Миша в йогурті, черв’яки у цукерках – ТОП-5 шокуючих знахідок у продуктах (фото)

 

1

Українці знаходять у продуктах харчування сторонні предмети і мертвих тварин. «Київ.Коментарі» склали топ-5 шокуючих знахідок

 

Йогурт з мертвою мишею зі столичного магазину Киянка купила у столичному магазині йогурт.

 

Спроба випити його, не виливаючи в чашку, закінчилася плачевно – дівчина ледь не проковтнула мертву польову мишу.

 

 

Черв’яки в шоколадних цукерках

Жінка купила до свята шоколадні цукерки. Ними встигли пригоститися гості і навіть маленька дитина.

«Кілька людей їх уже з’їли – зокрема, ввечері моя дитина. Але я їх розгорнула тільки вранці і побачила там черв’яків», - розповіла потерпіла.

Виробник цукерок – відома донецька фабрика. Там запевнили: за якість ручаються. Про те, коли цукерки надійшли в продаж і як зберігалися – в магазині говорити не хочуть.

 

Шматок металу в хлібі

У буханці свіжого хліба киянин знайшов алюмінієвий осколок. Його він знайшов у хлібі «Петрівський». «Пощастило, вчасно помітив. Алюмінієвий осколок», - написав киянин.

 

2

 

Презерватив у пачці масла

Харків’янка придбала в супермаркеті масло, в якому був презерватив.

«Я купила масло, щоб додати в кашу дитині. Добре, що чужорідне тіло лежало зверху, і я його відразу помітила», - розповіла жінка.

За словами директора з продажу мережі супермаркетів, 10 пачок масла, в яких були знайдені презервативи, були підкинуті до трьох магазинів. Після перегляду архівного відео встановлено, що у двох супермаркетах масло підкидав молодий чоловік. Хто підклав продукт у третьому – з’ясовується.

 

Недопалок у чаї

Киянка, яка придбала в столичному супермаркеті зелений чай із жасмином, знайшла в ньому недопалок китайської сигарети. Жінка уважно розглянула недопалок і дійшла висновку, що він – китайський, бо на ньому можна було розгледіти ієрогліфи. Представники компанії-виробника чаю пояснили, що потрапляння в упаковки недопалка неможливо технологічно, й обіцяли організувати екскурсію на виробництво. Втім, дата екскурсії щодня змінювалася, а в кінцевому підсумку виробники перестали відповідати на дзвінки.

 

3

Коментар юриста:

За словами юриста Клима Братковського, якщо з вами стався подібний інцидент, то необхідно обов’язково зберегти чек і упаковку. В першу чергу, з претензіями слід звернутися до виробника, найчастіше вони готові залагодити інцидент мирно.

Виробник має відшкодувати вартість товару неналежної якості та, якщо справа дійде до суду, відшкодувати покупцеві моральну шкоду.

За словами юриста, якщо через несподівану знахідку ви отримали травму – наприклад, поламали зуб або отруїлися, то можна вимагати у виробників відшкодування збитків. Для цього необхідно зберігати всі чеки за платні медичні послуги, що надаються вам у зв’язку з травмою, а також за ті медикаменти, які ви купували в аптеці за призначенням лікаря.

Якщо травма призвела до втрати працездатності, то розмір відшкодування буде розраховуватися за правилами, передбаченими Цивільним кодексом України (ст.1195 - 1199 ЦК). Тобто, ви маєте право вимагати, щоб вам відшкодували втрачений у результаті травми дохід. Також можна вимагати відшкодування морального збитку.


06.03.2013 1329 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1741
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1768
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1754
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5238 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2061 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1442

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

557

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

671

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

865

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

923
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1632
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3582
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10168
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26045
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10038 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7640
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

827
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1328
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

302
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1183
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

775
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1008