На Прикарпатті родичі замордованої дівчини вимагають для убивці довічного позбавлення волі

 

Родичі дівчини, замордованої серед білого дня на сільській дорозі в Рожнятівському районі, вимагають для убивці довічного позбавлення волі.

 

Злочин, який було скоєно 7 травня минулого року поблизу села Дуба Рожнятівського району, вразив своїм цинізмом навіть бувалих правоохоронців. Тридцятисемирічний місцевий мешканець, відчуваючи потребу в грошах, в пообідню пору вийшов на польову дорогу між селами Дуба та Підлісся і, ніби якийсь хижак, напав на перехожу - молоду дівчину, яка поверталася додому з поїздки до райцентру.

 

Щоб відібрати у своєї жертви дамську сумочку, він наздогнав її і ударив ззаду по голові. Коли дівчина впала на коліна, почала кричати і кликати на допомогу, нападник підняв із землі каменюку і кількома ударами добив її, змусивши назавжди затихнути.

 

Як інформує "ГК", тіло убитої він відтягнув і заховав у придорожніх кущах. Здобиччю убивці стали 57 гривень, що були в гаманці, дешевий мобільний телефон, парасоля, косметичка та два золотих персні.

 

Понівечене тіло убитої дівчини знайшли тільки на п'ятий день після скоєного злочину, коли її батьки, розчарувавшись у спробах самотужки знайти зниклу доньку, звернулися за допомогою до міліції. На той час убивця уже покинув село і виїхав за кордон - в Росію, начебто на заробітки.

 

Звідти він ще зателефонував до свого брата і попросив забрати зі свого помешкання золоті персні та мобільний телефон, пояснивши, що ці речі у нього вдома забула його знайома. Власне за мобільним телефоном, яким почав користуватися брат убивці, правоохоронцям вдалося встановити особу підозрюваного у скоєнні цього злочину. Після процедури його екстрадиції з Росії ймовірного убивцю взяли під варту.

 

Під час судового слідства підсудний повністю визнав свою вину і пояснив, що того дня був п'яний та вийшов прогулятися, щоб при нагоді роздобути грошей для поїздки в Росію. Він не заперечував, що скоїв убивство навмисне, бо боявся, що жертва нападу зможе впізнати його, якщо залишиться живою. До речі, на лаві підсудних цей чоловік перебував не вперше: у 1999 році він уже був засуджений за вчинення грабежу.

 

Як повідомив прокурор відділу підтримання державного обвинувачення у судах прокуратури Івано-Франківської області Євген Журвальов, Рожнятівський районний суд визнав підсудного винним і призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Але такий вирок родичі убитої вважають надто м'яким і вимагають для убивці довічного ув'язнення.

 

Апеляційний суд в Івано-Франківській області залишив вирок суду першої інстанції без змін, в обласній прокуратурі, підтримуючи позицію потерпілих, готують касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.


12.09.2011 2208 1
Коментарі (1)

Dgthtl 2011.09.12, 12:19
Скотинякам скотиняча смерть, а не довічне ув'язнення.
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1263
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2556
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2128
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2190
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6586 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2469 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

364

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1171

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1301

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1432
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

296
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

155
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

599
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

62
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26530
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

565
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10479 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

56
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

76
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

420
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

568
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

635