агенція новин

Новий льодовиковий період може початися в будь-який час

Новий льодовиковий період може початися в будь-який часЗахідна цивілізація вироджується такими темпами, що кінець світу для неї стає все ближчим.


Нестримна гонитва за прибутком транснаціональних нафтових обернулася такими наслідками, що апокаліптичні очікування більшої частини людства в самому найближчому часі знайдуть реальні обриси.
За останніми супутниковими даними, Північно-Атлантичної течії (Гольфстріма) більше не існує.
Два слова про Гольфстрім. Гольфстрім починається в Мексиканській затоці (!), Огинає Флориду і тече вздовж східного узбережжя США, і далі, все більш розширюючись і уповільнюючи хід, на північний схід Атлантичного океану в напрямку Норвезького моря.


Те, що від нього залишилося, перестає "дотягувати" до північної Європи. А саме воно дозволяло європейським країнам розвиватися в дуже сприятливих умовах (поінформованість про швидку зміну цих умов і є причиною швидкого будівництва газопроводу "Північний потік").


Фізики університетського рівня в ході експерименту використовували ванну з холодною водою, вони підфарбовували теплі струмені води в ній. Таким чином можна побачити межі шарів і теплі струмені води. Якщо ви додаєте у ванну оліїї, межі шарів і прошарків теплої води порушуються і поточний вихор ефективно знищується. Це саме те, що відбувалося в Мексиканській затоці і в Атлантичному океані внаслідок недавньої катастрофи в Мексиканській затоці.


Всі "ріки" теплої води, яка тече з країн Карибського басейну до країв Західної Європи помирають через т. зв. "Corexit" - речовини, яка адміністрація Барака Обами дозволила BP використовувати, щоб приховати масштаби лиха в результаті вибуху платформи BP.


В даний час немає способів ефективного "очищення" в нижній частині Мексиканської затоки. Як стверджують численні доповіді, нафтуаяк і раніше продовжує витікати у величезній кількості з декількох місць на дні.
Першим повідомив про зупинку Гольфстріму д-р Джанлуїджі Зангара, фізик-теоретик Інституту з Фраскаті, який вже кілька років співпрацює з групою вчених моніторингу в Мексиканській затоці. Його інформація грунтується на супутникових даних, CCAR Колорадо, узгоджених з ВМС США. Ці оперативні дані супутникових карт пізніше на CCAR сервер були змінені, і вчений говорить, що це є фальсифікація, і він не може пояснити цей факт логічно. Його висновок - внаслідок цього стихійного лиха значну частину земної поверхні неминуче чекає заледеніння.
 
Учений Сергій Лопатников так прокоментував можливі наслідки того, що відбувається:
"Термохалинна судинна система, де теплі води течуть через більш прохолодні, створюють  значні впливи, не тільки на океан, але і на верхні шари атмосфери, висотою до семи миль. Відсутність цього явища у східній частині Північної Атлантики вже порушив нормальний хід атмосферних потоків влітку цього року, в результаті чого утворилися нечувано високі температури в Москві, посухи та повені в Центральній Європі, високі температури в багатьох країнах Азії і масові повені в Китаї, Пакистані та інших країнах Азії.
Отже, що ж це значить? Змішування сезонів, неврожаї, і збільшення посух і повеней у різних місцях у даний час. Про що свідчать щоденні новини з дня відкриття BP «нафтовоого вулкану». Вони вбили кардіостимулятор світового клімату на планеті.


Все що відбулося, приведе в лють громадськість, з відповідними наслідками для людської цивілізації, екологічним колапсом, глобальним голодом, смертями і масовою міграцією населення із зон непридатних для проживання людини...


Новий льодовиковий період може початися в будь-який час, почнеться він із заледеніння в Північній Америці, Європі та Азії цієї зими (моделі початку льодовикового періоду існують у минулому Землі).


Новий льодовиковий період може вбити 2 / 3 людської раси в перший рік у разі швидкого початку; якщо все буде відбуватися повільніше, швидше за все, вб'є близько до цієї кількості, але просто протягом кількох років. Спасибі, BP, спасибі президентові Обамі, брехню про диспергатора - це просто здорово. Тепер, тільки якби було можна просто направити все гаряче повітря в потрібне місце, може бути, ми змогли б уникнути крижаногопекла в найближчому майбутньому ...

Кільцеві атмосферні потоки зупинилися. І тепер світ це відчує.


Якщо в найближчому майбутньому не відбудеться запуску кільцевої течії, це може мати серйозні глобальні наслідки, які потягнуть за собою значні зміни погоди, що виразяться в обширних засухах, повенях, неврожаях, і подальшому браку харчування в глобальних масштабах.


Більшість експертів схильні применшувати значення даної події (мій коментар - ну хто б у цьому сумнівався, а? Якби така фігня сталася б у РФ або в Перській Затоці, думаю, експерти потужно сказали б своє слово, а нинішнім Штатам сто років такого щастя не треба , самим би встигнути що-небудь змайструвати в умовах, що змінилися, бо тільки техногенної катастрофи їм зараз не вистачало!)


Як зазначає Зангара, «реальне занепокоєння викликає той факт, що в історії немає прецеденту раптової повної заміни природної системи непрацюючою системою, створеною людиною».


І що найгірше - дані, отримані зі супутників в реальному часі, є для Зангара явним свідченням того, що в Мексиканській затоці в найкоротший час виникла нова штучно створена природна система. У рамках цієї нової і неприродної системи радикально змінилися такі параметри як в'язкість, температура і солоність морської води. Це зупинило мільйони років існуючу кільцеву течію.


Сьогодні дані вимірювання температури Гольфстріму між 76 і 47 меридіанами показують, що він на 10 градусів Цельсія холодніше, ніж був у той же період минулого року. Відповідно, можна говорити про наявність прямого причинно-наслідкового зв'язку між зупинкою теплої кільцевої течії в Мексиканській затоці і падінням температури Гольфстріму.


Раніше це називали світовою економічною кризою. Якщо ж зміняться клімат, це буде вже світовий системна криза ", повідомляє Bcnjxybr.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.10.2010 1579 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

18.11.2019
Олена Британська

Як координується інвестиційна діяльність в місті, до чого тут ментальність та на які проєкти Івано-Франківськ залучив кошти.

317
15.11.2019
Лілія Горковенко

Про те, як правильно заощадити та при цьому отримати якісне освітлення Фіртка поспілкувалася з директором ТОВ «Ледпроект» Віталієм Вербовим.

544
13.11.2019
Марія Лутчин

Якось Ілон Маск сказав, що авто буде схоже на космічний корабель. Так і є. Tesla Model S – не тільки екологічно, але й ультрасучасно.

1310
12.11.2019

Він зізнається, що дуже сумує за рідною Івано-Франківщиною та мріє про телепорт, який би вмить міг перенести додому, до батьків.

21469
12.11.2019
Люся Грибик

На Прикарпатті з 2004 року успішно працює компанія «Ґудвеллі Україна». Підприємство створили данці. 

1256
12.11.2019
Лілія Горковенко

Яку може отримати українець у Данії,  що чекає на нелегальних заробітчан, як ставляться до нової української влади у Королівстві та які галузі економіки є пріоритетними для данського капіталу.

2022 3

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

705

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

1445

Щодо нецільового використання бюджетних коштів. Почекаємо реакції влади для подальших дій.

1082

Майже всі невеликі побутові електронні прилади та пристрої живляться від батарей.

1328
10.11.2019

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору встановило останній двигун на ракеті для польотів на Місяць.

484
08.11.2019

Щоб втілити цю ідею в життя, SpaceX буде потрібно побудувати та запустити близько 1000 космічних кораблів протягом 20 років.

539
02.11.2019

Унікальне оптичне явище, відоме як Брокенський привид, вдалося зафіксувати на Чорногорі.

850
18.11.2019

55-річний священник з Прикарпаття Ярослав Стеф’юк, який 20 років пиячив, за допомогою молитов і зусиль волі позбувся алкогольної залежності.

1034 1
17.11.2019

Камінь під будівництво храму заклали дев'ять років тому.

1074
02.11.2019

Запитав якось Комар Муху: – А чи є десь поблизу квіти?

689
19.11.2019

Мешканка Тернополя поскаржилася на те, що її чоловіка в Івано-Франківську не пустили на потяг "Ворохта-Київ".

6269
19.11.2019

Вбрання Тіни Кароль завжди викликають хвилю обговорень у мережі.

2923 1
19.11.2019

Житель Івано-Франківська Олег Якуц, який понад два тижні провів у комі після операції на руці, нарешті прийшов до тями.

2826 1
18.11.2019

Підприємця Ігоря Халаменду облили нечистотами у момент, коли він виходив з ринку.

39156 2