Олександр Шевченко в Івано-Франківську: Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила

У п'ятницю, 22 березня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбулась зустріч з кандидатом на пост президента України Олександром Шевченком.

Перед спілкуванням з франківцями, на брифінгу для ЗМІ Олександр Шевченко відмітив, що задоволений виборами і тим, що отримав впізнаваність і підтримку українців, пише Фіртка.

«Люди точно не жбурляють каміння мені в спину, а фотографуються разом по цілій країні. Який би не був результат, я не збираюсь зупинятись, а йтиму до кінця. Коли народ в Україні буде дійсно заможним, успішним, тоді я вважатиму, що моя місія відбулась», - зазначив Олександр Шевченко.

Кандидат в президенти наголосив, що в першу чергу потрібно покарати тих людей, які 27 років грабували український народ. А також заручитись світовою підтримкою для припинення війни.

«Треба зробити все, щоб міжнародна спільнота нам повірила і надала військову підтримку, з допомогою якої ми зупинили б ту вакханалію, яка сьогодні відбувається на Сході з вбивствами наших людей. Сьогоднішня влада не має жодного бажання зупинити цю війну, тому що вона нею маніпулює. Те, що теперішня влада не прагне змін показують останні скандали з журналістськими викриттями, з Бігусом та іншими. Навіть при тому, що вся країна обклеєна сумнівними білбордами, ми повинні розуміти, що без підтримки війна не припиниться. Ми повинні чітко і ясно для себе збагнути, що тільки молоді ментально люди можуть змінити країну. Якщо ми будемо обирати тих самих, тоді  ми повинні будемо й визнати, що хочемо залишитись далі у тій багнюці. І тоді залишиться нарікати самим на себе», - зазначив Олександр Шевченко.

За словами політика, для підтримки світової спільноти країні потрібно відновити довіру до себе.

«Чому нам сьогодні не надають цю підтримку? Тільки тому, що нам не вірять. Бо ми постійно стоїмо з протягнутою рукою. Світова спільнота бачить, як щоразу обирають до влади тих самих. Ми повинні змінити політику таким чином, щоб нам повірили у світі. Ми взагалі встановили світовий рекорд, бо ми і воюємо, і торгуємо з агресором», - каже Олександр Шевченко.

На його думку, це й призвело до втрати довіри.

«Після того, як ми припинено кровопролиття, не грабуючи країну, а створивши стратегію економічного розвитку, ми зможемо дійсно будувати гідну державу», - вважає кандидат у президенти.

Олександр Шевченко наголосив, країна потребує стратегії розвитку держави як загалом, так і кожної місцини зокрема. Маючи модель сталого економічного розвитку, ми отримуватимемо гідні зарплати, пенсії та соціальну справедливість.

Також політик вважає, що Україні необхідно зацікавлювати інвестора, який хоче не просто ще більше заробити тут, а насправді хоче отримувати задоволення від вкладених коштів.

«Дуже багато світових інвесторів не хочуть бути просто портфельними. Очевидно, що якщо ми їм запропонуємо просту модель розвитку, то їх стане більше. Ми повинні зробити прості умови інвестування. Щоб він міг за декілька днів чи годин отримувати бажане. А зараз змушують роками ходити по кабінетах і вимагають хабарі. Ми повинні завоювати світову довіру, отримати інвестиції на розвиток малого, середнього та інших видів бізнесу. А зараз ми просто потерпаємо від корупції», - каже політик.

Розвиток малого і середнього бізнесу Олександр Шевченко вважає основою, адже саме він рятує країну.

«Треба їм дати спокій хоча б на декілька років, а не обкладати одразу податками. Я б відрегулював це все доступними патентами. Влада повинна думати так, щоб людина не виживала, а жила. У нас фактично бізнес туризму не розвинутий, тому і йому потрібно дати можливість розвитку. Бізнесу, який не стосується зарплат та пенсійного фонду потрібно надавати податкові канікули. Тому що, якщо надалі у нас будуть заробітні плати по 4 тисячі гривень, то у нас далі будуть виїжджати люди за кордон. Коли людина сьогодні в Україні працює від дзвінка до дзвінка - це неефективність. Нам потрібна конкуренція серед роботодавців. А сьогодні в Україні конкурують не інтелект, а хабарі. Приніс хабар і отримуй все, що хочеш», - зазначає Олександр Шевченко.

Під час спілкування з франківцями політик наголосив на необхідності розвитку сільського господарства в Україні, створенні умов для формування українського ринку землі.

«У нас є все, ми маємо потенціал, який треба розвивати. Ми маємо побудувати таку економіку, щоб обігнати, не наздоганяючи. Щодо ринку землі, я за те, щоб були створені такі передумови, щоб українці могли купувати і продавати її одне в одного, а не продавати наші чорноземи агробаронам. Крупний олігархічний бізнес ми маємо раз і назавжди знищити. Ми повинні розуміти, що наша земля, чорноземи, мають коштувати в рази дорожче. Давайте не будемо відкривати ринок землі тому, що її у нас просто скуплять за копійки», - вважає Шевченко.

Крім того кандидат у президенти торкнувся питання вирубки лісів, яка відбувається не лише у Карпатах, а по всій країні. На думку Олександра Шевченка, припинити це можна забороною експорту під будь-яким приводом лісу-кругляка, тому що ліс - це наші легені.

Політик закликав франківців повірити в майбутнє своє країни та зробити свій вибір.

«Сьогодні ми є частиною сировинного ринку та трудового ресурсу. Мільйони наших людей розвивають економіку інших країн. Нас уже настільки зазомбували, що ми вже самі в себе не віримо. Але це треба змінити», - зазначив Олександр Шевченко.


22.03.2019 1143
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

959
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2390
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2048
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2078
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6314 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2372 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

237

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1061

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1043

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1310
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

175
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

527
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1984
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26421
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

480
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10389 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7930
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

473
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

333
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

479
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

555
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1501