агенція новин

Містичне осягнення Януковича

 

Я люблю Януковича, як християнин. Як грішний християнин я здогадуюся, за що саме він нам надісланий.

 

Проте, як недосконалий християнин я хотів би спитати, чому саме він? Й усі ці добрі люди разом з ним?

 

Питання «чому?» - є чи не найважчим питанням з усіх можливих, бо причин безліч. Власне, все в світі є причиною всього.

 

Ми можемо сказати, що Янукович став нашим президентом, бо Ющенко, посаджений на посаду президента, президентом так і не став. Або тому, що Юля хотіла бути одночасно і президентом, і прем‘єром, і головою Нафтогазу, і лідером опозиції, а Янукович хотів бути лише президентом Донбасу, але щоб Донбас був скрізь.

 

Але можемо прослідкувати весь причинний ланцюжок до початку і виявити, що причиною Януковича є Великий вибух (для атеїстів), або первісне гріхопадіння (для людей тверезомислячих). Принаймні, як зауважують теологи, вибухи ми спостерігаємо зрідка, а от гріхопадіння – щодня.

 

Всі подібні відповіді є вірні, але безглузді – вони не прояснюють. Коли ми взискуємо причину – ми шукаємо скарбу, сурогатного граалю – який проливає світло й збагачує. Віднайти «істинну» причину серед безлічі тривіальних – це відкрити Новий світ і перспективу для бізнесу.

 

Причинним граалем Фрейда було лібідо. Дарвін досяг просвітлення, медитуючи на щелепу прадавньої мавпи. Маркса осінило протиріччя між продуктивними силами та виробничими стосунками. Ейнштейн зрозумів, що якщо час фігурує в математичних рівняннях, то чому б йому не поводити себе як математичній змінній – розтягуватися й скорочуватися. Це все для нього прояснило, а для решти заплутало.

 

Приклади всіх цих великих людей свідчать, що нетривіальні причини, які ми винаходимо, подібні на скарби тамплієрів. Коли Пилип Красивий увірвався до їхньої скарбниці, він не знайшов там золота – лише купу паперу – векселів, які мали вартість у системі ордену. Він знищив орден – вартість зникла.

 

Всі раціональні теорії врешті решт помилкові, на відміну від містичних осягнень. Містичне осягнення всесвіту Януковича є нашим першочерговим завданням.

 

Що приходило до нас завжди звідти, звідки прийшов Янукович (з донецького степу, з «європейської тартарії»)? Хазари, печеніги, половці, більшовики, Партія регіонів. Вони завжди присутні в нашій історії чи як абсолютне зло, чи як «свої погані», як називають їх літописи. Чого вони хотіли завжди? Все забрати і знищити все, що не могли забрати.

 

Всі європейські містики і картографи знали, що широке ховає глибоке, що під тартарією є тартар – пекло.

 

І Янукович зі своєю партією гномів втілюють цю містику в економіку, аби не лишалося жодних сумнівів. Вони всі пов‘язані з цими жахливими шахтами, всі харчуються надрами, підземеллям, вугіллям і рудою, тартаром, пеклом.

 

Вони всі запобігають і захоплюються, і бояться ще східнішої, ширшої і глибшої, і багатшої на надра тартарії – Московії. І незабаром нова Калка, де нам доведеться захищати їх – європейську тартарію від азіатської – і програти разом з ними.

 

Українці теж завжди були пов‘язані із земними отворами. Наші предки селилися по руслах річок і в ярах, і копали печери і схрони. Проте, шахта принципово відрізняється від печери і схрону. Шахта риється, аби харчуватися соками землі й духом пекла. Печера – аби зберігати святиню, схрон – волю. Шахта – аби брати підземне. Печера і схрон – ховати під землею.

 

Весь конфлікт нашої історії – річки проти степу, святе проти пекла, печери і схрони проти шахт. Причини навали Януковича описані в «Слові о полку Ігоревім». Пропагандистська кампанія опозиції один в один «Плач Ярославни».

 

Україна розділена не по поверхні, як того хотілося б москалям, а під землею – там наші святі і звідти наші біси. Ті самі сили, що остаточно утвердили Януковича у Києві у 2010-му, приводили сюди Андрія Боголюбського у 1169-му, Батия у 1240-му, Менглі Гірея у 1493, Мурав‘йова у 1918, Ватутіна у 1943-му.

 

Нашим президентом стала людина з тартарії, бо звідки ж іще могла б бути навала? Ми шукаємо причини подібно до того, як психоаналітик працює зі снами пацієнта. Юнг казав, що досліджувати підсвідоме через сни справді смішно. І всі кепкування щодо виявлення прихованої символіки снів доречні. І ми з задоволенням скористалися б чимось іншим. Проте – казав він – крім снів у нас нічого більше нема, доводиться копирсатися в них.

 

Окрім старих казок у нас більше нічого нема. Не соромтеся озиратися – майбуття завжди підкрадається ззаду. «Ностальгія – дух революції». Нема нічого нового під сонцем, тому й не можна ввійти в одну річку двічі.

 

Дмитро Корчинський,

Братство

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (3)

Çàãðóçêà...

магелан 2012.10.09, 14:44
Янукович хотів бути лише президентом Донбасу, але щоб Донбас був скрізь...Нашим президентом стала людина з тартарії, бо звідки ж іще могла б бути навала? - Коментарі - зайві !
воля... 2012.10.09, 21:17
Відверто можна сказати,що Корчинський є людина,яка читає,значить знає,тому чи прислухатися до нього,чи ні, вибір кожної людини.Особисто я поважаю Корчинського і вважаю за інтелектуальну,розвинену людину в якої можна багато повчитися всім, і більш освіченим і менше освіченим.Прикро одне:що всі, хто незадоволений і сьогоднішньою і попередньою владою,тобто з 1991року в Незалежній Україні ніколи не було спокою і єдності.Наш народ сам винен у всіх бідах,бо ніхто недбає про елементарну повагу і шану одне до одного,заздрість і ненависть,ось що розвалює єдність ,а цим користають всі кому це на руку.Чому Ющенко не став президентом,та тому,що зібрав команду хапуг, і в цій команді були всі ці, хто його тепер критикує і ганьбить.Юлька не стала президентом,бо хотіла все і відразу,це називається ненаситна баба,так закінчують всі захлані люди, Янукович хотів бути президентом Донбасу,а став президентом України тому,що так захотіла ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО.Вона провокатор,тому і зараз в опозиції вся та свора,що була при Ющенку.Перевага Януковича в тому,що команда його розкусила хто така ВОНА-Україна Юлія Тимошенко.Нікого небуду ні в чому переконувати,просто згадайте,як Юлька просила,мріяла поріднитися з Януковичем і партією регіонів,всі зусилля прикладала,але там є МУДРІ ЛЮДИ і БДЮЛЬКА лишилася у розбитого корита.І на закінчення скажу словами мешканки із Донецька:ми теж не знаємо за кого голосувати,але чому в Західній Україні критикуєте Ющенка і кажете,що він у всьому винен,ви всі стояли біля нього і хотіли всі посад,богатства,але ви не хотіли України,тому зрадники ВИ-західняки і тільки ВИ,ВИ ЗРАДИЛИ ПОМАРАНЧЕВУ РЕВОЛЮЦІЮ,ВИ ЗРАДИТЕ КОЖНОГО,ХТО НЕ БУДЕ ВАМ РОБИТИ КОРИСТІ ОСОБИСТО.Ці всі слова,є дуже доречними і правильними.Сьогодні Яценюк повторив помилку Ющенка,що пішов до цієї..........................слів нема,просто немає,тому,що знову ті самі обличчя,де інші не можуть бути,а значить і нам з ВАМИ не по дорозі.Є інші партії,де хоч трошки,хоч крапельку,можна побачити людську подобу.Просто думайте,мої не дурні українці-думайте і не піддавайтеся на чергову брехню тих,хто стояв на Майдані біля Ющенка,вони і тут перегризуться як пси...ПОБАЧИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
думка 2012.10.10, 18:12
модератор, де мій текст
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

328
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1179
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

609
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5391 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

1051 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1546

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

400

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2005 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

683 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2396
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

170
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

273
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

944
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

59
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

129
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

876
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

39650 2
17.09.2019

Чемпіонат Світу ОМС відбувався за напрямами: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

1864
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1482
16.09.2019

Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе.

4694 1