агенція новин

Місяць – космічний корабель прибульців?

 

Існує думка, що Місяць – ні що інше, як інопланетний космічний корабель. А що, цілком імовірно, ідеально кругла форма володіє найкращими космічними характеристиками.

 

Такий корабель повинен бути міцною, металевою конструкцією, з приблизною товщиною стінок близько двох з половиною десятків кілометрів.

 

Для того, щоб оберегти корабель від втрат тепла, його покрили спеціальним захистом, товщина якої досягає кілька кілометрів. Саме в ній утворилися метеоритні кратери, і створився рельєф Місяця.

 

Усередині повинно існувати досить значне порожнє місце, для механізмів руху, ремонту корабля і підтримуючих життя пристроїв. Теоретично можливо, що велика частина маси Місяця знаходиться в її глибинах. Здогадки про вміст можуть бути нескінченні.

 

Розглянемо деякі особливості параметрів нашого супутника. Моря Місяця – темні плями на поверхні Місяця, які видно не озброєним оком. Вважається, що вони утворилися від ударів гігантських планетоїдів, а пізніше були заповнені розплавленої лавою. Не зрозуміло, яким чином лава з центру Місяця покрила рівним шаром такі простору і чому за зовнішнім виглядом більше нагадує водну поверхню океанів, ніж лаву вулканів?

 

Якщо врахувати, що захисний шар Місяця грав величезну роль для її мешканців, тому удари зустрічних метеоритів були передбачені і до них підготувалися. Мабуть, були створені певні машини для відновлювальних робіт на поверхні, які зуміли рівним, ідеальним шаром покрити площі місячних морів.

 

Якщо зіставити співвідношення метеоритних ударів на так званих місячних морях, і на інших частинах супутника, то в моря в 15 разів більше припадали удари. Це говорить, що вони відносно свіжі і були утворені пізніше, ніж сама Місяць.

 

Це всього лише гіпотеза, що вимагає точного наукового фундаменту. Але такі питання, як: «Хто зробив Місяць? З якою метою? І куди поділися жителі Місяця? »Досі залишаються без відповіді.

 

Яку пам’ять могли б залишити інші цивілізації, що побували на нашій планеті? Зрозуміло, що після прибування у нас, вони залишили б непрямі докази, які б збереглися до наших днів. Який пам’ятник залишити гостям з далеких планет, що подолали міжзоряний шлях, щоб його зуміли осмислити? Де його спорудити?

 

По-перше, такий пам’ятник повинен бути довговічним, щоб дочекатися свого моменту, коли ідея і знання, з якими він був закладений, будуть сприйняті.

 

По-друге, він повинен намагатися залучати громадську увагу своїми габаритами, яскравістю, неповторністю.

 

По-третє, він повинен нести в собі корисну інформацію, а також пробуджувати інтерес до зірок.

 

Також, він повинен не тиснути на людину, а вчити його спостерігати, порівнювати, збирати інформацію.

 

Нарешті, він повинен бути створений поступово, щоб штучність не впадала в очі.

 

Вчений В. Коваль стверджує, що для того, щоб не зводити пам’ятник невідомо де і для кого, щоб уберегти його від згубних впливів Землі (злив, вітрів, перепад температур тощо) і зробити видимим для всіх людей – його найкраще помістити в космос.

 

І як не дивно, Місяць відповідає всім вищезазначеним вимогам. Помітний, великий, привабливий об’єкт підходить під критерії інопланетного пам’ятника на всі 100%.

 

Не варто забувати, що саме завдяки Місяці, людина усвідомила теорію небесних явищ. Відомо, що Місяць у 400 разів менше Сонця, однак, вона майже в стільки ж разів ближче до Землі. Тому ми бачимо їх під одним і тим же кутом.

 

Звідки ж узялася Місяць? Автори гіпотез вважають, що прибульці знайшли її між Марсом і Юпітером, де повинна була обертатися планета Фаетон. Виходить, що Місяць це частина Фаетона?

 

Факты и мысли

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


14.07.2014 655 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

24.01.2020
Олена Британська

Невдовзі оплачувати проїзд в комунальному транспорті Івано-Франківська стане простіше. Вже цього року у місті запрацює електронний квиток.

873
23.01.2020

Фахівці проєкту з вимірювання показників якості повітря Eco-City розповіли про проблематику забруднення повітря в нашому регіоні.

729
21.01.2020

Вона мріяла про археологію, а стала однією з найбільш самобутніх актрис України.

818
20.01.2020
Григорій Войчак

До 90-х років минулого століття тодішнє підприємство „Агромаш” випускало подібні мінітрактори, однак значно гірші за технічними характеристиками та за ціною. Конвеєр зупинили через фінансові труднощі.

1310 2
16.01.2020

Експресія та харизма - перше, що спадає на думку, коли бачиш на дорозі Volkswagen CC.

1024 1
15.01.2020

Івано-Франківськ – місто пам’ятних знаків, монументів та анотаційних дошок. Місто, яке “розповідає” історію в кожному своєму куточку.

818

Брати за таких умов новий колосальний і дорогий кредит, щоб його повністю проїсти – це відчайдушне, ризиковане і егоїстичне рішення.

957

Кажуть, що людина, у своїй основі, від народження й до самої смерті залишається одночасно творінням, винаходом та інструментом створеної нею ж культури.

486

Завжди уважно ставлюсь до результатів їх досліджень. Однак днями дещо в моєму сприйнятті трансформувалось.

2614

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

2359
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

165
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

2438 2
16.12.2019

У селі на Прикарпатті стаються таємничі підпали – мешканці підозрюють нечисту силу.

5648 1
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

95
22.01.2020

В Івано-Франківську у День Соборності України провели спільну молитву за мир та припинення війни.

953 1
26.01.2020

Маленька дівчинка принесла знадвору два яблука. Мабуть, її хтось пригостив.

90
27.01.2020

Повідомлення політик опублікував у своєму Телеграм-каналі.

11168
27.01.2020

Лабораторії чесно опрацьовували зразки масла. Ретельно перевірили 154 пачки.

3046
27.01.2020

Минулої ночі невідомі вандали обмалювали стіни адмінбудинку в Івано-Франківську.

3307
25.01.2020

Співачка Тіна Кароль 2013-го року втратила чоловіка, продюсера Євгена Огіра, який помер від раку шлунка.

769 1