агенція новин

Любов і божевілля

 

Говорять, що одного разу зібралися в одному куточку землі разом всі людські відчуття і якості. Коли нудьга позіхнула вже утретє, божевілля запропонувало:"А давайте грати в хованки!" інтрига підвела брову :

 

"Хованки? Що це за гра?" і божевілля пояснило, що один з них, наприклад воно, водить - закриває очі і рахує до мільйона, тоді як інші ховаються.

 

Той, хто буде знайдений останнім, стане водити наступного разу і так далі. ентузіазм затанцював з ейфорією, радість так стрибала, що переконала сумнів, ось тільки апатія, яку ніколи ніщо не цікавило, відмовилася брати участь в грі, правда, вважала за краще не ховатися, тому що врешті-решт її завжди видадуть, гордість сказала, що це абсолютно безглузда гра (її нічого окрім себе самої не хвилювало)боязкості дуже не хотілося ризикувати. -Раз, два, три - початок рахівниць божевілля. Першою сховалася лінь, вона сховалася за першим же каменем на дорозі.

 

Віра піднялася на небеса, а заздрість сховалася в тіні тріумфу, який власними силами вмудрився підійнятися на верхівку найвищого дерева. Благородність дуже довго не могла сховатися, оскільки кожне місце, яке воно знаходило, здавалося ідеальним для його друзів. Кристально чисте озеро - для краси. Міжгір'я дерева? Так це для страху. Крило метеликів - для похітливості.

 

Подих вітру - так це для свободи! Отже, воно сховалося в промінці сонця. Егоїзм, навпаки, знайшов для себе тепле і затишне містечко. Брехня сховалася на глибині океану (насправді вона сховалася у веселці). Пристрасть і бажання сховалися в соплі вулкана. Забудькуватість, навіть не пам'ятаю, де вона сховалася, але це не важливо. Коли божевілля долічило до 999.999 любов все ще шукала, де б їй ховатися, але все вже було зайнято ; але раптом вона побачила чудовий трояндовий кущ і вирішила сховатися серед його кольорів. -Миллион, - злічило божевілля і прийнялося шукати.

 

Першої воно, звичайно ж, знайшло лінь. Потім почуло як віра сперечається з Богом з приводу зоології, а про пристрасть і бажання воно взнало по тому, як тремтить вулкан, потім божевілля побачило заздрість і здогадалося, де ховається тріумф. Егоїзм і шукати не було потрібне, тому що місцем, де він ховався, виявився вулик бджіл, які вирішили вигнати непрошеного гостя. У пошуках божевілля підійшло напитися до струмка і побачило красу. Сумнів сидів у забору, вирішуючи, з якої ж сторони йому сховатися.

 

Отже, всі були знайдено - талант - в свіжій і соковитій траві, печаль - в темній печері, брехня - у веселці (якщо чесно, то вона насправді ховалася на дні океану). Ось тільки любов знайти не могли. Божевілля шукало за кожним деревом, в кожному струмочку, на вершині кожної гори і, нарешті, воно вирішило подивитися в трояндових кущах, і коли розсовувало вітки, почуло крик болю. Гострі шпильки троянд поранили любові ока. Божевілля не знало, що і робити, прийнялося вибачатися, плакало, благало, просило вибачення і навіть пообіцяло любові стати її поводирем.

 

Ось з тих пір, коли вперше на землі грали в хованки ЛЮБОВ СЛІПА І БОЖЕВІЛЛЯ ВОДИТЬ ЇЇ ЗА РУКУ.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


28.01.2013 741 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

23.01.2020

Фахівці проєкту з вимірювання показників якості повітря Eco-City розповіли про проблематику забруднення повітря в нашому регіоні.

2
21.01.2020

Вона мріяла про археологію, а стала однією з найбільш самобутніх актрис України.

402
20.01.2020
Григорій Войчак

До 90-х років минулого століття тодішнє підприємство „Агромаш” випускало подібні мінітрактори, однак значно гірші за технічними характеристиками та за ціною. Конвеєр зупинили через фінансові труднощі.

762 1
16.01.2020

Експресія та харизма - перше, що спадає на думку, коли бачиш на дорозі Volkswagen CC.

701
15.01.2020

Івано-Франківськ – місто пам’ятних знаків, монументів та анотаційних дошок. Місто, яке “розповідає” історію в кожному своєму куточку.

555
15.01.2020
Юлія Ободянська

Грошова застава для кандидатів на міського голову Івано-Франківська, згідно зі змінами у Виборчому кодексі, становить трохи більше ніж...

705

Кажуть, що людина, у своїй основі, від народження й до самої смерті залишається одночасно творінням, винаходом та інструментом створеної нею ж культури.

242

Завжди уважно ставлюсь до результатів їх досліджень. Однак днями дещо в моєму сприйнятті трансформувалось.

2316

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

2118

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

2942 1
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

1955 2
16.12.2019

У селі на Прикарпатті стаються таємничі підпали – мешканці підозрюють нечисту силу.

5252 1
09.12.2019

Біля села Бережниця Верховинського району на хребті Синиці є скельний коридор — місце, яке з давніх-давен вважається межею світів.

2550 2
16.01.2020

Відтепер нетлінні останки святого разом з іконою перебуватимуть у соборі преображення Господнього Православної церкви України.

451
13.01.2020

12 січня в Храмі Царя Христа відбувся гала-концерт XI Міжнародного фестивалю "Коляда на Майзлях".

466
30.12.2019

Напередодні Нового року подружжя вечеряли в кафе та оцінювали рік, який вже закінчувався.

864
21.01.2020

Поки всі засмагають на пляжах, популярна телеведуча Леся Нікітюк вирішила освоїти лижі.

3981
21.01.2020

Чотири експерти роз'їхалися Україною, щоб відібрати все, що було в холодильниках тамтешніх магазинів.

16487 2
20.01.2020

Лікар з Івано-Франківська Олександр Семчук взяв участь у сліпих прослуховуваннях шоу "Голос країни".

1142
18.01.2020

В середмісті Івано-Франківська почали встановлювати кольорові підвісні парасольки. 

4324