агенція новин

Кубок України. "Віза-Вторма" перемагає аматорів з Дніпропетровщини

Перше кубкове протистояння "Візи-Вторми" з дніпровським "Human-ом" видалося доволі непростим для іванофранківців.

До честі гостей, які виступають в місцевому аматорському чемпіонаті, підопічні Михайла Бєляєва показали змістовну організовану гру, що стало певною несподіванкою для господарів паркета.

До перерви "мануфактурники" дуже довго не могли подолати захисні редути дніпрян. І лише на 13-й хвилині індивідуальна майстерність Андрія Сімки, який ударом-парашутом перекинув голкіпера, дозволила нарешті відкрити рахунок. Ще одного разу після пострілу Москалика м'яч влучив у стійку воріт.

У другому таймі гравці "Human-а" віддали ініціативу супернику, грамотно діючи "другим" номером. До того ж, вони часто вдавалися до пресингу на чужій половині. Мінімальним рахунок протримався до 32-ї хвилини, аж поки Назар Швед після розіграшу кутового пробив з восьми метрів, і м'яч рикошетом від ноги Бєляєва опинився у сітці воріт - 2:0. А через три хвилини той же Швед у штрафній суперника відібрав м'яча у граючого тренера гостей і відпасував під удар Сімці - 3:0.

На цій же 35-й хвилині під час навісу "Візи-Вторми" з кутового пролунав свисток, а за мить Подолюк таки вразив ворота. Проте цей гол не було зараховано, оскільки арбітр показав пряму червону картку Колодинському за удар рукою суперника під час боротьби у штрафному.

Однак Кушецький з шестиметрового не зумів переграти голкіпера дніпрян Олексія Шальнєва. Щоправда, всього за лічені секунди господарі таки зуміли реалізувати ігрову більшість. Це вже Сімка виступив асистентом для Зеленкевича, який з метра розстріляв порожній кут воріт - 4:0.

Втім, залишити свої ворота "сухими" підопічним Івана Скіцка не вдалося: на передостанній хвилині матчу у швидкій контратаці Ярослав Шибінський "розмочив" рахунок у першій серії кубкового протистояння, залишивши своїй команди шанс на повторну домашню гру, що 8 грудня відбудеться у Дніпрі.

Кубок України. 2-й попередній етап (перший матч)
"Віза-Вторма" (Ів.-Франківськ) - "Human" (Дніпро) - 4:1 (1:0)

23 листопада 2018 року. 12:30. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання. 250 глядачів.Віза-Вторма: Борсук - Сімка, Швед, Зеленкевич, Кіндратів - Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький - Баланик, Горбатий, Сем'янчук.
Human: О.Шальнєв - Клименко, Колодинський, Білоус, Цимбал-к - Бєляєв, Шибінський, Бессонов, Беденок - Майстренко, Петренко.
Голи: Сімка (13, 35), Швед (32), Зеленкевич (36) - Шибінський (39).
Попередження: Шибінський (22). Вилучення: Колодинський (35, удар суперника).
На 35-й хвилині Кушецький (Віза-Вторма) не реалізував 6-метровий (воротар).

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня