Обмінювались досвідом з іноземними колегами: в Івано-Франківську обговорювали сучасні підходи лікування раку грудної залози (ФОТО)

Днями, 29-30 квітня, відбулася найбільша конференція з лікування раку молочної залози на Прикарпатті, яка об’єднала провідних фахівців у галузі онкології, пластичної хірургії та медичних наук. Фахівці зібралися для обговорення найсучасніших підходів до лікування раку грудної залози.

Під час заходу особливу увагу приділили інтеграції радикальних та естетичних методів лікування, що відкриває нові можливості для пацієнтів та фахівців у цій галузі, пише Фіртка.

«Під час наукової конференції ми змогли обмінятися досвідом лікування раку грудної залози з українськими та американськими колегами. У світі існують різні школи та підходи до реконструктивних операцій після видалення грудей, тож ми прагнемо постійно вдосконалюватися та не стояти осторонь нових методик. Наше головне завдання – покращити якість життя пацієнткам після онкології», — ділиться медична директорка КНП «ПКОЦ» Аліна Андріїв.

Також у рамках конференції, у перший день хірургиня з США Ірена Каранець провела 2 реконструктивні операції пацієнткам, чиї молочні залози були видалені через ураження злоякісними пухлинами. В другий день конференції українські онкохірурги Андрій Жигулін, Денис Помінчук та лікарі Прикарпатського онкологічного центру провели 2 лікувальні операції.

Реконструктивні операції з постановки експандерів були недоступними для пацієнток через дорогу вартість еспандерів, які допомагають розтягнути шкіру після мастектомії.

«Завдяки донації американських компаній, я привезла 25 експандерів, 20 сіток та інші необхідні витратні матеріали для операцій на суму понад 100 тисяч доларів. Ці експандери залишаться в Україні, щоб івано-франківські лікарі продовжили робити реконструкції грудей іншим пацієнтам. Я сподіваюсь допомогти українським жінкам відновити естетику свого тіла після онкологічних захворювань», — розповідає пластична хірургиня з США Ірена Каранець.

За статистикою, щороку у близько 14 тисяч українок діагностують рак грудної залози.

«Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, тому потреба в реконструктивних та лікувальних операціях дуже велика. Лікування раку молочної залози – важливий напрямок медицини, що постійно розвивається. Дуже важливо оновлювати свої знання, особливо переймати їх у провідних світових колег», — ділиться Андрій Жигулін, керівник Центру мамології Лікарні ізраїльської онкології LISOD.

Українські онкохірурги планують провести другий етап хірургічних втручань з постановки імплантів, щоб відновити естетику грудей.

Конференція відбулась у рамках міжнародної місії канадських та американських хірургів «Face the Future Ukraine», яка проходить вже втретє в Україні. Під час двох минулих місій команда хірургів повернула фізичне здоровʼя та естетичну красу 60 українцям, які мали військові травми обличчя та шиї. Цьогоріч були прооперовані 30 військових після поранень та проведено симпозіум для реконструктивних хірургів і медичних сестер. А також цьогоріч вперше під час місії проводять операції на молочній залозі та навчання для онкологів.

Конференція проводиться у співпраці з Івано-Франківським національним медичним університетом, клініки «Мед-Атлант», Департаментом охорони здоровʼя Івано-Франківської ОДА, компанії AstraZeneca, БФ «Пацієнти України», Face the Future Foundation, Діамант Фарм, Центру хірургічних інновацій, Національної асоціації онкологів України та інших.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Сумна статистика щодо нових випадків: яка ситуація з онкозахворюваннями на Прикарпатті

Відомо, скільки випадків раку виявили минулого року на Прикарпатті

Фотогалерея


02.05.2024 424
Коментарі ()

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

786
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11321 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1956
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1843
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2841
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4726

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

484

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1134

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1647

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1398
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1788
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1605
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8850
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

692
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

768
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1956
15.05.2024

У селі Чортовець, що на Прикарпатті, чоловіки встановили рекорд України, виконуючи ритуально-обрядовий танець сербен.  

925
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

437
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

326 1
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

777 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

816