агенція новин

Нехай в новому вигляді, АЛЕ ВІЙНА

 

Сидячи на кухні з дружиною, ми довго розмовляли про майбутнє світу. І дійшли висновку: глобальна криза, вганяючи в піке і Євросоюз, і США, неминуче завершиться переділом планети. А це з величезною ймовірністю - війна. Нехай в новому вигляді, але війна.У будь-якому разі і пострадянське пустище стануть її ареною. Її метою.Оскільки досвід багатьох років показує: те, що говориться в моїй сім'ї на кухні, потім (з тим чи іншим лагом) стає реальністю. Ми випереджаємо політиків на кілька років.Якщо війна - то в новому вигляді. У ній не знадобиться та пряма агресія, що була в 1999 проти Югославії чи в 2003-му - проти Іраку. Криза змушує бути винахідливими і ощадливими. Використовуючи старі методи, ті ж янкі роблять їх в новій «аранжуванні», викладаючи їх них різні комбінації. А вміле комбінування навіть старих, відомих елементів - це вже якісний стрибок. Інновація. Як в електроніці.Неможливо? Не кидайте слів на вітер. Неможливе трапляється чи не щодня.Якщо б до вас підійшли ще в грудні 2010 року і розповіли про те, що відбудеться в 2011 році, ви б оголосили оповідача божевільним.Як? Невже США самі допоможуть революції, що скине самого Мубарака в Єгипті: вірного союзника Америки, який «вас-вась» з Ізраїлем? Нісенітниця собача.

 

В Америці на Уолл-Стріт почнеться справжній Майдан - з цілком рузвельтитсько-соціалістичними вимогами? Дурня!

 

Каддафі, який отримав гарантії від Заходу, спонсорував вибори потрібних політиків у Європі, купував зброю у їхніх країн, підписав грандіозні конракти на поставки газу в ЄС - і раптом буде повалений за підтримки тієї ж Європи? І в Лівії спалахне громадянська війна? Бути того не може!

 

Рвоне - після удару цунамі - АЕС в Фукусіма, але при цьому антиатомна істерія в світі не сягне й третини від того психозу, що бушував після Чорнобиля в 1986-1991 роках? Неймовірно і нелогічно!


Тим не менше, всі ці неймовірності і нелогічності трапилися.Те, що здавалося диким і фантастичним в 2010 році, стало буденністю в 2011-му. Дідько, а що тоді буде в 2012-му? У 2013-му? І далі?Цілком можливо - війна.

 

 

 


Для цієї війни визріла нова зброя масового ураження і стратегічного розтрощення. Це - величезне невдоволення мас рядового населення своїми правлячими режимами: кримінально-капталістичними, кланово-корупційними. І таких режимів - тьма.

 

 Після знищення СРСР в 1991-м у світі запанував один лад: капіталізм. Причому по краях ядра капіталістичної системи - у вигляді вічної мубараківщини (путінщини, маркосовщини, мобуту-сесо-сековщини - потрібне підкреслити). Тобто, скрізь - пиха і хамство заскостенівших верхівок, відсутність соціальних ліфтів, деіндустріалізація, злидні, безпросвітність.Скрізь можна підняти повстання та розв'язати громадянську війну. Підтримавши потім потрібні загони заколотників / повстанців, забезпечивши їм усіляку підтримку (від фінансової та інформаційної - до ударів з повітря), інструкторами, зброєю.

 

Без всякої ядерної війни можна раз за разом розібивати цілі країни, приводячи до влади (часом - на їх уламках) маріонеткові, залежні режими. Це можна зробити в РФ і у Венесуелі, в Білорусії і в Україні, в Середній Азії і в Закавказзі. В Ірані і в Сирії.


Щоправда, і на самому Заході визрівають грона соціальних вибухів - це точно. Але ж завжди можна попередити можливого противника. Благо, у Китаю ще немає багатьох важелів та інструментів для подібних воєн.Зброю масового внутрішнього невдоволення (потенційної громадянської війни) можна вміло поєднувати з іншими видами нової зброї: тероризмом і мегатерактами, з підкупом генералів і взагалі верхівки, із застосуванням таємних видів зброї (іоносферної), з ударами зброї інформаційної, організаційної, фінансової. З введенням санкцій проти конкретних сановників і адресним їх залякуванням. Із загрозою оголосити ті чи інші влади кримінально-корупційним режимом.

 

 

 


Застосовуючи все це, можна валити одну країну за іншою. Не ризикуючи згоріти в ядерному апокаліпсисі. Можна влаштувати нову світову війну як глобальну керовану ЗАКОЛОТО-ВІЙНУ.

 

 

 

 

 


Панове дорогі, в будь-якому випадку ця війна (адже заходу якось треба рятуватися від можливого краху) буде спрямована і на нас. Бо ми – один із останніх резервів, новий Клондайк. Саме наші землі та ресурси можуть стати призом для переможців і ймовірним предметом для поділу в разі компромісу між гігантами.

 

 Ось і робіть висновки.

 

 

 

Джерело: http://m-kalashnikov.livejournal.com/1035173.html

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


14.10.2011 557 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

24.01.2020
Олена Британська

Невдовзі оплачувати проїзд в комунальному транспорті Івано-Франківська стане простіше. Вже цього року у місті запрацює електронний квиток.

873
23.01.2020

Фахівці проєкту з вимірювання показників якості повітря Eco-City розповіли про проблематику забруднення повітря в нашому регіоні.

729
21.01.2020

Вона мріяла про археологію, а стала однією з найбільш самобутніх актрис України.

818
20.01.2020
Григорій Войчак

До 90-х років минулого століття тодішнє підприємство „Агромаш” випускало подібні мінітрактори, однак значно гірші за технічними характеристиками та за ціною. Конвеєр зупинили через фінансові труднощі.

1310 2
16.01.2020

Експресія та харизма - перше, що спадає на думку, коли бачиш на дорозі Volkswagen CC.

1024 1
15.01.2020

Івано-Франківськ – місто пам’ятних знаків, монументів та анотаційних дошок. Місто, яке “розповідає” історію в кожному своєму куточку.

818

Брати за таких умов новий колосальний і дорогий кредит, щоб його повністю проїсти – це відчайдушне, ризиковане і егоїстичне рішення.

955

Кажуть, що людина, у своїй основі, від народження й до самої смерті залишається одночасно творінням, винаходом та інструментом створеної нею ж культури.

486

Завжди уважно ставлюсь до результатів їх досліджень. Однак днями дещо в моєму сприйнятті трансформувалось.

2614

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

2359
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

165
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

2438 2
16.12.2019

У селі на Прикарпатті стаються таємничі підпали – мешканці підозрюють нечисту силу.

5648 1
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

95
22.01.2020

В Івано-Франківську у День Соборності України провели спільну молитву за мир та припинення війни.

953 1
26.01.2020

Маленька дівчинка принесла знадвору два яблука. Мабуть, її хтось пригостив.

90
27.01.2020

Повідомлення політик опублікував у своєму Телеграм-каналі.

11143
27.01.2020

Лабораторії чесно опрацьовували зразки масла. Ретельно перевірили 154 пачки.

3043
27.01.2020

Минулої ночі невідомі вандали обмалювали стіни адмінбудинку в Івано-Франківську.

3306
25.01.2020

Співачка Тіна Кароль 2013-го року втратила чоловіка, продюсера Євгена Огіра, який помер від раку шлунка.

769 1