічняка було про "зеншення кількості концертів в сільській місцевості". Але про відсутність у Філармонії транспорту для виїздів в села, і про питання забезпечення Філармонії хоч якимось транспортом (мова про це вже ведеться не один рік) - очевидно заступнику голови ОДА "невідомо".

 

Гучно говорив Ігор Пасічняк про комісію, яка проводила перевірку роботи філармонії і подала дані, яких за словами Ігора Пасічняка достатньо для того, щоб не контракт з Андрієм Савкою. Проте все ж конкретних фактів, які б свідчили про непрофесіоналізм директора філармонії, журналісти так і не почули. Раніше "в кулуарах" почали циркулювати чутки про про нібито якісь шалені "зловживання" діючого директора Філармонії, але нічого подібного на прес-конференції озвучено не було.

 

Більше того, дізнатися хто ввійшов до складу комісії, яка проводила перевірку філармонії та де можна ознайомитися із висновками, журналісту Фіртки не вдалося, оскільки Ігор Пасічняк покинув прес-конференцію не зважаючи на те, що до нього були ще запитання.

 

Пасічняк також висловив переконання, що його родичі, які працюють в Філармонії не будуть претендувати на посаду директора...

 

Загалом враження від прес-конференції в журналіста "Фіртки" склалося сумне, аж до думки - чи не варто перед конкурсом на посаду директора "Філармонії" провести конкурс на посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань?

 

Нагадаємо, що до керівництва області та депутатів звернулися члени Опікунської ради філармонії:

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Хто і чому дав команду «Фас!» напередодні продовження контракту з директором Івано-Франківської філармонії?


16.03.2015 1012 1
Коментарі (1)

Orest Bijma 2015.03.20, 19:43
Шановні журналісти, філармонія і клуб - це різні речі. Це перше. А друге те, що членів опікунської ради на концертах філармонії я не бачив. За виключенням Лісовської і Качкана. Отакоєот...
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

863
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

674
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1785
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3108
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2497
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2482

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

133

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

671

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

637

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1509
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

260
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

606
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

566
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

266
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

333
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26969
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

791
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19624
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

363
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

352
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

678
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1173 1