агенція новин

Навчальні заклади Богородчанщини отримали допомогу від Фонду Юрія Дерев’янка

 

 

 

Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка допоміг одразу двом навчальним закладам Богородчанщини. Подарунки отримали навчально – виховний комплекс в Монастирчанах та Солотвинський НВК.

 

Коштом Фонду для дитячого садочку Монастирчанського навчально-виховного комплексу придбано новий холодильник та комплекти постільної білизни.

 

«Оновлення інвентарю у садочках є першою необхідністю. На жаль, сьогодні не усі навчальні заклади мають таку можливість. Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка всіляко допомагає освітнім закладам, адже сприятливі умови закладу –  якість навчання», - відзначила представник Фонду Тетяна Кузик.

 

Стефанія Суслик працює у садочку уже 15 років, розповідає, що великою потребою для садочка був холодильник, адже без справного холодильника продукти швидко псуються.

 

«Свіжі та якісні продукти – запорука здорового харчування, а для нас головне щоб діти їли свіжу та корисну їжу», - говорить Стефанія Суслик.

 

Особливо зраділи вихователі та діти постільній білизні, яка у садочку не мінялася з 1986 року.

 

«Ви зробили дві добрі справи. Завдяки Вам наші діти мають нову білизну, а стару ми передали на потреби бійців АТО, з неї вони можуть зробити маскувальну сітку чи ще щось корисне», - говорить директор НВК Микола Свідрук.

 

Працівники школи спільно з батьками та учнями постійно організовують заходи для підтримки бійців АТО. Своїми силами люди проводять акції та благодійні ярмарки для зібрання коштів на потреби армії. Крім того, учні школи та працівники брали участь у плетінні маскувальної сітки,  а також у заготівлі борщових наборів для бійців АТО, такі набори вони передаватимуть у зону АТО уже вдруге.

 

У садочку Монастирчанського НВК навчається 22 дітей, це одна група п’ятирічок. Є нагальна потреба у розширенні приміщення.

 

«Варто було б розширити приміщення, бо народжуваність у селі стабільна, це в середньому 20 дітей щороку. Для розширення потрібно провести реконструкцію приміщення. Вартість таких робіт становить в межах 200 тисяч гривень. Якщо б ці роботи провести можна було б взяти ще одну групу», - розповідає Микола Свідкур.

 

Для Солотвинського навчально – виховного комплексу Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка передав лампу для проектора.

 

«Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. В зв'язку з цим виникає нагальна потреба використання комп'ютерної техніки під час вивчення багатьох дисциплін. Важливо, щоб усі освітні заклади були забезпечені новітнім обладнанням. Солотвинська школа доволі велика, учнів багато, тому робота мультимедійного обладнання не тільки урізноманітнить учнівські уроки але й ще більше зацікавить учнів», - відзначила представник Фонду Тетяна Кузик.

 

 

У Солотвинкій НВК навчається близько 500 учнів. Мультимедійний клас використовують щодня. Тут проводять наочні уроки з фізики, математики, всесвітньої історії та інших предметів. Певний час проектор не використовували, через несправність лампи.

 

«Проблемним  питанням нашої школи є використання новітніх технологій при викладанні різних предметів. Один з них – це використання проектора, який дозволяє відображати будь яку інформацію, малюнки, картини, портрети на мультимедійну дошку.  Дітям дуже цікаво, адже у більшості є комп’ютери вдома, тут їм також цікаво працювати з новітніми технологіями. Без лампи проектор не працював. Сьогодні ми знову відновлюємо роботу з використанням мультимедійного обладнання», - розповідає заступник директора Солотвинського НВК Наталія Максимів.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


10.02.2015 185 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
25.04.2019

Вже вчетверте Івано-Франківськ опиниться в епіцентрі "Карпатського простору".

174
25.04.2019

17 квітня МФК «Прикарпаття» відсвяткувало  триріччя з моменту проведення першого офіційного матчу.

875
15.04.2019

Розповіли, як змінилось їхнє життя та життя країни за останні п'ять років, виховання дітей та вибори.

2080 2
12.04.2019
Любомир Кузьмяк

Інтерв'ю Любомира Кузьмяка із Петром Русаком, знаменитим бомбардиром франківського Прикарпаття, якого запрошували у київське Динамо 90-х.

1050
08.04.2019
Володимир Павлів

Характерною ознакою українських виборів західні спостерігачі вже давно визнали їхню непередбачуваність: “Ніколи наперед невідомо, хто переможе”.

454 1
05.04.2019

Найбагатшому депутату з “Об’єднання “Самопоміч” банк пробачив 12 мільйонів гривень кредиту.

1848

Політика розкриває себе повноцінно в дихотомії — свій чи чужий: свій зі своїм метаболізмом; чужий — з іншородним.

231

Поки перейдемо до політики, зачепимо іншу тему. Прийшла весна.

573

Поліцаї нарешті почали щось шукати… Гадаєте: знайдуть?

1524 3

Відчуття наближення певного зриву цивілізаційного відбулось доволі непомітно.

476 2
15.04.2019

Нещодавно над зруйнованим 4-м енергоблоком ЧАЕС було виявлено таємничий літаючий об'єкт.

520 1
12.04.2019

Вперше в історії астрономам вдалося отримати чітке зображення чорної діри.

274
05.04.2019

У США користувачі соцмереж виклали кадри з відеореєстраторів, де видно, як величезна блакитна куля, пролітаючи, згорає в атмосфері.

464
02.04.2019

Для цього потрібно помолитися в певний час і бути щирим у своїх проханнях.

1306 1
18.03.2019

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

939
05.04.2019

Якось садівник звернувся до письменника...

488
25.04.2019

Глави деяких обласних адміністрацій вирішили не чекати офіційних результатів президентських виборів і один за одним подають у відставку.

2114 1
24.04.2019

Раніше тут була Івано-Франківська спеціалізована ремонтно-аварійна дільниця.

1700
24.04.2019

Аварія сталася на вулиці Набережній. Бійку зняв водій, який проїжджав поруч.

1494
24.04.2019

Вже третього  травня з нагоди дня міста в Івано-Франківську відбудеться перший міжнародний фестиваль живої скульптури.

684