Організатори TEDxIvanoFrankivsk розповіли про свої помилки

У середу, 29 травня, організатори конференції TEDxIvanoFrankivsk розповіли про невдачі та інші веселі історії, які траплялися під час підготовки заходу. В Urban Space 100 команда розповіла про “backstage” події.

П’ята конференція TEDxIvanoFrankivsk відбудеться 15 червня в Університеті Короля Данила. Запрошені спікери розкриють учасникам “іншу сторону” свого успіху чи справи, якою займаються. Тому організатори вирішили показати “іншу сторону” самої конференції. Основна мета - показати, що робити помилки – це нормально.

“Ми організували таку подію, щоб розказати вам, що лажати, факапити та робити помилки - це нормально. У нас за 5 років конференції TEDxIvanoFrankivsk назбиралось безліч історій з якими хочеться поділитися”, - каже проектний менеджер Михайло Джогола.

Конференція триває всього один день, а підготовка може зайняти понад півроку.

“Якщо ви організовуєте масштабну подію, готуйтесь, що у найпотрібніший момент на сцені просто зникне світло або спікер, з яким ви вели переговори останні кілька місяців, не може приїхати у визначений день”, - кажуть організатори.

Ліцензіатка  TEDxIvanoFrankivsk Христина Вінтонів веде переговори зі спікерами, або їх менеджерами, та готує їх до виступів.

“Якось я мала зустріти спікера на вокзалі. 6 година ранку, я стою на вокзалі, чекаю на потяг. Телефоную менеджеру, і він каже, що спікер вийшов із потяга і вирішив прогулятися. Тож важливий урок для всіх - ловіть спікера відразу з поїзда”, - радить Христина.

Команда радить пам’ятати, що учасники конференцій не повинні, в першу чергу, шукати зіркових імен у переліку спікерів. Часто, маловідомі люди можуть поділитися зарядом мотивації з глядачами, а “зіркові” гості можуть навіть розчарувати.

Поради організаторів для тих, хто береться за втілення хороших ініціатив, випрацювані на власних невдачах. Вони прості та можуть стати в нагоді будь-кому: будьте готові до несподіванок, перевіряйте і контролюйте дрібниці. Чи не найважливіше - зібрати надійну команду однодумців.

На конференції TEDxIvanoFrankivsk виступатиме понад десяток спікерів. На сьогодні оголошені наступні імена:

Наталка Найда - засновниця мануфактури Shuflia та студії Bukvica;

Роман Шеремета - професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, науковий співробітник Економічного Наукового Інституту США та Всесвітньої Організації Праці;

Катерина Бабкіна - письменниця, сценаристка, колумністка та журналістка;

Андрій Черніков - керівник ІТ-компанії Lotatech, співвласник ресторанів Urban Space 100/500;

Ерік Файн - випускник Єльського університету: вивчав економіку, геологію і геофізику. Працює в Управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради як волонтер Корпусу Миру США в Україні;

Христина Сирова-Ковалишин - письменниця, поетеса, есеїстка. Співзасновниця та директорка благодійної організації «Благодійний Фонд «Хребет» по роботі з людьми з інвалідністю;

Людмила Смоляр і Отар Довженко - співредактори онлайн-видання MediaLab.Online. Людмила - редакторка, журналістка і соціологиня. Отар - редактор і дослідник медій. Викладав у Школі журналістики УКУ. Керує Центром моніторингу і аналітики ГО Детектор медіа.

Ганна Бурлака - мандрівниця, тревел-блогерка, тревел-консультантка.

Дмитро Бабич - президент Української федерації літаючих дисків, підприємець, професійний дизайнер і програміст.

Ще кілька імен оголосять згодом на сайті та на сторінці у соцмережі “Facebook”.

Квитки за посиланням >>  Кількість місць обмежена.

Фотогалерея


30.05.2019 1024
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1072
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

879
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2009
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3382
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2620
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2617

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

357

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

800

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

757

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1718
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

446
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

803
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

779
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

429
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

459
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27115
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

906
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19749
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

509
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

465
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

794
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1531 5