Олександр Шевченко: Те, що заявляє франківська влада з приводу аеропорту – нісенітниці

В Івано-Франківську проходить спільне виїзне засідання комітетів Верховної Ради України.

Народні депутати, представники комітетів, міністри та голови ОДА гірських областей обговорюють розвиток Карпатського регіону. Зокрема, туристичної інфраструктури краю. Мова йде про будівництво доріг, запровадження нових залізничних маршрутів та авіарейсів, пише Фіртка.

«Я вважаю, що у всіх областях та навіть у деяких районних центрах треба відновити аеропорти. Бо це важлива частина інфаструктури, передумова, без якої до нас не прийде інвестор. Адже за нас ніхто нічого не зробить. Кожен державний чиновник має зрозуміти, що його прямий обов’язок – розбудова України», – сказав народний депутат України, член комітету ВР з питань бюджету Олександр Шевченко.

Читайте також: Олександр Шевченко: Влада Івано-Франківська хотіла закрити аеропорт і забудувати (відео)

Нардеп також озвучив своє бачення розвитку Івано-Франківського аеропорту та прокоментував популістичні заяви чинної влади міста щодо повернення летовища у державну власність.

«Те, що заявляє франківська влада з приводу аеропорту – нісенітниці. Країна не розвивається в кабінетах чиновників, а в руках інвесторів. Ми багато говоримо, але питання франківського аеропорту навіть не включене в програму розвитку. Тому ми будемо вимагати включити аеропорт в цю програму, щоб дозволити надалі розвиватись аеропорту у Франківську. На мою думку, об’єкт у центрі міста хочуть довести «до ручки», аби потім його забудувати. Та крім популізму є реальність. І розумні люди це усвідомлюють. Наш аеропорт може приймати 20 рейсів у день. А після реконструкції ця цифра збільшиться у 5 разів. Зауважу, що тільки Бориспіль та наше летовище не фінансуються з бюджету. Більше того, місцевий аеропорт платить в обласну казну півтора мільйони гривень щорічно. Та хочуть цього чиновники, чи не хочуть, я переконаний, Івано-Франківськ розвиватиметься. Це стосується і аеропорту», – сказав Олександр Шевченко.

 

Довідка Фіртки:

Аеропорт має дві злітно-посадкові смуги (на даний момент використовується одна, 2600х45 м.) покриття котрих дозволяє приймати середньомагістральні авіалайнери BOEING 737, A 320, MD 82, вантажні ІЛ 76 та гвинтокрили усіх типів.

У приміщенні аеровокзалу розташовані два міжнародні сектори для обслуговування пасажирів та бізнес-зал для VIP клієнтів. Невеличке кафе в холі першого поверху запропонує каву або чай за бажанням, безалкогольні напої та легкі закуски. Поблизу аеропорту знаходяться декілька магазинів, готелі, ресторан, кафе та перукарня.

Майновий комплекс “Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ” передано в концесію ТОВ “Скорзонера” за результатами договору, укладеного в 2010 році.


Читайте також:

Володимир Омелян у Франківську: Уряд виділить 10 мільярдів гривень на будівництво нових злітних смуг та аеропортів

Віктор Шевченко: Питання авіаційного сполучення області потрібно вирішувати на державному рівні

МАУ планує збільшити частоту польотів з Івано-Франківська до Іспанії

Ще одна українська авіакомпанія відкриє регулярні рейси з Івано-Франківська

МАУ подовжує виконання рейсів між Івано-Франківськом та Аліканте на зимовий сезон

Директор аеропорту Петро Осипенко: Попри постійні перешкоджання міської влади Івано-Франківський аеропорт розвивається

Індонезія, Таїланд, Філіппіни, В’єтнам чи Малайзія - авіаквитки із Івано-Франківська за 592$ у два боки

Відтепер з Івано-Франківська у Гонконг можна добратись без візи за 365$ у два боки

З Івано-Франківська до Мальдів можна дістатись за 529€ у два боки

Відтепер з Івано-Франківська у Гонконг можна добратись без візи за 356$ у два боки


30.03.2018 2999
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1379
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2651
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2184
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2254
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6789 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2534 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

419

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1252

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1356

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1501
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

370
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

232
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

643
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

132
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26600
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

610
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10535 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

139
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

164
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

479
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

625
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

689