агенція новин

Нехай в новому вигляді, АЛЕ ВІЙНА

 

Сидячи на кухні з дружиною, ми довго розмовляли про майбутнє світу. І дійшли висновку: глобальна криза, вганяючи в піке і Євросоюз, і США, неминуче завершиться переділом планети. А це з величезною ймовірністю - війна. Нехай в новому вигляді, але війна.У будь-якому разі і пострадянське пустище стануть її ареною. Її метою.Оскільки досвід багатьох років показує: те, що говориться в моїй сім'ї на кухні, потім (з тим чи іншим лагом) стає реальністю. Ми випереджаємо політиків на кілька років.Якщо війна - то в новому вигляді. У ній не знадобиться та пряма агресія, що була в 1999 проти Югославії чи в 2003-му - проти Іраку. Криза змушує бути винахідливими і ощадливими. Використовуючи старі методи, ті ж янкі роблять їх в новій «аранжуванні», викладаючи їх них різні комбінації. А вміле комбінування навіть старих, відомих елементів - це вже якісний стрибок. Інновація. Як в електроніці.Неможливо? Не кидайте слів на вітер. Неможливе трапляється чи не щодня.Якщо б до вас підійшли ще в грудні 2010 року і розповіли про те, що відбудеться в 2011 році, ви б оголосили оповідача божевільним.Як? Невже США самі допоможуть революції, що скине самого Мубарака в Єгипті: вірного союзника Америки, який «вас-вась» з Ізраїлем? Нісенітниця собача.

 

В Америці на Уолл-Стріт почнеться справжній Майдан - з цілком рузвельтитсько-соціалістичними вимогами? Дурня!

 

Каддафі, який отримав гарантії від Заходу, спонсорував вибори потрібних політиків у Європі, купував зброю у їхніх країн, підписав грандіозні конракти на поставки газу в ЄС - і раптом буде повалений за підтримки тієї ж Європи? І в Лівії спалахне громадянська війна? Бути того не може!

 

Рвоне - після удару цунамі - АЕС в Фукусіма, але при цьому антиатомна істерія в світі не сягне й третини від того психозу, що бушував після Чорнобиля в 1986-1991 роках? Неймовірно і нелогічно!


Тим не менше, всі ці неймовірності і нелогічності трапилися.Те, що здавалося диким і фантастичним в 2010 році, стало буденністю в 2011-му. Дідько, а що тоді буде в 2012-му? У 2013-му? І далі?Цілком можливо - війна.

 

 

 


Для цієї війни визріла нова зброя масового ураження і стратегічного розтрощення. Це - величезне невдоволення мас рядового населення своїми правлячими режимами: кримінально-капталістичними, кланово-корупційними. І таких режимів - тьма.

 

 Після знищення СРСР в 1991-м у світі запанував один лад: капіталізм. Причому по краях ядра капіталістичної системи - у вигляді вічної мубараківщини (путінщини, маркосовщини, мобуту-сесо-сековщини - потрібне підкреслити). Тобто, скрізь - пиха і хамство заскостенівших верхівок, відсутність соціальних ліфтів, деіндустріалізація, злидні, безпросвітність.Скрізь можна підняти повстання та розв'язати громадянську війну. Підтримавши потім потрібні загони заколотників / повстанців, забезпечивши їм усіляку підтримку (від фінансової та інформаційної - до ударів з повітря), інструкторами, зброєю.

 

Без всякої ядерної війни можна раз за разом розібивати цілі країни, приводячи до влади (часом - на їх уламках) маріонеткові, залежні режими. Це можна зробити в РФ і у Венесуелі, в Білорусії і в Україні, в Середній Азії і в Закавказзі. В Ірані і в Сирії.


Щоправда, і на самому Заході визрівають грона соціальних вибухів - це точно. Але ж завжди можна попередити можливого противника. Благо, у Китаю ще немає багатьох важелів та інструментів для подібних воєн.Зброю масового внутрішнього невдоволення (потенційної громадянської війни) можна вміло поєднувати з іншими видами нової зброї: тероризмом і мегатерактами, з підкупом генералів і взагалі верхівки, із застосуванням таємних видів зброї (іоносферної), з ударами зброї інформаційної, організаційної, фінансової. З введенням санкцій проти конкретних сановників і адресним їх залякуванням. Із загрозою оголосити ті чи інші влади кримінально-корупційним режимом.

 

 

 


Застосовуючи все це, можна валити одну країну за іншою. Не ризикуючи згоріти в ядерному апокаліпсисі. Можна влаштувати нову світову війну як глобальну керовану ЗАКОЛОТО-ВІЙНУ.

 

 

 

 

 


Панове дорогі, в будь-якому випадку ця війна (адже заходу якось треба рятуватися від можливого краху) буде спрямована і на нас. Бо ми – один із останніх резервів, новий Клондайк. Саме наші землі та ресурси можуть стати призом для переможців і ймовірним предметом для поділу в разі компромісу між гігантами.

 

 Ось і робіть висновки.

 

 

 

Джерело: http://m-kalashnikov.livejournal.com/1035173.html

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


14.10.2011 586 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

31.03.2020

Ігри з м'ячем, орігамі, прибирання в лісі та навіть випікання хлібу разом - ось чим займаються батьки із дітьми на карантині. І це ще навіть не весь список.

414 1
28.03.2020
Марія Лутчин

ТОП-5 порад, як не набрати зайві кілограми, коли ти #залишаєшсявдома на карантині від іменитої тренерки Галини Рекрутяк.

1538
27.03.2020
Марія Лутчин

Про те, чого підприємствам – малому та середньому бізнесу в Україні, фінансовим ринкам та банківській системі очікувати найближчим часом Фіртці розповів франківець Юрій Войчак.

1719 1
25.03.2020
Лілія Горковенко

Коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню. Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси.

1350
24.03.2020

Прийшла кара, і місто здригнулось від жаху. Спочатку з нею ще якось намагалися боротись, але всі спроби виявилися марними. Першими втекли лікарі...

10767
22.03.2020
Олена Британська

Щодня в цей нелегкий час вони працюють, наражаючи себе на небезпеку, аби ми спокійно пережили карантин та почували себе захищеними.

864

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

712

Зараз багато розмов про індексацію і перерахунки пенсій, що мали відбутись станом на 1 березня 2020 року і не здійснюються, не зважаючи на обіцянки...

973 2

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

2466

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

937
25.03.2020

Астероїд наблизиться до нашої планети на мінімальну відстань 29 квітня.

635
22.03.2020

Відомий авторитетний астролог зробив астрологічний аналіз того процесу, що відбувається у світі і припустив чотири варіанти розвитку подій.

15427
12.03.2020

Вчені з європейської обсерваторії ESO виявили в сузір'ї Риб гарячу гігантську екзопланету, де йдуть дощі з крапель розплавленого заліза.

1185
27.03.2020

Робота центру направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії.

494
25.03.2020

Предстоятель вважає, що вірних треба заохочувати якнайбільше користати із трансляцій церковних богослужб, але їх мають забезпечити священнослужителі з храмів та соборів.

1960 1
15.03.2020

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

1039
31.03.2020

В Івано-Франківську на час карантину заборонять розпалювати багаття і розпивати спиртні напої на природі.

4553
30.03.2020

Стало відомо, в яких районах Івано-Франківщини є хворі на коронавірус. Найбільше їх — в обласному центрі.

9037
30.03.2020

В 11 випуску шоу, який відбувся 29 березня, за свій шанс поборолись представники команди Дана Балана.

1082
29.03.2020

В Україні 240 закладів визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

4156 1