агенція новин

Навчальні заклади Богородчанщини отримали допомогу від Фонду Юрія Дерев’янка

 

 

 

Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка допоміг одразу двом навчальним закладам Богородчанщини. Подарунки отримали навчально – виховний комплекс в Монастирчанах та Солотвинський НВК.

 

Коштом Фонду для дитячого садочку Монастирчанського навчально-виховного комплексу придбано новий холодильник та комплекти постільної білизни.

 

«Оновлення інвентарю у садочках є першою необхідністю. На жаль, сьогодні не усі навчальні заклади мають таку можливість. Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка всіляко допомагає освітнім закладам, адже сприятливі умови закладу –  якість навчання», - відзначила представник Фонду Тетяна Кузик.

 

Стефанія Суслик працює у садочку уже 15 років, розповідає, що великою потребою для садочка був холодильник, адже без справного холодильника продукти швидко псуються.

 

«Свіжі та якісні продукти – запорука здорового харчування, а для нас головне щоб діти їли свіжу та корисну їжу», - говорить Стефанія Суслик.

 

Особливо зраділи вихователі та діти постільній білизні, яка у садочку не мінялася з 1986 року.

 

«Ви зробили дві добрі справи. Завдяки Вам наші діти мають нову білизну, а стару ми передали на потреби бійців АТО, з неї вони можуть зробити маскувальну сітку чи ще щось корисне», - говорить директор НВК Микола Свідрук.

 

Працівники школи спільно з батьками та учнями постійно організовують заходи для підтримки бійців АТО. Своїми силами люди проводять акції та благодійні ярмарки для зібрання коштів на потреби армії. Крім того, учні школи та працівники брали участь у плетінні маскувальної сітки,  а також у заготівлі борщових наборів для бійців АТО, такі набори вони передаватимуть у зону АТО уже вдруге.

 

У садочку Монастирчанського НВК навчається 22 дітей, це одна група п’ятирічок. Є нагальна потреба у розширенні приміщення.

 

«Варто було б розширити приміщення, бо народжуваність у селі стабільна, це в середньому 20 дітей щороку. Для розширення потрібно провести реконструкцію приміщення. Вартість таких робіт становить в межах 200 тисяч гривень. Якщо б ці роботи провести можна було б взяти ще одну групу», - розповідає Микола Свідкур.

 

Для Солотвинського навчально – виховного комплексу Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка передав лампу для проектора.

 

«Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. В зв'язку з цим виникає нагальна потреба використання комп'ютерної техніки під час вивчення багатьох дисциплін. Важливо, щоб усі освітні заклади були забезпечені новітнім обладнанням. Солотвинська школа доволі велика, учнів багато, тому робота мультимедійного обладнання не тільки урізноманітнить учнівські уроки але й ще більше зацікавить учнів», - відзначила представник Фонду Тетяна Кузик.

 

 

У Солотвинкій НВК навчається близько 500 учнів. Мультимедійний клас використовують щодня. Тут проводять наочні уроки з фізики, математики, всесвітньої історії та інших предметів. Певний час проектор не використовували, через несправність лампи.

 

«Проблемним  питанням нашої школи є використання новітніх технологій при викладанні різних предметів. Один з них – це використання проектора, який дозволяє відображати будь яку інформацію, малюнки, картини, портрети на мультимедійну дошку.  Дітям дуже цікаво, адже у більшості є комп’ютери вдома, тут їм також цікаво працювати з новітніми технологіями. Без лампи проектор не працював. Сьогодні ми знову відновлюємо роботу з використанням мультимедійного обладнання», - розповідає заступник директора Солотвинського НВК Наталія Максимів.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


10.02.2015 194 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

25.06.2019

Тож для чого самодостатній, успішній людині, одному з найкращих нотаріусів України велика політика?

185 1
18.06.2019
Ігор КОСТЮК

Всі разом – гравці, тренерський штаб, керівництво клубу, його персонал сміливо можуть занести рік собі в актив. Найголовніше – ми утвердилися у першій лізі...

480
12.06.2019
Антикорупційна платформа

На ринку ремонту доріг можуть конкурувати підприємства, які мають сучасну техніку, використовують сучасні технології, мають досвід роботи та кваліфікованих працівників.

835 2
11.06.2019
Тетяна КІНДЮХ

Укріпити все. І бажано взимку. На Верховинщині із 36 природоохоронних заходів, гроші на які за останні три роки виділяли з обласного екологічного фонду...

1097
05.06.2019
Ростислав Ковтун

Так на Прикарпатті діє унікальний проект - «Родинна реабілітація учасників АТО». Ця авторська психологічна програма розроблена для родин з досвідом війн.

934
05.06.2019
Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Професійність, креатив, сміливість й навіть зухвалість, не заспокоєння минулими успіхами та стратегія сталого розвитку — це Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» у Івано-Франківську.

617

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

222

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

875 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

566

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

744
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

419 1
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

196
06.06.2019

Щодня на Землі з'являється все більше доказів присутності прибульців.

929
19.06.2019

В Івано-Франківську у храмі Св. Йоана Хрестителя, що на вулиці Микитинецькій, є чудотворна ікона Матері Божої Ласкавої Станиславівської.

22616
16.06.2019

День Святої Трійці - одне із головних християнських свят. Воно відзначається на 50-й день після Великодня, у 2019 році свято випадає на 16 червня.

467
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

876 1
25.06.2019

Весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ. Тетяна Гріг шиє їх для Європи, Америки та навіть Австралії.

3219
25.06.2019

У такий спосіб вони протестують проти жахливого стану дорожнього покриття і привертають увагу до необхідності ремонту.

1364
24.06.2019

Автобусна зупинка, під якою ховалися, мала кілька металевих конструкцій, сама мурована бетоном.

12260
24.06.2019

Тіна Кароль може похизуватися величезною армією шанувальників, які стежать за її життям не менш ретельно, ніж за творчістю.

813