Михайло Вишиванюк: З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ

 

У Бурштині відбувся виїзний семінар «Про стан та перспективи розвитку житлово-комунального господарства малих міст та селищ області» для голів РДА, міських та селищних голів.

 

В ньому взяли участь голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок, народний депутат України Ігор Зварич, заступники голови ОДА Василь Плавюк і Руслан Гусак.

Міський голова Бурштина Петро Курляк розповів присутнім про перспективи і проблеми розвитку ЖКГ у місті, результати проведених робіт. Приміром, на вул. Р. Шухевича встановили решітки водовідведення, частково відремонтували фасади будинків, виготовили нові лавки, проклали бруківку і насаджали дерев.

Гостей ознайомили з проектом очисної станції дощових і талих вод, який обійшовся місцевій владі у 40 тис. грн. Станція матиме 7 ступенів очистки і дистилюватиме воду до питного рівня. Також запроектовано каналізування цілого мікрорайону в старій частині міста.
     
     

Крім того, у м. Бурштин освітлили 12 вулиць. Встановили 2 теплові лічильники, лотки водовідведення (вул. В. Вітовського, Б. Хмельницького, Т. Шевченка), облаштували декілька майданчиків для паркування та більше 10-и для роздільного збору сміття. Спеціально для приватного сектора придбали 600 пластикових контейнерів і сміттєвоз. Місцева влада вжила ряд заходів щодо проведення ремонтних робіт приміщень дитсадків: перекрили дахи, встановили нові вікна, а зараз здійснюється заміна систем опалення та каналізування. Планують встановити сонячні колектори для подачі гарячої води до Бурштинського дитячого садка № 1.

Влада робить акцент на будівництві багатоповерхових будинків, значну увагу звертає на реконструкцію центральної дороги (вул. Т. Шевченка). Чимало зусиль докладено до озеленення. Центр міста прикрасили трояндами і чорнобривцями.

Після загального огляду відбулося підсумкове засідання в актовій залі Будинку культури «Прометей», де Михайло Вишиванок оперативно визначив головні проблемні питання. Насамперед вони стосувалися підготовки ЖКГ до зими. За словами голови облдержадміністрації, потрібно розробити схему енергопостачання у кожному районі.

“Місто Бурштин обране місцем проведення семінару не випадково. Адже саме тут найбільш активно розпочали роботу у напрямку проведення благоустрою міста. Бурштинці мають напрацювання щодо проведення робіт по водовідведенню, впровадженню роздільного збору та сортування ТПВ, будівництва контейнерних майданчиків та облаштування прибудинкових територій. З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ”, – наголосив М.Вишиванюк.

До обговорення долучилися представники чеської компанії, яка спеціалізується на будівництві сонячних електростанцій. Такі підприємства вже є у Чернігівській та Одеській областях Науковці висловили бажання звести сонячну електростанцію і на теренах Івано-Франківщини.

Роман Пилип’юк, віце-президент Академії енергетики України, подякував Михайлові Вишиванку за сприяння розвою ЖКГ і вручив йому орден «За розвиток енергетики». Науковець наголосив на важливості самостійного виробництва палива для держави.

Начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Галина Карп звернула увагу на проблему невикористання коштів державних субвенцій. За її словами, Богородчанський, Надвірнянський, Снятинський, Калуський, Долинський, Косівський і Тисменицький райони сповна не реалізовують надані їм грошові ресурси.

Загалом засідання було продуктивним. Обласна влада пообіцяла допомогти районам, у яких виникли труднощі з теплопостачанням та будівництвом котелень. Михайло Вишиванок окремо зупинився на ще невирішених проблемах м. Бурштина. Тут необхідними є ремонт дахів, утеплення і фарбування фасадів будинків, заміна трубопроводів, відселення людей із будівель, які знаходяться в аварійному стані (вул. С. Бандери),п ише "ГС",

Отож, є надія, що всі нагальні проблеми незабаром вирішать, бо  найперший обов’язок влади – піклуватися про людей і забезпечувати їм оптимальні умови проживання.


23.07.2012 2038 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2010
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1879
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1878
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5575 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2170 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1532

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

771

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

835

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1044

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1022
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1794
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3701
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10288
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26175
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10212 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7739
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

256
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

284
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

403
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1305
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

904