агенція новин

«Кубок міського голови-2019». Результати 5-го ігрового дня (фото)

У понеділок, 18 лютого завершився груповий етап "Кубку міського голови-2019" для чотирьох команд, що змагалися у квартеті "А".

На прохання закарпатців ключовий поєдинок у цій групі першими розпочали "Минай" і "Прикарпаття U-19", які до очного двобою здобули по одній перемозі, по-черзі здолавши аматорів з "Агрониви". Для того, щоб вийти до півфіналу з другого місця, минайців влаштовувала і нічия, пише Фіртка з посиланням на прес-службу МФК "Прикарпаття".

Однак лідер Другої ліги "А" здобув впевнену перемогу над дублерами івано-франківської команди, забивши п'ять "сухих" м'ячів — два до перерви і три у другому таймі.

У складі переможців дублем "вистрілив" Роберт Гегедош, хоча він мав усі шанси зробити хет-трик, однак на 13-й хвилині не реалізував пенальті, пробивши над поперечиною воріт. Інші три голи на рахунку Гавриленка, Нурієва і Беци.

"Калуш", який достроково пробився до півфіналу після 2-го туру, завершив груповий етап змагань зі 100-відсотковим показником.

Щоправда, у першому таймі підопічні Андрія Нестерука ніяк не могли "підібрати ключі" до воріт "Агрониви" - 0:0. А от після перерви глядачі стали свідками одразу шести забитих м'ячів. У підсумку на 5 голів переможця групи "А" аматорська команда з Тернопільщини відповіла голом престижу - 1:5.

Група "А". 3-й тур - 18 лютого (понеділок)
"Минай" - "Прикарпаття U-19" - 5:0 (2:0)
Гавриленко (3), Гегедош (28, 69), Нурієв (60), Беца (72)

"Агронива" - "Калуш" - 1:5 (0:0)
Гайковий (70) - Легкий (49), Омельченко (56, 61), Кисленко (72), Скакун (83)

Група "А" І В Н П М'ячі О
1 ФК "Калуш" 3 3 0 0 9-3 9
2 ФК "Минай" 3 2 0 1 15-4 6
3 "Прикарпаття U-19" 3 1 0 2 3-6 3
4 "Агронива" 3 0 0 3 2-16 0

Бомбардири турніру:

3 - Панфілов (Минай), Дитко (Прикарпаття), Омельченко (Калуш)
2 - Семенчук (Верес), Пиняшко, Лобода, Гегедош, Нурієв (усі - Минай), Кисленко, Скакун (обидва - Калуш), Гайковий (Агронива)

Отож, дві кращі команди групи "А" - "Калуш" і "Минай" - вже у півфіналах і чекають на своїх суперників з іншого квартету. "Прикарпаття" у будь-якому разі, незалежно від результату матчу проти "Буковини", також зіграє у півфіналі.

А от чернівецька команда може посісти перше (перемога), друге (нічия, поразка) чи навіть третє (поразка) місце. У разі перемоги господарів турніру тоді вже "Вересу" потрібно забивати побільше у грі з "Нікою-05 U-19", щоб вибороти півфінальну путівку з другого місця.

Група "Б". 3-й тур - 19 лютого (вівторок)

13:30 "Буковина" - "Прикарпаття"
15:45 "Ніка-05 U-19" - "Верес"

«Прикарпаття» бере реванш у «Миная» за поразку в Кубку України (фото)

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня