Купівля транспортного засобу в кредит – основне, що треба знати під час даної процедури

Є кілька варіантів отримати авто - чи то просто в користування, чи то у власність. Якщо людина планує саме придбати транспортний засіб, то тут є кілька варіантів:

  • лізинг;
  • кредит;
  • розстрочка;
  • сплата одразу всієї суми.

Останній варіант не є дуже популярним, адже багато хто не має потрібної суми коштів, аби сплатити все та одразу. Під час лізингу користувач може тільки згодом викупити автомобіль, а спочатку він ним просто користується, як під час оренди. Розстрочка передбачає короткий термін виплати - кілька місяців. А тому автомобілі в кредит - найкращий варіант для багатьох покупців.

Кредит як найпопулярніший метод купівлі транспортних засобів

Перш за все кредит дозволяє купити машину доволі престижного класу, а потім виплати розподілити так, щоб можна було спокійно погасити все. Окрім того, в кредит можна купити й вживане авто. У такому випадку варто бути обережними, адже вживане авто може бути не найкращої якості.

Загалом, переваги купівлі транспортного засобу в кредит такі:

  • оформити даний спосіб виплати можна на зручний для покупця термін;
  • можливість оформити додатково страховку або розстрочку на неї (дуже часто без страховки автомобіля кредити взагалі не видають);
  • покупець може завчасно виплатити весь кредит;
  • право власності на авто у покупця з'являється одразу після внесення першої плати;
  • кількість щомісячних платежів більша, а тому сума одного платежу буде меншою, ніж при розстрочці.

Ці всі фактори саме й роблять кредити на авто настільки популярними й доволі вигідними.

Особливості оформлення кредитів на автомобілі

Є певні особливості, котрі також виділяють саме цей вид сплати за транспортний засіб серед інших. До них відносять наступні:

  • кредит на авто варто брати лише у перевірених банках та автосалонах, це позбавить від багатьох проблем;
  • важливо розуміти суму, яку покупцеві доведеться сплачувати щомісячно та добре оцінити при цьому свої фінансові можливості;
  • інколи оформлення додаткових послуг може знизити відсоткову ставку, а тому з ними варто ознайомитися;
  • у деяких договорах можуть бути прописані приховані комісії, які можуть підвищити вартість кредиту, тому з цими комісіями також треба ознайомитися.

Та й загалом договір варто читати дуже уважно, щоб потім не було різноманітних проблем. Окрім того не треба реагувати на будь-які пропозиції кредитування - особливо, якщо умови занадто вигідні. Тобто треба бути обережними, й тоді купівля автомобіля в кредит буде успішною.

Реклама


26.03.2024 234
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1013
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

822
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1939
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3311
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2582
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2573

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

290

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

762

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

721

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1659
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

402
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

762
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

646
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

386
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

416
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27072
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

870
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19708
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

469
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

426
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

760
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1425 4