агенція новин

Меморіал надсміху

 

 

До чого б ми не бралися чи чим би не обтяжувались завжди є варіації та відчуття повторення: це це було чи до прикладу "нове-просто призабуте старе". Весь світ планетарний як і міжпланетарний концентрується в одній людини, людина є дзеркалом мегакосмічного,є мірилом найвищого й найнищого - можна бути німим праведником з прозорими як небо очима й за секунду перетворитись в " епікурейського кнура", до того ж смердючого.


Це звісно йде від Паскаля, бо грішний вважає себе праведником, а праведник у відповідь грішником - можливе загострення сумління чи її занадта активність.


Причинно-наслідковий алгоритм чи все ж таки випадковість провидіння??? Чи все ж таки важливість теплого дитинства???
Метою будь - якої філософії є насміхування над самою філософією , над її " пустелею невиправданого пошуку істин й відповідей" /Паскаль/.


Насміхування чи надсміхування чи "марсіанський сарказм" Вольтера чи Адорно над порожнечею , до того ж пульсуючою....
Відомим є розуміння все ж таки практичного використання знання й філософії, й не варто будувати стіни міркувань нон-стоп і перетворюватись в Мінотавра із неможливістю вибігу із власного ж лабіринту.


Отже посміялись й до праці. Спонтанність виникнення ідей є тед міфологізацією та свого роду спрощуванням самої сакральності думки, її виникнення та зростання.


Фабоначчі міркував над кроликами, Гендель також, Паскаль рішав проблеми математики та вакууму, для притуплення зубної болі, Локк був найбільш активною політтушкою свого часу і вимірковував своє сприйняття крізь "вітер змін", Каббалу придумали кастові воїни об'ївшись якоїсь пахучої магнолії, про Фрейда взагалі мовчимо - бо в йогр схронах знайшли більше порно, ніж в вологих підвалинах Ватикановських сховищ.


Отже сміятись над істиною.


Добре посміялись, що далі.


Посміялись, що все , що придумали 2 тис. років тому, зараз припіднесли під новим варенням , з маковинням та медом.
Добре, хоча б для смакових рецепторів.


Все справджується : й глобалізм стоїків, й сади насолоди Епікура, котрі розжував професор Фройд, й трактати Ксенофона, які розжував Вадім З.. І чудова бочка Діогена, згадаймо - нічого не змінилося, лишень шпалери переклеєно, на французький ароматний клей із вмістом колагену.


Сміємося друзі - всеодно ми колись почнемо літати й що??? Й будемо будувати термінали для приземлення й платні паркомісця.
Сміх -здоров'я , однак чи робить це нас щасливим?. Можливо, бо уявлення про щастя формується в глибинах самого дитинства. ЗРОЗУМІЙТЕ. Дорогеньки батьки, бо все потім пил й тіні й не обов'язково бути сином Рамзеса, щоб теє зрозуміти.


Згадаймо того Діогена в бочці, як і печери Платона, як і субкультури Шопенгауера, Й храми архетипів оккультистів.


Колись до Діогена підійшов Олександр Македонський й запитав, що той там сидить. На що Діоген відповів :" Відійди , бо загороджуєш мені Сонце".


Гарна відповідь, так би не відповів Зенон, котрий виріс серед відйом, й мав маму чаклунку. ТАК не відповів й Арістотель, хоча Арістотель згодом був вчителем Македонського.


Олександр відповів:" Якщо б не був Олександром, я би став Діогеном".


Гідна відповідь: душа одна, міркування одні, людина є мірилом усього космічного та метакосмічного.


Тому й варто радіти, і шукати, і плакати, і втрачати , й руйнувати та будувати.


З любов'ю...

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


15.04.2015 Роман Бончук 423 0
20.10.2018
Олена Британська

Вчора, 19 жовтня, депутати Івано-Франківської обласної ради провели виїзне засідання у Коломийському районі. Цього разу виїзне засідання стосувалось освіти. Спочатку обранці оглянули освітні заклади району. Першою зупинкою став Отинійський проф

280
15.10.2018
Ростислав Ковтун

АН «Фіртка» поспілкувалася з майбутнім кандидатом у Президенти. Говорили про політику, сім'ю, національну ідею і про те, як на практиці можливо перезаснувати Україну.

5814 1
12.10.2018
Лідія Бойко

У свої 32 він той, хто знає, що таке «гарячі точки». На власні очі побачив смерть. Був поранений і вцілів. Правда, травма, отримана на війні, нагадує про себе і нині.

573
11.10.2018

Жильцям пам’ятки архітектури по вулиці Коновальця, 16 доводиться у залі суду відстоювати свої земельні права. Їм виступає Івано-Франківська міська рада та сусід-депутат Олег Капустяк.

6297 1
09.10.2018
Олександра Бакун

Відома в Івано-Франківську лікар, активна альпіністка та просто тендітна жінка з сильним характером Ірина Кишакевич розповіла про сходження на найвищу вершину Західної Європи.

1785
01.10.2018

Майстри із карпатського села Космач зберігають і відтворюють давнє мистецтво та ремесла гуцулів.

1653 1

Порівняння та аналіз законопроекту № 9140 в деталях.  Так щоб зрозумів кожний. 

601

Чотири роки тому за нього проголосувала перелякана дезорієнтована більшість, якій він здавався настільки добродушним і поміркованим, що навіть путін посоромиться воювати з ним. Нині більшість прагне помсти і розправ. Порошенко все ще впливає на армію,

389

На ватному ворожому  каналі Ваннюс, що віднедавна де-юре перестав належати Мураєву і перейшов до Медведчука з Портновим, цим горе-юристам, відбулися цікаві кадрові ротації.

616

Під Хмельником розкинувся пишний ярмарок. Сотні здоровенних маж згрудилися на фарному майдані, загони повнилися худобою.

584
14.10.2018

Вчені по всьому світу б'ють на сполох, адже планета Нібіру стала однією з головних небезпек, яка загрожує всьому живому на Землі.

6411 1
07.10.2018

Британець Джейсон Каллум зняв на відео загадковий темний об'єкт, що пролітає поруч із Місяцем.

744
03.10.2018

Вчені знайшли метал, про аналоги якого на Землі досі не було нічого відомо. Дослідники припускають, що він може мати позаземне походження.

13175
16.10.2018

Україна як ніколи близька до створення Єдиної помісної церкви.

101
07.10.2018

На даний час існує безліч запитань без відповідей. Люди не можуть правильно та доречно дати відповідь на запитання: що таке душа і тіло?

339
16.10.2018

Два досвідчених і дуже майстерних шахових гравця сіли за дошку з чорно-білими клітинами і розставили на ній   свої війська.

117
17.10.2018

Всім відома співоча бабуся, що стоїть у середмісті Івано-Франківська насправді ніяка не бабуся...

1006
17.10.2018

В пункт пропуску «Краківець», на виїзд з України, прибув рейсовий автобус «Neoplan», який слідував за маршрутом  «Івано-Франківськ - Брно».

4452
16.10.2018

Яма тут не одна, деякі прикриті дошками, деякі ні, вулиця абсолютно не освітлена.

4801 3