агенція новин

Новий льодовиковий період може початися в будь-який час

Новий льодовиковий період може початися в будь-який часЗахідна цивілізація вироджується такими темпами, що кінець світу для неї стає все ближчим.


Нестримна гонитва за прибутком транснаціональних нафтових обернулася такими наслідками, що апокаліптичні очікування більшої частини людства в самому найближчому часі знайдуть реальні обриси.
За останніми супутниковими даними, Північно-Атлантичної течії (Гольфстріма) більше не існує.
Два слова про Гольфстрім. Гольфстрім починається в Мексиканській затоці (!), Огинає Флориду і тече вздовж східного узбережжя США, і далі, все більш розширюючись і уповільнюючи хід, на північний схід Атлантичного океану в напрямку Норвезького моря.


Те, що від нього залишилося, перестає "дотягувати" до північної Європи. А саме воно дозволяло європейським країнам розвиватися в дуже сприятливих умовах (поінформованість про швидку зміну цих умов і є причиною швидкого будівництва газопроводу "Північний потік").


Фізики університетського рівня в ході експерименту використовували ванну з холодною водою, вони підфарбовували теплі струмені води в ній. Таким чином можна побачити межі шарів і теплі струмені води. Якщо ви додаєте у ванну оліїї, межі шарів і прошарків теплої води порушуються і поточний вихор ефективно знищується. Це саме те, що відбувалося в Мексиканській затоці і в Атлантичному океані внаслідок недавньої катастрофи в Мексиканській затоці.


Всі "ріки" теплої води, яка тече з країн Карибського басейну до країв Західної Європи помирають через т. зв. "Corexit" - речовини, яка адміністрація Барака Обами дозволила BP використовувати, щоб приховати масштаби лиха в результаті вибуху платформи BP.


В даний час немає способів ефективного "очищення" в нижній частині Мексиканської затоки. Як стверджують численні доповіді, нафтуаяк і раніше продовжує витікати у величезній кількості з декількох місць на дні.
Першим повідомив про зупинку Гольфстріму д-р Джанлуїджі Зангара, фізик-теоретик Інституту з Фраскаті, який вже кілька років співпрацює з групою вчених моніторингу в Мексиканській затоці. Його інформація грунтується на супутникових даних, CCAR Колорадо, узгоджених з ВМС США. Ці оперативні дані супутникових карт пізніше на CCAR сервер були змінені, і вчений говорить, що це є фальсифікація, і він не може пояснити цей факт логічно. Його висновок - внаслідок цього стихійного лиха значну частину земної поверхні неминуче чекає заледеніння.
 
Учений Сергій Лопатников так прокоментував можливі наслідки того, що відбувається:
"Термохалинна судинна система, де теплі води течуть через більш прохолодні, створюють  значні впливи, не тільки на океан, але і на верхні шари атмосфери, висотою до семи миль. Відсутність цього явища у східній частині Північної Атлантики вже порушив нормальний хід атмосферних потоків влітку цього року, в результаті чого утворилися нечувано високі температури в Москві, посухи та повені в Центральній Європі, високі температури в багатьох країнах Азії і масові повені в Китаї, Пакистані та інших країнах Азії.
Отже, що ж це значить? Змішування сезонів, неврожаї, і збільшення посух і повеней у різних місцях у даний час. Про що свідчать щоденні новини з дня відкриття BP «нафтовоого вулкану». Вони вбили кардіостимулятор світового клімату на планеті.


Все що відбулося, приведе в лють громадськість, з відповідними наслідками для людської цивілізації, екологічним колапсом, глобальним голодом, смертями і масовою міграцією населення із зон непридатних для проживання людини...


Новий льодовиковий період може початися в будь-який час, почнеться він із заледеніння в Північній Америці, Європі та Азії цієї зими (моделі початку льодовикового періоду існують у минулому Землі).


Новий льодовиковий період може вбити 2 / 3 людської раси в перший рік у разі швидкого початку; якщо все буде відбуватися повільніше, швидше за все, вб'є близько до цієї кількості, але просто протягом кількох років. Спасибі, BP, спасибі президентові Обамі, брехню про диспергатора - це просто здорово. Тепер, тільки якби було можна просто направити все гаряче повітря в потрібне місце, може бути, ми змогли б уникнути крижаногопекла в найближчому майбутньому ...

Кільцеві атмосферні потоки зупинилися. І тепер світ це відчує.


Якщо в найближчому майбутньому не відбудеться запуску кільцевої течії, це може мати серйозні глобальні наслідки, які потягнуть за собою значні зміни погоди, що виразяться в обширних засухах, повенях, неврожаях, і подальшому браку харчування в глобальних масштабах.


Більшість експертів схильні применшувати значення даної події (мій коментар - ну хто б у цьому сумнівався, а? Якби така фігня сталася б у РФ або в Перській Затоці, думаю, експерти потужно сказали б своє слово, а нинішнім Штатам сто років такого щастя не треба , самим би встигнути що-небудь змайструвати в умовах, що змінилися, бо тільки техногенної катастрофи їм зараз не вистачало!)


Як зазначає Зангара, «реальне занепокоєння викликає той факт, що в історії немає прецеденту раптової повної заміни природної системи непрацюючою системою, створеною людиною».


І що найгірше - дані, отримані зі супутників в реальному часі, є для Зангара явним свідченням того, що в Мексиканській затоці в найкоротший час виникла нова штучно створена природна система. У рамках цієї нової і неприродної системи радикально змінилися такі параметри як в'язкість, температура і солоність морської води. Це зупинило мільйони років існуючу кільцеву течію.


Сьогодні дані вимірювання температури Гольфстріму між 76 і 47 меридіанами показують, що він на 10 градусів Цельсія холодніше, ніж був у той же період минулого року. Відповідно, можна говорити про наявність прямого причинно-наслідкового зв'язку між зупинкою теплої кільцевої течії в Мексиканській затоці і падінням температури Гольфстріму.


Раніше це називали світовою економічною кризою. Якщо ж зміняться клімат, це буде вже світовий системна криза ", повідомляє Bcnjxybr.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.10.2010 1444 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

23.08.2019
Лілія Горковенко

Майстриня розповіла про те чим її косметика є унікальною та як вона «вселяє» частинку Карпат у свою продукцію.

706 2
22.08.2019
Марія Лутчин

21 січня 1990 року національний стяг на риштуванні ратуші підняв рухівець, оператор ОТБ «Галичина» Тарас Майстришин.

651
20.08.2019
Марія Лутчин

Ми звернулися до емігрантів з Прикарпаття різного віку, статі та соціального статусу з питанням, що має змінитися в Україні, щоб вони повернулися на Батьківщину?

2429
15.08.2019
Марія Лутчин

"Ми взяли потужний темп, люди до цього звикли і вимагають більшого, збавляти вже не можна".

2432
14.08.2019
Лілія Горковенко

Про сучасний стан, перспективи функціонування, співпрацю з правоохоронними органами та владою розмірковує Володимир Данів – керівник Івано-Франківського обласного громадського формування.

1976 2
13.08.2019
Люся Грибик

Івано-Франківськ за останні роки став відомим завдяки проведенню декількох міжнародних фестивалів. Одним з них є Крайка.

2250 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

867

Моя любов до селян абстрактна. Я люблю їх за те, що жодне селянське повстання не призвело до створення держави, до створення апарату насилля.

185

Знаєте, коли звучить ім‘я Квентіна Тарантіно, то кожен хто знає цю людину одразу цікавиться причиною озвучення такого слова.

507

Все в мозку. Центр курування оргазмами просто в нашій голові. Іноді мене можуть збуджувати найнесподіваніші речі.

612
20.08.2019

"Мисливець за інопланетянами" Скот Ворінг стверджує, що на фотографії, яку зробив марсохід NASA, зображено жінку, чоловіка і дитину.

264
12.08.2019

З огляду на розвиток науки, піраміди тримають таємниці під піском і не дають дослідникам розкрити всі секрети історії.

560
08.08.2019

Крихітні безхребетні, які вважаються найживучішими істотами на Землі, були на борту ізраїльського місяцехода "Берешит".

594
12.08.2019

Капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман номінований на медичну відзнаку України "Орден Святого Пантелеймона".

972
10.08.2019

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками.

947
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

206
25.08.2019

НАСА розслідує заяву про те, що астронавтка Енн Макклейн отримала доступ з Міжнародної космічної станції до банківського рахунку своєї колишньої лесбійської партнерки.

40
23.08.2019

Результати лабораторних досліджень за 2018 та перше півріччя 2019 року.

7150
22.08.2019

Відома франківчанка Тіна Кароль 22 серпня презентувала новий трек під назвою "Вабити". 

4734
21.08.2019

Виступ українського льотчика публіка супроводжувала гучними оплесками.

1945 1