агенція новин

«Наша Україна» подала документи до ЦВК. У першій півсотні четверо Прикарпатців

 

Представники політичного об’єднання «Наша  Україна» подали до Центральної виборчої комісії документи, необхідні для реєстрації кандидатами у народні депутати, осіб, включених до партійного списку та висунутих у мажоритарних виборчих округах.

 

З цією метою до ЦВК прибули голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук, постійний представник «Нашої України» у ЦВК Микола Оніщук, Герой України – 10-й номер виборчого списку «Нашої України» Григорій Омельченко, лідер Конгресу українських націоналістів Степан Брацюнь.

 

Перша 50-ка зі списку об’єднання «Наша Україна»:

1. Ющенко Віктор Андрійович
2. Костенко Юрій Іванович
3. Івченко Олексій Григорович
4. Ванникова Ірина Валеріївна
5. Бондарчук Сергій Васильович
6. Дорошенко Михайло Іванович
7. Брацюнь Степан Іванович
8. Джоджик Ярослав Іванович
9. Шкутяк Зіновій Васильович
10. Омельченко Григорій Омелянович
11. Клименко Олександр Іванович
12. Ющенко Ярослав Петрович
13. Руденко Валентина Степанівна
14. Павлюк Віктор Ігорович
15. Королькова Валентина Семенівна
16. Козак Богдан Романович
17. Олійник Марія Василівна
18. Оніщук Микола Васильович
19. Григорович Лілія Степанівна
20. Стефанишин Ігор Богданович
21. Манько Володимир Юрійович
22. Ніколіна Світлана Володимирівна
23. Сапсай Володимир Іванович
24. Бабій Ольга Михайлівна
25. Сердюк Микола Дмитрович
26. Станко Петро Іванович
27. Вардинець Ігор Степанович
28. Дедешко Олександр Васильович
29. Кузьмич Григорій Васильович
30. Балагура Тетяна Іванівна
31. Берікашвілі Наталія Володимирівна
32. Дубас Богдан Йосипович
33. Хмеловський Владислав Григорович
34. Ширко Юрій Володимирович
35. Головчак Василь Федорович
36. Білах Іван Богданович
37. Басюк Емілія Василівна
38. Лоленко Станіслав Миколайович
39. Соколик Олександр Васильович
40. Соловей Сергій Андрійович
41. Броїло Андрій Петрович
42. Василенко Аліна Володимирівна
43. Бігус Ольга Олегівна
44. Лисяк Юрій Анатолійович
45. Безверха Ганна Миколаївна
46. Ступак Володимир Федорович
47. Борисенко Зоя Миколаївна
48. Ульгурський Ярослав Олексійович
49. Проценко Юрій Володимирович
50. Івасюк Валерій Петрович

 

 

Читайте також:

Чернега та Соловей в передвиборчому списку УДАРу

Валерій Келестин — кандидат-мажоритарник від Партії регіонів по Калуському виборчому округу

"Наша Україна" виставила Петра Шкутяка та Василя Питлика на "мажоритарку"

Віктор Анушкевичус балотуватиметься по Івано-Франківському виборчому округу від "Нашої України"

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.08.2012 1694 5
Коментарі (5)

Çàãðóçêà...

ВоВа 2012.08.13, 07:29
А Проценко що не з Прикарпаття. Та Наша Україна з Проценком на чолі взяла б більше голосів ніж з Ющом.
Я 2012.08.13, 10:12
В теперішній ситуації - будь-які політ сили, які висувають своїх кандидатів замість підтримати єдиного від опозиції (навіть якщо він не ідеальний) - працюють на підтримку діючої бандо-влади! Крапка! Черговий раз переконуємось, що "демократів" легше розстріляти ніж заставити об'єднатись і виграти. А плоди їхнього гетьманства і недалекоглядності пожинати нам. В 2004р. тільки тому, що діяли усі разом (Тимошенко, Ющенко, Гриценко, тисячі інших.) нам заледве вдалось вирвати владу з клану проросійських комуністів-капіталістів Кучми, Януковичів, Ахмєтових... І Ющенко міг стати УКРАЇНСЬКИМ президентом. А зненавиділи ми його за: 1. Розігнав, втратив усіх сильних політиків - союзників. 2. Не посадив у тюрми тих, кого обіцяв. 3. Дав слабину по багатьох принципових речах, наприклад погодився здуру на зміну конституції і зменшення прав президента (Янукович в 2010р. це швидко виправив для себе, любимого). 4. Оточив себе пройдисвітами і ставлениками регіоналів. 5. Гризся з Тимошенко на порядок більше ніж з явними антиукраїнськими бандитськими силами. Привів на прем`єрство того ж Януковича. 6. Допоміг регіональній банді прийти до влади в 2010р., яка її швидко монополізувала. 7. Головне: Посіяв в українцях колосальну зневіру в можливості побудови справедливої, ефективної української держави. А тепер має наглість висуватись на вибори за повної підтримки влади, з єдиною метою - відтягти на себе 1-2% голосів недалеких українців і тим допомогти втриматись при владі януковичам! Як, до речі і Королевська. Прощають помилки і навіть слабість, НЕ ПРОЩАЮТЬ ЗРАДУ!!!
Роман 2012.08.13, 10:56
"Я", не треба так категорично. Ви так гарно завжди давали оцінку, а тепер прирівняли банду Тимошенко до демократів. Тим більше, що вона ніколи сама не казала, що її партія сповідує демократичні принципи. Вони себе називали "солідаристами". Я б звинувачував не Юща, а усі наші партії. Згадайте послідовно ці 5 років. Усі пам”ятають, як Ющенко вийшов до людей після його отруєння, пам”ятаєте те страшне обличчя? Тоді ми казали, що це обличчя катованої України. Усі знають, що його отруїли вмисно, щоб в корені знищити Помаранчеву революцію. Якщо б він помер, ми б тоді програли не тільки вибори, ми могли назавжди втратити Україну, бо знову поділились би зі своїми гетьманчиками. Усі добре знають, як після виборів Ющенко не міг працювати і знаходився на лікуванні. Але свою обіцянку він виконав і призначив Тимошенко прем”єром. Усі ті, хто стояв позаду нього на Майдані, отримали свої портфелі, та замість того, щоб підтримати президента, бути однією командою так, щоб навіть не помітно було, що Ющенко через хворобу не може повноцінно працювати, почалось те, що відбувається в курятнику. Виграти вибори було легше ніж втримати владу. Бо з ким було об"єднуватись: з Кінахом, з Морозом, а може з Лозинським чи з наближеною людиною Юльки -Фельдманом? Усі пам”ятають відому нараду на дачі СБУ у ніч з 7-го на 8 вересня 2005 р. Явно змовницька нарада, подібна до Московського ГКЧП, відбулася з ініціативи тодішнього Прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко, за участю голови СБУ О. Турчинова, Генерального прокурора України С. Піскуна, віце-прем'єр-міністра України М. Томенка, міністра економіки С. Терьохіна, міністра оборони А. Гриценка та інших осіб. На нараді обговорювалися як відібрати владу у Ющенка. Тоді вони телефонували послам інших країн, щоб дізнатись їх реакцію на новітнє ГКЧП. Так, наслідком цієї наради, яка закінчилася о 6 годині ранку 8 вересня 2005 p., стала відставка уряду Ю. Тимошенко, про яку Президент оголосив об 11 годині цього ж дня, а також звільнення голови СБУ та інших "демократів". Вина Ющенка в тому, що він проводив погану кадрову політику, понаставляв людей котрим Україна не потрібна. Усі їхали на Майдан, жили там, а звідки взялись гроші на це, нікого не цікавить. Після майдану усі розійшлись по хатах, а олігархи прийшли до Юща, щоб він віддав їм їхні гроші потрачені на нас, але вже посадами, заводами, домами і пароходами. І коли я чую про ЗРАДУ, то хочу почути, кого він зрадив? Путін весь час теж говорив, що Ющенко зрадник. А сьогодні винен і Ющенко і Тягнибок, усі націонал-демократи та націоналісти, бо не об"єднались
біда-бідося! 2012.08.13, 21:29
Особисто коли читаю коменти і Романа і Я ,може і не завжди погоджуюсь,але чесно признаюсь,що серед нашого люду є мудрі виважені патріоти.Щиро вдячний Роману,за таку інформацію і тут же хочу дати запитання;ЧОМУ таку інформацію не розказують народу,чому людям не відкривають очі за 2005 рік.Чому сьогодні і навіть при теперішній владі,так рекламують цю брехливу.підступну Юльку,турчинова і цю всю каманду.яка привела до таких подій,які маємо сьогодні.Якби не кренделя Шмульки і її прихвостнів,то сьогодні ми вже б забули за неї.Я не захищаю Ющенка,але сам Ющенко і з такими повноваженнями не натворив цього,що планувало оце племя.Сьогодні теперішня влада,ще трохи побренькає і шмулька і їх затопче.Все зло яке є сьогодні в УКРАЇНІ і всі негаразди ціе все цієї провокаторки ,яка постійно під коксм і своєю неадекватною поведінкою це підтверджує.Шановні козаки!наша біда,що ми так легко піддаємося таким сраним агітаторам як турчинови,гриценкови,томенкови і всяка нечисть.Люди мають бути більш виваженими.ЮЩЕНКО вже нікого не цікавить,але ця каманда спеціально повертається до нього,бо треба людям вбивати в голову ненависть.Я буду голосувати за партію РЕГІОНІВ і тільки тому,щоб Юлька сиділа,ще 10років,і це буде справедливо,народу треба звичайно відстоювати свою гідність і право на гідне життя.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Спокій 2012.08.15, 02:18
При всій повазі до п.Романа хочу запитати - Ви особисто вірите, що ЗАРАЗ, У 2012 РОЦІ Ющенко йде на вибори, щоб їх виграти і має що сказати нації?
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

301
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

4860
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1083
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

13994 6
02.02.2020
Марія Лутчин

Фіртка розпочинає серію матеріалів про комунальні підприємства Івано-Франківська. До Вашої уваги інтерв'ю з очільницею КП "Центр розвитку міста та рекреації" Русланою Василюк.

2059 1
31.01.2020
Олена Британська

Щотижня патрульна поліції Івано-Франківської області опрацьовує декілька сотень звернень. Тільки за минулий рік патрульні отримали майже 50 тисяч викликів.

3137

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

164

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

256

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

701

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1059 1
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3146 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1427 1
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

4161 2
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

717
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1437
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

436
16.02.2020

Притула натякнув, що оцінки Тіни Кароль дуже відрізняються від оцінок інших членів журі.

3623
15.02.2020

У рідному селі кажуть про вбивство, а в поліції вважають, що юнак наклав на себе руки.

11327
15.02.2020

Унікальні та незвідані, неповторні та заворожуючі, мальовничі та неперевершені, привабливі та лякаючі.

764
14.02.2020

Молоді франківці оригінально привітали закоханих зі святом - записали веселе кавер-відео на пісню "Холодок".

6889