агенція новин

«Наша Україна» подала документи до ЦВК. У першій півсотні четверо Прикарпатців

 

Представники політичного об’єднання «Наша  Україна» подали до Центральної виборчої комісії документи, необхідні для реєстрації кандидатами у народні депутати, осіб, включених до партійного списку та висунутих у мажоритарних виборчих округах.

 

З цією метою до ЦВК прибули голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук, постійний представник «Нашої України» у ЦВК Микола Оніщук, Герой України – 10-й номер виборчого списку «Нашої України» Григорій Омельченко, лідер Конгресу українських націоналістів Степан Брацюнь.

 

Перша 50-ка зі списку об’єднання «Наша Україна»:

1. Ющенко Віктор Андрійович
2. Костенко Юрій Іванович
3. Івченко Олексій Григорович
4. Ванникова Ірина Валеріївна
5. Бондарчук Сергій Васильович
6. Дорошенко Михайло Іванович
7. Брацюнь Степан Іванович
8. Джоджик Ярослав Іванович
9. Шкутяк Зіновій Васильович
10. Омельченко Григорій Омелянович
11. Клименко Олександр Іванович
12. Ющенко Ярослав Петрович
13. Руденко Валентина Степанівна
14. Павлюк Віктор Ігорович
15. Королькова Валентина Семенівна
16. Козак Богдан Романович
17. Олійник Марія Василівна
18. Оніщук Микола Васильович
19. Григорович Лілія Степанівна
20. Стефанишин Ігор Богданович
21. Манько Володимир Юрійович
22. Ніколіна Світлана Володимирівна
23. Сапсай Володимир Іванович
24. Бабій Ольга Михайлівна
25. Сердюк Микола Дмитрович
26. Станко Петро Іванович
27. Вардинець Ігор Степанович
28. Дедешко Олександр Васильович
29. Кузьмич Григорій Васильович
30. Балагура Тетяна Іванівна
31. Берікашвілі Наталія Володимирівна
32. Дубас Богдан Йосипович
33. Хмеловський Владислав Григорович
34. Ширко Юрій Володимирович
35. Головчак Василь Федорович
36. Білах Іван Богданович
37. Басюк Емілія Василівна
38. Лоленко Станіслав Миколайович
39. Соколик Олександр Васильович
40. Соловей Сергій Андрійович
41. Броїло Андрій Петрович
42. Василенко Аліна Володимирівна
43. Бігус Ольга Олегівна
44. Лисяк Юрій Анатолійович
45. Безверха Ганна Миколаївна
46. Ступак Володимир Федорович
47. Борисенко Зоя Миколаївна
48. Ульгурський Ярослав Олексійович
49. Проценко Юрій Володимирович
50. Івасюк Валерій Петрович

 

 

Читайте також:

Чернега та Соловей в передвиборчому списку УДАРу

Валерій Келестин — кандидат-мажоритарник від Партії регіонів по Калуському виборчому округу

"Наша Україна" виставила Петра Шкутяка та Василя Питлика на "мажоритарку"

Віктор Анушкевичус балотуватиметься по Івано-Франківському виборчому округу від "Нашої України"

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.08.2012 378 5
Коментарі (5)

Çàãðóçêà...

ВоВа 2012.08.13, 07:29
А Проценко що не з Прикарпаття. Та Наша Україна з Проценком на чолі взяла б більше голосів ніж з Ющом.
Я 2012.08.13, 10:12
В теперішній ситуації - будь-які політ сили, які висувають своїх кандидатів замість підтримати єдиного від опозиції (навіть якщо він не ідеальний) - працюють на підтримку діючої бандо-влади! Крапка! Черговий раз переконуємось, що "демократів" легше розстріляти ніж заставити об'єднатись і виграти. А плоди їхнього гетьманства і недалекоглядності пожинати нам. В 2004р. тільки тому, що діяли усі разом (Тимошенко, Ющенко, Гриценко, тисячі інших.) нам заледве вдалось вирвати владу з клану проросійських комуністів-капіталістів Кучми, Януковичів, Ахмєтових... І Ющенко міг стати УКРАЇНСЬКИМ президентом. А зненавиділи ми його за: 1. Розігнав, втратив усіх сильних політиків - союзників. 2. Не посадив у тюрми тих, кого обіцяв. 3. Дав слабину по багатьох принципових речах, наприклад погодився здуру на зміну конституції і зменшення прав президента (Янукович в 2010р. це швидко виправив для себе, любимого). 4. Оточив себе пройдисвітами і ставлениками регіоналів. 5. Гризся з Тимошенко на порядок більше ніж з явними антиукраїнськими бандитськими силами. Привів на прем`єрство того ж Януковича. 6. Допоміг регіональній банді прийти до влади в 2010р., яка її швидко монополізувала. 7. Головне: Посіяв в українцях колосальну зневіру в можливості побудови справедливої, ефективної української держави. А тепер має наглість висуватись на вибори за повної підтримки влади, з єдиною метою - відтягти на себе 1-2% голосів недалеких українців і тим допомогти втриматись при владі януковичам! Як, до речі і Королевська. Прощають помилки і навіть слабість, НЕ ПРОЩАЮТЬ ЗРАДУ!!!
Роман 2012.08.13, 10:56
"Я", не треба так категорично. Ви так гарно завжди давали оцінку, а тепер прирівняли банду Тимошенко до демократів. Тим більше, що вона ніколи сама не казала, що її партія сповідує демократичні принципи. Вони себе називали "солідаристами". Я б звинувачував не Юща, а усі наші партії. Згадайте послідовно ці 5 років. Усі пам”ятають, як Ющенко вийшов до людей після його отруєння, пам”ятаєте те страшне обличчя? Тоді ми казали, що це обличчя катованої України. Усі знають, що його отруїли вмисно, щоб в корені знищити Помаранчеву революцію. Якщо б він помер, ми б тоді програли не тільки вибори, ми могли назавжди втратити Україну, бо знову поділились би зі своїми гетьманчиками. Усі добре знають, як після виборів Ющенко не міг працювати і знаходився на лікуванні. Але свою обіцянку він виконав і призначив Тимошенко прем”єром. Усі ті, хто стояв позаду нього на Майдані, отримали свої портфелі, та замість того, щоб підтримати президента, бути однією командою так, щоб навіть не помітно було, що Ющенко через хворобу не може повноцінно працювати, почалось те, що відбувається в курятнику. Виграти вибори було легше ніж втримати владу. Бо з ким було об"єднуватись: з Кінахом, з Морозом, а може з Лозинським чи з наближеною людиною Юльки -Фельдманом? Усі пам”ятають відому нараду на дачі СБУ у ніч з 7-го на 8 вересня 2005 р. Явно змовницька нарада, подібна до Московського ГКЧП, відбулася з ініціативи тодішнього Прем'єр-міністра України Ю. Тимошенко, за участю голови СБУ О. Турчинова, Генерального прокурора України С. Піскуна, віце-прем'єр-міністра України М. Томенка, міністра економіки С. Терьохіна, міністра оборони А. Гриценка та інших осіб. На нараді обговорювалися як відібрати владу у Ющенка. Тоді вони телефонували послам інших країн, щоб дізнатись їх реакцію на новітнє ГКЧП. Так, наслідком цієї наради, яка закінчилася о 6 годині ранку 8 вересня 2005 p., стала відставка уряду Ю. Тимошенко, про яку Президент оголосив об 11 годині цього ж дня, а також звільнення голови СБУ та інших "демократів". Вина Ющенка в тому, що він проводив погану кадрову політику, понаставляв людей котрим Україна не потрібна. Усі їхали на Майдан, жили там, а звідки взялись гроші на це, нікого не цікавить. Після майдану усі розійшлись по хатах, а олігархи прийшли до Юща, щоб він віддав їм їхні гроші потрачені на нас, але вже посадами, заводами, домами і пароходами. І коли я чую про ЗРАДУ, то хочу почути, кого він зрадив? Путін весь час теж говорив, що Ющенко зрадник. А сьогодні винен і Ющенко і Тягнибок, усі націонал-демократи та націоналісти, бо не об"єднались
біда-бідося! 2012.08.13, 21:29
Особисто коли читаю коменти і Романа і Я ,може і не завжди погоджуюсь,але чесно признаюсь,що серед нашого люду є мудрі виважені патріоти.Щиро вдячний Роману,за таку інформацію і тут же хочу дати запитання;ЧОМУ таку інформацію не розказують народу,чому людям не відкривають очі за 2005 рік.Чому сьогодні і навіть при теперішній владі,так рекламують цю брехливу.підступну Юльку,турчинова і цю всю каманду.яка привела до таких подій,які маємо сьогодні.Якби не кренделя Шмульки і її прихвостнів,то сьогодні ми вже б забули за неї.Я не захищаю Ющенка,але сам Ющенко і з такими повноваженнями не натворив цього,що планувало оце племя.Сьогодні теперішня влада,ще трохи побренькає і шмулька і їх затопче.Все зло яке є сьогодні в УКРАЇНІ і всі негаразди ціе все цієї провокаторки ,яка постійно під коксм і своєю неадекватною поведінкою це підтверджує.Шановні козаки!наша біда,що ми так легко піддаємося таким сраним агітаторам як турчинови,гриценкови,томенкови і всяка нечисть.Люди мають бути більш виваженими.ЮЩЕНКО вже нікого не цікавить,але ця каманда спеціально повертається до нього,бо треба людям вбивати в голову ненависть.Я буду голосувати за партію РЕГІОНІВ і тільки тому,щоб Юлька сиділа,ще 10років,і це буде справедливо,народу треба звичайно відстоювати свою гідність і право на гідне життя.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Спокій 2012.08.15, 02:18
При всій повазі до п.Романа хочу запитати - Ви особисто вірите, що ЗАРАЗ, У 2012 РОЦІ Ющенко йде на вибори, щоб їх виграти і має що сказати нації?
08.10.2019

Серед помічників народних депутатів із Франківщини є чимало тих, кому довіряли свої справи парламентарі попередніх скликань з різних політичних таборів.

1214
04.10.2019

Однією з важливих соціальних функцій мережі Facebook є можливість частково відстежити діяльність того чи іншого політика.

1787
03.10.2019

Питання щодо створення об’єднаної територіальної громади на території Яремчанської міської ради, нарешті, зрушило з місця.

2633 2
02.10.2019

Українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

5029
25.09.2019
Марія Лутчин

«Fiat 500e» – другий автомобіль у сім’ї, або ж авто для тих, хто цінує стиль, якість,  компактність та небайдужий до навколишнього середовища.

2179
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

2792 1

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

1227

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

4031 3

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

1637 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

4118
09.10.2019

Військовий розповів, що в Пентагоні досі не можуть визначити природу явища, яке зафіксував пілот літака.

426
08.10.2019

У ніч на 9 жовтня у північній півкулі можна спостерігати пік метеорного потоку Драконіди. Якщо погода цієї ночі буде безхмарною, в небі можна буде спостерігати десятки яскравих спалахів, інформує Укрінформ з посиланням на Meteoprog. Спостерігати ж

320 1
02.10.2019

Американське космічне агентство NASA вловило на Марсі дивні сигнали, частина з яких мала сейсмічну природу, а інші залишилися загадкою.

499
11.10.2019

Мощі перебуватимуть у Відпустовому Місці Матері Божої Ласкавої, у храмі св. Івана Хрестителя, на вул. Микитинецькій.

395
24.09.2019

Дослідження ведуться належними методами з фіксацією всієї роботи.

1419
09.10.2019

Жили поряд два сусіди. Прийшла зима, випав сніг. Перший сусід вранці вийшов з лопатою розгрібати сніг перед будинком.

205
12.10.2019

За титул «Міс Україна Всесвіт» - 2019 будуть боротися 20 українок, які пройшли відбір із тисяч заявок та двох кастингів у Києві.

6378
12.10.2019

Спортсменка з України, яка прийняла російське громадянство підтвердила: прикарпатці дійсно не люблять росіян.

6546
12.10.2019

Будівельна компанія «Спілка забудівників» на території житлового комплексу «Містечко центральне», що на вулиці Височана,18, заклала капсулу під фундамент приватної школи.

1288
11.10.2019

В Івано-Франківську трапився конфлікт між водієм автобуса та молодою дівчиною. Інцидент виник через неадекватну поведінку пасажирки.

19628 2