Місяць - супутник чи база прибульців?

 

/data/blog/54466/be24ea52af11b734449a4313a1b0b6b7.jpg

 

Аномалію у вигляді дивного прямокутника у місячному кратері виявили сучасні віртуальні археологи на одному зі знімків, що знаходиться у відкритому доступі.

 

"Аполлон 10" виконував випробувальний політ в травні 1969 року. Його місія була генеральною репетицією експедиції "Аполлона 11", яка виконувала практично всі дії передбачувані для висадки космонавтів на місяць, окрім самої висадки.

 

Як відомо знімки зроблені цією експедицією були проведені саме в тих місцях де мав приземлитись наступний космічний човен, також знімали обєкти що в тій чи іншій мірі могли зацікавити астронавтів, мабуть той дивний прямокутник зацікавив астронавтів і вони зробили його знімок.Віртуальні археологи що звернули увагу на це фото переконані що в обєктив попав вхід у якесь підземелля (підмісяцця якщо бажаєте).

 

Вони вважають що даний вхід є рукотворним обєктом і веде він до якоїсь шахти. Деякі віртуали побачили там навіть ілюмінатори та димок. Що там можуть добувати невідомо, як і те чи власне видобуток чи щось інше спричинили до побудови такої шахти, але можна напевне припустити що там орудують інопланетяни. Деякі експерти вважають що проріз міг утворитись сам по собі внаслідок обвалу перекриття над підмісячною порожниною що собою являє дана порожнина сказати важко, проте не важко згадати що за однією із версій Місяць є штучним обєктом всередині якого пустота, і він виконує роль інопланетної бази.

 

Японська дірка

П"ять років тому про дірку в Місяці повідомила міжнародна команда учених, керував якою Юнічі Харіяма із японського космічного агенства. Дірку було помічено одразу на декількох знімках поверхні місяц переданих японським зондом Кагуя. Спеціалісти оцінили тоді її діаметр в 65 метрів, а глибину у 80 метрів, проте вважають що видимий вхід веде в значно ширший тунель завширшки 370 метрів. Через рік американці з НАСА спеціально націлили на цю дирку камери свого зонду Lunar Reconnaissance Orbiter.

 

У американців вийшли доволі чіткі знімки цього обєкту, розміщеної на зворотному боці місяця у південній півкулі. Приблизна роздільна здатність фото близько 50 сантиметрів на піксель Проте навіть чіткі знімки не розвіяли туман неясності у цій справі, а навпаки більше заплутали справу. Видно якийсь чорний хід і здається він розміщений не в заглибленні, а на холмі, вершина якого зрізана наче бритвою. Таке пояснити логічно доволі важко, адже дана дірка є провалом що утворився внаслідок потоку лави, або була пробита метеоритом, але звідки горбик?

За новими даними діаметр дірки 130 метрів, глибина невідома, адже дна не видно. За однією із гіпотез хід може вести до підмісячних ткунелів та величезних залів. Думка про підземелля дуже приваблює уфологів, вони вважають що саме там слід шукати сліди життєдіяльності прибульців, а також їх бази.

Логіка тут очевидна, адже якщо б на місяць полетіли люди, то їм знадобились би модулі для того щоб жити певний час на планеті без кисню, магнітного та озонного захисту. Кращого місця для життя аніж тунелі найти важко, адже шари породи, розміщені поверх, могли б добре захищати від радіації і коливаннь температури. До речі, в своєму прес релізі, приуроченому до річниці зонду Lunar Reconnaissance Orbiter на орбіті, спеціалісти з НАСА повідомили що є іще одна дірка - чуть менша за цю, проте її координати досі не оприлюднені і знімків не продемонстрували, можливо мова йде саме про дірку сфотографовану Аполлоном 10?

 

На Місяці, як і на Марсі, теж є канали

Канали добре помітні на зображеннях, отриманих при допомозі радарів Lunar Reconnaissance Orbiter робив такі знімки, наприклад, в районі посадки Аполлона-15 в 1971 році. Дивно що астронавти нічого не розповідали про ці дивинки, але можна припустити що ця інформація була засекреченою, як і все інше, що не вписується в ординарне мислення. Грандіозність даних утворень вражає, адже їх розміри справді ісполінські.

Ширина русла сягає кілометра, а глибина його 300 метрів. Довжина каналів сягає 54 кілометри. В НАСА визнають що не розуміють яким чином утворились дані канали.

 

ufostorys.blogspot.com


25.06.2014 2802 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1901
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1831
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1828
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5384 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2126 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1487

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

699

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

752

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

947

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

982
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1731
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3648
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10220
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26099
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10150 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7687
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

871
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1372
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

357
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1251
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

848
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1052