Михайло Вишиванюк: З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ

 

У Бурштині відбувся виїзний семінар «Про стан та перспективи розвитку житлово-комунального господарства малих міст та селищ області» для голів РДА, міських та селищних голів.

 

В ньому взяли участь голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок, народний депутат України Ігор Зварич, заступники голови ОДА Василь Плавюк і Руслан Гусак.

Міський голова Бурштина Петро Курляк розповів присутнім про перспективи і проблеми розвитку ЖКГ у місті, результати проведених робіт. Приміром, на вул. Р. Шухевича встановили решітки водовідведення, частково відремонтували фасади будинків, виготовили нові лавки, проклали бруківку і насаджали дерев.

Гостей ознайомили з проектом очисної станції дощових і талих вод, який обійшовся місцевій владі у 40 тис. грн. Станція матиме 7 ступенів очистки і дистилюватиме воду до питного рівня. Також запроектовано каналізування цілого мікрорайону в старій частині міста.
     
     

Крім того, у м. Бурштин освітлили 12 вулиць. Встановили 2 теплові лічильники, лотки водовідведення (вул. В. Вітовського, Б. Хмельницького, Т. Шевченка), облаштували декілька майданчиків для паркування та більше 10-и для роздільного збору сміття. Спеціально для приватного сектора придбали 600 пластикових контейнерів і сміттєвоз. Місцева влада вжила ряд заходів щодо проведення ремонтних робіт приміщень дитсадків: перекрили дахи, встановили нові вікна, а зараз здійснюється заміна систем опалення та каналізування. Планують встановити сонячні колектори для подачі гарячої води до Бурштинського дитячого садка № 1.

Влада робить акцент на будівництві багатоповерхових будинків, значну увагу звертає на реконструкцію центральної дороги (вул. Т. Шевченка). Чимало зусиль докладено до озеленення. Центр міста прикрасили трояндами і чорнобривцями.

Після загального огляду відбулося підсумкове засідання в актовій залі Будинку культури «Прометей», де Михайло Вишиванок оперативно визначив головні проблемні питання. Насамперед вони стосувалися підготовки ЖКГ до зими. За словами голови облдержадміністрації, потрібно розробити схему енергопостачання у кожному районі.

“Місто Бурштин обране місцем проведення семінару не випадково. Адже саме тут найбільш активно розпочали роботу у напрямку проведення благоустрою міста. Бурштинці мають напрацювання щодо проведення робіт по водовідведенню, впровадженню роздільного збору та сортування ТПВ, будівництва контейнерних майданчиків та облаштування прибудинкових територій. З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ”, – наголосив М.Вишиванюк.

До обговорення долучилися представники чеської компанії, яка спеціалізується на будівництві сонячних електростанцій. Такі підприємства вже є у Чернігівській та Одеській областях Науковці висловили бажання звести сонячну електростанцію і на теренах Івано-Франківщини.

Роман Пилип’юк, віце-президент Академії енергетики України, подякував Михайлові Вишиванку за сприяння розвою ЖКГ і вручив йому орден «За розвиток енергетики». Науковець наголосив на важливості самостійного виробництва палива для держави.

Начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Галина Карп звернула увагу на проблему невикористання коштів державних субвенцій. За її словами, Богородчанський, Надвірнянський, Снятинський, Калуський, Долинський, Косівський і Тисменицький райони сповна не реалізовують надані їм грошові ресурси.

Загалом засідання було продуктивним. Обласна влада пообіцяла допомогти районам, у яких виникли труднощі з теплопостачанням та будівництвом котелень. Михайло Вишиванок окремо зупинився на ще невирішених проблемах м. Бурштина. Тут необхідними є ремонт дахів, утеплення і фарбування фасадів будинків, заміна трубопроводів, відселення людей із будівель, які знаходяться в аварійному стані (вул. С. Бандери),п ише "ГС",

Отож, є надія, що всі нагальні проблеми незабаром вирішать, бо  найперший обов’язок влади – піклуватися про людей і забезпечувати їм оптимальні умови проживання.


23.07.2012 2184 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2426
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19538
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24403
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

748
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

492
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739