Олександр Шевченко традиційно поспілкувався з українцями у прямому ефірі (відео)

Народний депутат України Олександр Шевченко у традиційному щовівторковому прямому ефірі о 21.00 у мережі «Facebook» поспілкувався з українцями. Парламентар відповів на різні запитання від учасників ефіру та озвучив своє бачення розвитку України як Країни гідності і правди.

 ОПОДАТКУВАННЯ ЗАРОБІТЧАН

Я вкрай негативно ставлюсь до оподаткування заробітчан. Адже ці люди фактично рятують Україну. І те, що заробили, відправляють додому. Тому це неправильно і несправедливо.

 МОВНЕ ПИТАННЯ

Хочу, аби ми культурно та по-дружньому ставились до тих людей, які поки що не знають української мови. Своїм добрим ставленням до них ми зробимо передумови, щоб люди повірили в Україну та вивчила нашу рідну мову. Ми повинні забезпечити, щоб у перспективі головною і єдиною державною мовою була виключно українська. Але щодо чиновників, у мене чітке переконання: не знаєш мови – не можеш обіймати ту чи іншу посаду.

 ПИТАННЯ ЕКОЛОГІЇ

Звісно, питання гостре. І забруднюють екологію як, до прикладу, маленькі готелі, які не мають очисних споруд, так і великі підприємства. Та поки що влада закриває на всі ці проблеми очі. Тільки змінивши старих чиновників, навівши лад у законодавстві в цій сфері, змусивши правоохоронну систему працювати чесно, зможемо щось змінити.  Особисто мною було направлено 54 звернення до правоохоронних, природоохоронних органів та органів державної влади про факти незаконного вирубування лісу та шкоди екології. Проте ці інстанції бездіяльні або корумповані. Треба кардинально змінити чиновницьку систему та викорінити хабарництво з владних кабінетів. Щоб до влади прийшли нові люди, молоді не за віком, а за свідомістю. Отоді будуть реальні зміни.

 УКРАЇНСЬКІ СЕЛА

Колись українські села були багатими і заможними. Адже у них жили працьовиті люди. Сталінський режим через голодомор та колективізацію знищував не тільки українців, а власне культуру агропромислового виробництва. Україну та наші села врятує не великий, а середній та малий бізнес. Маємо дати громадянам доступні кредити, щоб людина обробляла землю і мала з цього прибуток. Одне із ключових завдань моєї передвиборної програми «Країна гідності і правди» – заможне та комфорте село.

 ТУРИЗМ

Наша країна – надзвичайно багата, у нас є і море, і гори. В кожному регіоні можна створити свої неповторні туристичні об’єкти. Запросити до співпраці закордонних фахівців, розробити чіткий поетапний план дій, змусити чиновників не заважати, а допомагати, збудувати дороги, відновити інфраструктуру. Тоді до нас приїдуть інвестори, адже вони розумітимуть, що Україна – різнопланова. І у нас є багато можливостей для розвитку.

 БУДІВНИЦТВО ДОРІГ

У 2015 році ми разом з іншими небайдужими депутатами внесли у сферу будівництва українських доріг ноу-хау – технологію холодного ресайклінгу. Досі на шляхи 10-літньої гарантії ніхто не давав. Відверто кажучи, сьогодні магістральні дороги ремонтуються на 30-40%. Щодо місцевих шляхів, за які відповідає влада на місцях, то тут ситуація не змінилась. Такий-сякий ямковий ремонт, на якому можна відмивати шалені суми, 80% коштів. Безумовно, потрібно терміново братись за відновлення місцевих доріг. Тому що люди потерпають, у відчаї перекривають дороги, їм ніхто нічого не каже, влада мовчить. Натомість наразі система розподілу коштів на відновлення шляхів в Україні мені не зрозуміла.

 ПОТОЧНА ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ

Я вважаю, що те, що зараз відбувається, –  це геноцид українського народу. Коли люди виживають, а влада заробляє мільярди. Я переконаний, що спецслужби провідних світових країн знають, де знаходяться ці кошти, на яких рахунках та у яких банках. За все рано чи пізно доведеться відповідати.  Є таке поняття, як міжнародні суди. Держава Україна спроможна позовом проти багатьох таких осіб звернутись у ці інстанції. І нехай міжнародні правові інституції з’ясовують походження цих коштів. Якщо воно незаконне – то ті гроші мають бути конфісковані та передані Україні. Тоді ми легко віддамо різноманітні міжнародні фінансові запозичення.

Детальніше у відео:


10.08.2018 598
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1939
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1848
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1843
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5448 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2142 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1499

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

726

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

784

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

984

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

994
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1759
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3667
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10243
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26126
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10169 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7701
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

881
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

176
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

244
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

370
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1264
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

869