Осередок сепаратизму і руського міра у серці Галичини

У столиці мальовничого Прикарпаття є багато туристичних розваг та цікавинок, але місцеві мешканці останніми роками мають цікавішу атракцію – спостерігати за скандалами довкола центрального ринку.

У вирі подій тижня, що минає, довкола ринку, нас зацікавила колишня керівниця адміністратор і активна захисниця “справедливості” сьогодні – Світлана Іванова, пише Резонанс.

Колишні представники ринку голосно твердять про проросійські позиції нового керівництва, але що ж ми насправді знаємо про колишнього адміністратора – Світлану Іванову. Давайте розбиратися.

Про Світлану Іванову відомо небагато – уже колишня керівниця центрального ринку в Івано-Франківську, у минулому – місцева активістка від Партії Регіонів. Саме ж поняття екс-регіонал, як і сам регіонал, ми завжди асоціювали, а після події 2013 року, будемо і надалі асоціювати виключно зі злочинами уряду Януковича та антиукраїнськими поглядами.

Відомо, що в лютому 2014 року, якраз після подій майдану, була зроблена заява про саморозпуск обласної структури Партії Регіонів. Тоді регіоналів переконували, що це вже закритий проєкт, який ліквідовується як такий і так відбувається по всій Україні. Єдиним можливим варіантом зберегти наявний людський потенціал, захистити свої інтереси та інтереси людей, які вірили у ПР, було створення Опозиційного Блоку. Однак вірна прихильниця рідної партії, Іванова, прибула у столицю і виявила, що партія нікуди не поділася і продовжує функціонувати, як і раніше. Тому на той час активістка прийняла рішення залишитись в Партії Регіонів.

“Вибачте мене, але змінювати партії залежно від політичної кон’юнктури я не звикла. Якщо залишається партія, я залишаюся в ній” – коментувала тоді ситуацію Світлана Іванова.

Цікаво, що у 2015 році вона з власної ініціативи навіть створила спільноту “Возрождение Партии Регионов”. Місцевим ЗМІ екс-регіоналка розповіла, що то була її власна ініціатива, і що створила її ще тоді, коли почалась революція і втік Янукович. “Ми не боїмося іти від Партії регіонів. Бо глибоко переконані, що нам є що сказати виборцям і як допомогти моїй країні”, – розповідала колишня регіоналка місцевим ЗМІ.

Однак “регіональне минуле” Іванової – це ще пів біди. Судячи з її особистої сторінки у FB, можна зробити певні висновки і про її проросійську позицію.

Так, в одному з дописів у себе в профілі вона назвала меморіал воїнам АТО пам’ятником націонал-екстремістському маразму. Мовляв, це вже остаточно отупіле керівництво України і на примирення з Росією немає шансів. В тій же публікації жінка висловила щире сподівання на те, що колись влада зміниться і у нас, і у РФ – тоді ми неодмінно помиримося, будемо відновлювати відносини та економічні зв’язки. Тоді ж, за її словами, цей меморіал вже буде виглядати як акт агресії, як претензія на територію сусідньої держави. “Куди ж тоді дівати цей кинджал, який встромлений у карту Росії? Куди ж іще його встромити?” – підсумувала свій пост Світлана Іванова.


У 2017 році на день незалежності нашої держави Іванова написала на своїй сторінці, що якби не Інтер та канал Україна, вихідний пройшов би нудно і що поки ще є ТБ-канали такого рівня, можна дивитися телевізор. І якщо “Україна” потроху почала змінювати напрямок своєї діяльності, то про позиції телеканалу Інтер відомо всім.
На одній зі своїх фотографій, яка була опублікована у травні 2017 року, Світлана Іванова додала зображення “георгіївської стрічки”, яка більше відома масам як “колорадська”. Через місяць після цієї публікації такий символ заборонили законодавством. До слова, в травні уже цього року на основну фотографію вона додала запропоновану “фейсбуком” рамку-привітання з днем перемоги, де сказано, що “победа одна на всех”.

Сумує також жінка і за часами без блокпостів та війни. Іванова впевнена – при Януковичі Україна була єдиною та дружньою. Ну і контрольне – “Хто знав, що нам псевдопатріоти натворять… Мирного неба нам… Донбас, ми з вами!”.


Читайте також:

"Перерозподіл сфер впливу": очільник Франківська прокоментував ситуацію навколо центрального ринку

В Івано-Франківську заявляють про рейдерське захоплення центрального ринку

Базарна війна: Поліція відкрила кримінальне провадження щодо підробки документів підприємства


26.10.2019 1728
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1936
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1845
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1843
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5437 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2140 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1497

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

721

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

782

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

977

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

993
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1755
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3662
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10241
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26125
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10168 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7699
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

880
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

162
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

240
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

368
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1262
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

864