"Люди в чорному" стали реальністю?

 

Люди в чорному стали реальністю. Їх, як правило, зв’язують із появою і активністю НЛО. На підставі наявних свідчень можна зробити наступний висновок: люди в чорному з’являються там, де бачать НЛО або де входять у контакт із інопланетянами, знаходять тих нещасних, які стали свідками або викраденими інопланетянами, пише nlo.esc

 

Люди в чорному одягнені в темні, що незвичайно с шиті уніформи, вони їздять на чорних машинах. Неодноразово їх бачили в чорних вертольотах. Як стверджують свідки, вигляд їх незвичайний і страшний – особи – бліді і не зовсім нагадують людські, вони величезного росту і частіше не мають нігтів. По-англійському вони говорять правильно, але не швидко, з дивним, ніколи не чутим акцентом. Є свідки, які заявляють, що бачили, як люди в чорному говорили, не розтискаючи губ.

 

От як Джені Рандлз на підставі безлічі свідчень описує у своїй книзі «У пошуках правди люди в чорному» діяльність людей у чорному: «Ширлі Грінфілд, приміром, піддалася нападу з боку інопланетян, була викрадена ними, але незабаром повернута. Потім на місці дії з’явилися люди в чорному. За словами Ширлі, через дев’ять днів після інциденту до неї з’явилися два чоловіки в чорному і зажадали зустрічі, заявивши, що у випадку відмови вони прийдуть пізніше. Виглядали вони, як говорить Грінфілд, досить дивно, вони дуже ніяково рухалися, але що саме головне, вона відчула, як люди в чорному впливають на неї. Один з них часто звертався до іншому, але не по імені, а словом „командир“.

 

Вони відмовилися сказати, звідки вони прийшли, повідомивши тільки, що є „журналистами“. Вся розмова записувалася на магнітофон, але виглядав він досить незвичайно – він являв собою маленьку коробочку з напівпрозорого матеріалу, усередині якої Грінфілд нічого не побачила. Розмова тривала майже дві години, але за цей час „журналісти“ жодного разу не перемінили плівку. У продовжені розмови „журналісти“ неодноразово докоряли Грінфілд у відсутності обережності, а на закінчення бесіди прибульці досить агресивно зажадали від Грінфілд обіцянки нікому не розповідати про деталі викрадення.

 

До свого нещастя, Грінфілд не все розповіла таємничим візитерам, вона ні словом не згадала про те, що істоти, що викрали її, залишили на її правій руці знак. Яким чином „журналісти“ довідалися про це, Грінфілд сказати не може, але через кілька днів після їхнього відвідування в її будинку пролунав телефонний дзвінок і роздратований голос „командира“ запитав її, чи не залишилося в неї на тілі слідів викрадення інопланетянами. Він дзвонив кілька тижнів підряд і заспокоївся тільки після того, як Грінфілд зізналася, що сліди від викрадення інопланетянами є. Вона запевняє, що „командир“ обрадувався, почувши про мітку на руці».

 

Появи і дії людей у чорному залишають тривожний слід. Насамперед виникає питання – хто вони такі? Дуже схоже, що їхнє завдання – змусити замовчати свідків активності інопланетних кораблів і істот. І в цьому зв’язку напрошується висновок: виходить, всі розмови про інопланетян не тільки мають під собою підстави, але і представляють для нас якусь загрозу, якщо уряд так ретельно замовчує їх.

 

Але що вони тоді намагається сховати? Чи не може бути так, що уряди вступили в змову з інопланетянами і в обмін на новітні технології віддали їм частину землян для проведення медичних експериментів? Цілком може бути, звідси і численні викрадення, операції. Але цілком можливо, що люди в чорному діють автономно, без усякого контакту з урядами. А це ще страшніше, виходить, ми зіштовхнулися з таємною силою, нікому не відомою і здатною на будь-які кроки.

 

У кожному разі перспектива страхаюча, оскільки люди в чорному підуть на будь-які хитрування, щоб як можна довше приховувати свою мету і особистостей, тому що ми не знаємо, хто вони – земляни чи ні. Що ж стосується їхніх цілей, то тут догадатися не важко: якби вони були дружніми і мирними, то нам про них давним-давно б повідомили.


09.01.2012 1080 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1952
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1855
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1849
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5473 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2146 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1504

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

738

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

791

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

991

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1000
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1763
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3673
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10251
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26135
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10177 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7706
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

893
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

199
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

258
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

375
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1271
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

877