Міська рада Івано-Франківська оприлюднила логотип міста, який обрали шляхом голосування на сайті міського виконавчого комітету.
Було представлено 8 варіантів логотипів за які проголосувало 1060 осіб, найбільшу кількість голосів - 419 учасники голосування віддали за логотип 2, який й став об'єктом висміювань, пише Фіртка.
У соцмережі франківці активно обговорюють обране лого, висміюють "творця шедевру" і навіть намагаються описати, в якому стані малював лого автор.
Олександр Козакевич пише: "Логотип консервативний, без включення фантазії, кардіограма, погана кардіограма, якщо за принципом, як лодку назвете, так вона і попливе, то партійній еліті, яка затвердить цей ЛОГО кирдик!"
Юра Басараб: "Голосували 1 січня — це видно.... Дібільчики навіть Франківськ з маленької букви написали)))... Раґулізм вищого ґатунку".
Valentyn Peruse: "Тут маємо дуже глибокий символізм: силует міста зверху неначе написаний сечею на снігу; колір надпису назви міста показує стан у якому автор творив логотип; чорний надпис латиницею символізує глибокий страх перед європейськими цінностями, він розташований відразу під кирилицею, неначе щось чорне і невідоме насувається з невблаганною міццю; в такій ситуації, ясне діло, герб втрачає чіткість і не може знайти собі місця, бо зверху сеча, а знизу невідомість. Ніщо не відображає життя громади так, як цей логотип".
Andy Shustykevych: "А вони десь назвали автора? Чи то робив якийсь заступник заступника або секретар секретаря?"
Yurii Atamanchuk: "Нарешті, нарешті з таким логотипом Франківськ може бути гідно представлений на Страшному суді, Славімо Його!"
Україномовна версія Вікіпедії вже теж встигла висміяти логотип міста. Користувачі змінили статтю "Логотип Івано-Франківська".
"Логотип Івано-Франківська – логотип міста Івано-Франківськ, який було обрано 419 парафіянами Руслана Романовича Марцінківа та партії Свобода шляхом інтернет-голосування на сайті міського виконавчого комітету. Як зазначено у прес-релізі, усі користувачі, що проголосували за новий логотип, були позбавлені зору та отримали опис логотипу аудіально. Попередньо презентований у 2014 році візуальний стиль сліпим парафіянам до розгляду не пропонували", – йдеться в статті Вікіпедії.