Львівська залізниця відремунтувала на Прикарпатті два залізничних переїзди

 

 

Наприкінці минулого тижня спеціальна комісія на чолі з начальником Львівської залізниці Богданом Піхом оглянула та прийняла в експлуатацію три залізничні переїзди на лінії Львів-Чернівці, два з яких на території Прикарпаття.

 

Усі три переїзди відкрито після капітального ремонту. Тут виконано увесь комплекс заходів для забезпечення безпечного проїзду як поїздів, так і автотранспорту. Також тепер тут створено комфортні умови для роботи чергових по переїзду, повідомляє прес-служба залізниці.

 

Перший з прийнятих в експлуатацію переїздів розташовано на перегоні Бурштин–Галич Івано-Франківської дистанції колії. Переїзд обслуговує черговий працівник, тут обладнано світлофорну сигналізацію та напівавтоматичні шлагбауми, що перекривають проїжджу частину на всю ширину автодороги. Через цей переїзд поїзди рухаються зі швидкістю 100/80 км/год., а також протягом доби переїзд перетинають в середньому 9,5 тисяч автомобілів. Саме через велику інтенсивність руху та малий кут перетину залізничної колії з автодорогою для забезпечення більш тривалої експлуатації автодороги залізничники запроектували влаштування на підходах до переїзду в межах ділянки обслуговування залізниці двошарового асфальтобетонного покриття на залізобетонній монолітній основі.


Окрім значного комплексу власне ремонтних робіт, у комплексі з капітальним ремонтом переїзду було проведено ремонт поста чергового по переїзду, зокрема було проведено заміну дахового покриття на металочерепицю, ремонт та утеплення фасаду, заміну дверей та вікон на металопластикові, заміну підлоги, встановлено кахельну піч на твердому паливі та електроконвектор, встановлено перильне огородження, проведено внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій та озеленення переїзду. В цілому на усі роботи з облаштування цього об’єкта магістраль витратила близько мільйона гривень.


Другий переїзд розташовано на перетині залізничної колії дільниці Коломия-Делятин та автомобільної дороги в межах вул. Петлюри у Коломиї. Зазначений переїзд належить до категорії регульованих переїздів загального користування, обслуговується черговим працівником, обладнаний світлофорною сигналізацією та напівавтоматичними шлагбаумами. Тут поїзди можуть рухатися зі швидкістю 80/60 км/год. За добу цей переїзд проїжджають майже 9 тисяч автомобілів. Також тут постійно курсують рейсові автобуси.


Під час виконання ремонтних робіт фахівці облаштували залізничний переїзд шлагбаумами, що перекривають проїжджу частину на всю ширину автодороги (з повною реконструкцією пристроїв переїзної автоматики); замінили переїзний настил з улаштування монолітного залізобетонного настилу, виготовленого за індивідуальним проектом; замінили рейко-шпальну решітку в районі розташування переїзду; замінили пішохідний настил, металеве перильне огородження; заасфальтували підходи в місцях стикування автодороги; облаштували водовідводи, нове освітлення та провели благоустрій території. До переїзду підведено резервне енергоживлення та проведено заміну усіх мереж.


Тут також для забезпечення більш тривалої експлуатації автодороги було запроектовано облаштування на підходах до переїзду в межах ділянки обслуговування залізниці покриття з гранітної бруківки на залізобетонній монолітній армованій основі.


Третій переїзд відноситься до II категорії. Він розташований на перетині залізничної колії дільниці Ходорів – Тернопіль та автомобільної дороги державного значення Н 09 Львів – Івано-Франківськ – Мукачево, належить до категорії регульованих переїздів загального користування. Обслуговує переїзд черговий працівник. Тут встановлено світлофорну сигналізацію та напівавтоматичні шлагбауми.


На усіх трьох переїздах здійснюється повноцінний автомобільний рух, а залізничники продовжують виконувати Галузеву програму з забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах, у рамках якої виконано роботи на зазначених переїздах.

 


28.10.2014 1277 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1414
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2684
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2201
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2273
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6832 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2555 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

443

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1275

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1372

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1541
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

390
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

256
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

658
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

152
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26619
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

626
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10554 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

161
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

183
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

496
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

639
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

704